User
Pass
2FA
 
 

Cerere UnBan

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message402
LucyyaN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-05-2016 17:53)
Joined: 04 Sep 2014
Posts: 70, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 13
Votes: 1

Post Posted: 04-10-2014, 07:56:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: LucyaN
Adminului care a dat ban: (optional) Nustiu numai rebelion era on atunci -
Ip-ul tau/SteamID: 46.214.115.113
Data si Ora banului: acum 5 minute
Motivul: Alianta cika -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BeBe;x

[>>>Mannschaft]



Status: Offline
(since 18-02-2018 12:03)
Joined: 20 Nov 2013
Posts: 5051, Topics: 154
Location: Echtilion

Reputation: 892.7
Votes: 149

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-10-2014, 07:58:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://imgur.com/iabxz5l
Have a nice day .




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
LucyyaN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-05-2016 17:53)
Joined: 04 Sep 2014
Posts: 70, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 13
Votes: 1

Post Posted: 04-10-2014, 08:01:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lol:))) mai spart aia e alianta? mi-a spart lm am pus altul dar ma infectat si tu erai la spec parca am luat anti dar el nu mai era acolo printr-o poza zici tu ca fac eo alianta - Astept un admin mai mare sa clarifice situatia
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BeBe;x

[>>>Mannschaft]



Status: Offline
(since 18-02-2018 12:03)
Joined: 20 Nov 2013
Posts: 5051, Topics: 154
Location: Echtilion

Reputation: 892.7
Votes: 149

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-10-2014, 08:02:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

5. Jocul este individual creearea aliantelor (chiar si a tentativelor de alianta sau feed) sau favorizarea unuia sau a mai multor jucatori duce la pedeapsa slay/kick/ban intre 60 min si permanent . Se considera alianta sau tentativa de alianta chiar si daca chemi un anume zm sa vina la tine. Nu se aplica asta daca playerul X il cheama pe playerul Y, dar playerul Y nu ataca, pentru asta trebuie dovada mai concludenta, un demo, ca sa arate daca playerul Y chiar a atacat la cel care l-a chemat sa atace. T/C



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
LucyyaN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-05-2016 17:53)
Joined: 04 Sep 2014
Posts: 70, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 13
Votes: 1

Post Posted: 04-10-2014, 08:14:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nu am mai chemat niciodata pe nimeni sa ma atace slay/kick/ tu nici nu le-ai folost nici 60 min tu direct 500 sau 600 nu mai tin minte.
2.Ai vazut cu ochii tai ca ultimii 2 erau baricadati si kiss nu a stiut ca am luat antii imediat dupa ce ma infectat
3.Nu stiu ce aveti voi admini cu mine in special tu Addicted si angry!
4.Imediat ce ai vazut ca nu ai sanse te-ai bagat spec si ai tot stat si ai asteptat sa gresesc sau sa fac ceva sa imi poti da ban cred ca doar pe mine va uitati toti cand intrati dar nu aveti ce sa imi faceti si stiu ca vine iar NEO sa iti salveze piele si da T/C si io raman cu banul de 600 de minute si uiteasa in fiecare zi voi admini cautati nereguli la astia care doneaza pentru a nu putea face credite si a mai cumpara gold inca odata si inca odata de ceilalti fara gold nimik naveti treaba cu ei .
5. Fii atent aici m-am uitat pe forum la reclamatii recente si altele si am vazut ca orice admin reclamat scapa tot timpul bazma curata am citit undeva la o reclamatie de a lui addicted nush i-a dat ban permanent la unu a facut ala rec si a mai cerut o sansa dar ei nu i-au dat-o si cand acel player a spus ca si addicted a primit o sansa vine NEO si da T/C nemaizicand nimic - ala da.
In concluzie degeaba reclamatiile pentru admini pentru ca vine NEO ori da T/C ori ceva scuza deci niciodata nu a mai scos banul la nimeni si pe nici un admin reclamat nu l-a sanctionat

Tot respectul NEO !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BeBe;x

[>>>Mannschaft]



Status: Offline
(since 18-02-2018 12:03)
Joined: 20 Nov 2013
Posts: 5051, Topics: 154
Location: Echtilion

Reputation: 892.7
Votes: 149

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-10-2014, 08:20:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LucyyaN wrote:
1. Nu am mai chemat niciodata pe nimeni sa ma atace slay/kick/ tu nici nu le-ai folost nici 60 min tu direct 500 sau 600 nu mai tin minte.
2.Ai vazut cu ochii tai ca ultimii 2 erau baricadati si kiss nu a stiut ca am luat antii imediat dupa ce ma infectat
3.Nu stiu ce aveti voi admini cu mine in special tu Addicted si angry!
4.Imediat ce ai vazut ca nu ai sanse te-ai bagat spec si ai tot stat si ai asteptat sa gresesc sau sa fac ceva sa imi poti da ban cred ca doar pe mine va uitati toti cand intrati dar nu aveti ce sa imi faceti si stiu ca vine iar NEO sa iti salveze piele si da T/C si io raman cu banul de 600 de minute si uiteasa in fiecare zi voi admini cautati nereguli la astia care doneaza pentru a nu putea face credite si a mai cumpara gold inca odata si inca odata de ceilalti fara gold nimik naveti treaba cu ei .
5. Fii atent aici m-am uitat pe forum la reclamatii recente si altele si am vazut ca orice admin reclamat scapa tot timpul bazma curata am citit undeva la o reclamatie de a lui addicted nush i-a dat ban permanent la unu a facut ala rec si a mai cerut o sansa dar ei nu i-au dat-o si cand acel player a spus ca si addicted a primit o sansa vine NEO si da T/C nemaizicand nimic - ala da.
In concluzie degeaba reclamatiile pentru admini pentru ca vine NEO ori da T/C ori ceva scuza deci niciodata nu a mai scos banul la nimeni si pe nici un admin reclamat nu l-a sanctionat

Tot respectul NEO !

Tot ce te-ai chinuit sa scrii aici timp de 15 minute sunt doar vorbe goale , cum poti sa spui ca erau 2 baricadati ? eram eu si cu tine a venit ala pana la mine i-ai zis sa mearga inapoi si el a mers . Concluzie : Poti sa mergi si la CEDO ca vinovat tot esti . Gresesti platesti , esti player vechi nu nou sa zici ca nu ai stiut de regulament.Eu nu ma mai obosesc sa-ti raspund ca tu tot cu aberatiile tale de 5 bani o sa vii.
EDIT : Daca nu stii povestea cu addicted tine-ti gura , ca tu habar nu ai ce s-a intamplat .




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
LucyyaN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-05-2016 17:53)
Joined: 04 Sep 2014
Posts: 70, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 13
Votes: 1

Post Posted: 04-10-2014, 08:30:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- - - - - -
Fie ca tine ma abuzatule toti ziceti ca sunt vorbe goale - Asta e adevarul vi l-am spus in fata ! Adevarul chiar doare nu ? Asta e adevarul as va ramane mereu oricine ce ar spune ! inainte nu era asa srv sa primeasca toti tancii si smiorcaitii admin .Nu te mai sinchisii sa raspunzi ca oricum da NEO t/c . Hai NEO fa legea si dai T/C ! Io raman cu ban pe degeaba asa a ajuns serveru lui ceacea care candva era chiar frumos si iti facea placere sa il joci , jucai de distractie cu prietenii nu pentru niste amarate de credite ,pana acum am luat ban pe nedrept de 5 ori dar continuati ca oricum donez la ceacea .
EDIT: Asa continua sa il aperi pe addicted si tu si toti ceilalti ! Mie chiar nu imi pasa.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BeBe;x

[>>>Mannschaft]



Status: Offline
(since 18-02-2018 12:03)
Joined: 20 Nov 2013
Posts: 5051, Topics: 154
Location: Echtilion

Reputation: 892.7
Votes: 149

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-10-2014, 08:38:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LucyyaN wrote:
- - - - - -
Fie ca tine ma abuzatule toti ziceti ca sunt vorbe goale - Asta e adevarul vi l-am spus in fata ! Adevarul chiar doare nu ? Asta e adevarul as va ramane mereu oricine ce ar spune ! inainte nu era asa srv sa primeasca toti tancii si smiorcaitii admin .Nu te mai sinchisii sa raspunzi ca oricum da NEO t/c . Hai NEO fa legea si dai T/C ! Io raman cu ban pe degeaba asa a ajuns serveru lui ceacea care candva era chiar frumos si iti facea placere sa il joci , jucai de distractie cu prietenii nu pentru niste amarate de credite ,pana acum am luat ban pe nedrept de 5 ori dar continuati ca oricum donez la ceacea .
EDIT: Asa continua sa il aperi pe addicted si tu si toti ceilalti ! Mie chiar nu imi pasa.

Tu esti chiar frustrat frate -.Tu iti dai seama ca cu cat scrii mai mult tot mai mult te faci de ras nu ? Peace Sign




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Paragon, 04 October 2014 09:11



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  


The time now is 05-06-2024, 16:39:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password