User
Pass
2FA
 
 

Cerere Unban/Destroy

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message843
|-|udba

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-02-2012 09:58)
Joined: 12 Dec 2011
Posts: 29, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 49.1
Votes: 2

Post Posted: 12-12-2011, 20:03:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nick : |-|udba
2.IP : dynamic
3.Harta / Ora : 19:45
4.Motivul pt care ati luat ban : nu stiu
5.Adminul care tea banat : nu stiu
6.Dovada voastra : asta vreau sa o vad si eu.

Observatii : ash dori sa aflu si eu dc am primit destroy? fara poze fara demo fara nimic doar ma trezesc cu destroy ... joc de o luna si nu s-a intamplat nimic pana acum .... as dori sa aflu dc.mai am si steam sper ca nu e pe cont.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*PITZY*

[*PITZY*]



Status: Offline
(since 13-07-2022 20:47)
Joined: 05 Aug 2011
Posts: 1745, Topics: 128
Location: Ger-Ma-Nia

Reputation: 382.8
Votes: 18

   
Post Posted: 13-12-2011, 00:21:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Adminul care tea banat nu stii
2. Dovada nu ai
3. Destroy nu cred ca ai luat pe degeaba a existat un motiv

Cel care a facut acest lucru sa vina cu un argument sa nu ajung sa verific eu cine a fost .


✅✅✅✅✅✅✅✅
http://www.tractari-iasi.com
✅✅✅✅✅✅✅✅
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
|-|udba

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-02-2012 09:58)
Joined: 12 Dec 2011
Posts: 29, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 49.1
Votes: 2

Post Posted: 14-12-2011, 21:28:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*PITZY* wrote:
1. Adminul care tea banat nu stii
2. Dovada nu ai
3. Destroy nu cred ca ai luat pe degeaba a existat un motiv

Cel care a facut acest lucru sa vina cu un argument sa nu ajung sa verific eu cine a fost .




Frate am primit DESTROY nu iti arata cine iti da, nu mai poti sa faci nimic ... mie pur si simplu a iesit si a trebuit sa il instalez din nou. de unde vrei tu sa iti aduc dovada si cine mi-a dat si asa mai departe. Da aveam pe fy_snow 35 - 4 poate ca din cauza asta ...si se mai cer poze se face demo ceva la un "codat" nu dai destroy ... vb cu el si asa mai departe.Dar daca ati dat la toti copii moderator asta e... eu joc cs de 11 ani asa ca sunt satul de chestii dinastea...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<scorpia>

[Creep]



Status: Offline
(since 23-04-2018 15:48)
Joined: 31 Aug 2011
Posts: 781, Topics: 10
Location: Bistrita

Reputation: 428
Votes: 19

Post Posted: 14-12-2011, 21:38:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

''Dar daca ati dat la toti copii moderator asta e... eu joc cs de 11 ani asa ca sunt satul de chestii dinastea...''


Lasa nu ne da u noua indicatii cui sa dam moderator...Ai rabdare...Sa vedem ce facem...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sspyddy

[Creep]



Status: Offline
(since 22-03-2020 08:38)
Joined: 20 Oct 2011
Posts: 536, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: -25.9
Votes: 6

Post Posted: 14-12-2011, 21:45:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu unu lam urmarit dar nu i-am dat destroy din cate imi amintesc eu poate e andrey:D sa il intrebati...sau stop...

o|^_^|o intr o lume stramba... poti fi tu singurul drept?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[MC]Zero

[::Try to stop me ::]



Status: Offline
(since 26-07-2012 21:12)
Joined: 19 Oct 2011
Posts: 175, Topics: 11
Location: Ploiesti

Reputation: 79.1
Votes: 5

 
Post Posted: 14-12-2011, 23:50:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:

Dar daca ati dat la toti copii moderator asta e... eu joc cs de 11 ani asa ca sunt satul de chestii dinastea...


Nu te cred ca joci de 11 ani din 2 motive

1. Un jucator care fregventeaza counteru (adica fara pauze de ani de zile) si are 11 ani vechime nu joaca pe gungame joaca pe normal pentru ca asta inseamna ca e foarte bun din moment ce joaca de 11 ani . Te-am urmarit si eu si nu ai reflexe de 11 ani de joc maxim 2-3 ani.

2. Ar trebui sa sti ca atunci cand primesti destroy nu e necesar doar sa reinstalezi cs-u ci sa stergi fisierele de cs din registry

Trec la partea cu destroy-ul eu zic ca pitzi sa se uite cine ia dat destroy si nu a postat si sa sanctioneze acel admin .

A da si vezi ca ai dovada k ai luat destroy in folderul cstrike . Ti-se face automat screenshot cand primesti destroy dar mna la experienta ta presupun ca stiai asta



yac.freakz.ro
| [yac]Zero
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
*PITZY*

[*PITZY*]



Status: Offline
(since 13-07-2022 20:47)
Joined: 05 Aug 2011
Posts: 1745, Topics: 128
Location: Ger-Ma-Nia

Reputation: 382.8
Votes: 18

   
Post Posted: 15-12-2011, 00:11:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[MC]Zero wrote:
Quote:

Dar daca ati dat la toti copii moderator asta e... eu joc cs de 11 ani asa ca sunt satul de chestii dinastea...


Nu te cred ca joci de 11 ani din 2 motive

1. Un jucator care fregventeaza counteru (adica fara pauze de ani de zile) si are 11 ani vechime nu joaca pe gungame joaca pe normal pentru ca asta inseamna ca e foarte bun din moment ce joaca de 11 ani . Te-am urmarit si eu si nu ai reflexe de 11 ani de joc maxim 2-3 ani.

2. Ar trebui sa sti ca atunci cand primesti destroy nu e necesar doar sa reinstalezi cs-u ci sa stergi fisierele de cs din registry

Trec la partea cu destroy-ul eu zic ca pitzi sa se uite cine ia dat destroy si nu a postat si sa sanctioneze acel admin .

A da si vezi ca ai dovada k ai luat destroy in folderul cstrike . Ti-se face automat screenshot cand primesti destroy dar mna la experienta ta presupun ca stiai asta


DA... sa revin si eu aici in discutie deci cel care a dat destroy este andrey . motivul de ce nu vad inca . nu am primit nici un raspuns din partea lui va fi suspendat din acces 7 zile .

Posturi unite automat, 15-12-2011, 00:11:09

[MC]Zero wrote:
Quote:

Dar daca ati dat la toti copii moderator asta e... eu joc cs de 11 ani asa ca sunt satul de chestii dinastea...


Nu te cred ca joci de 11 ani din 2 motive

1. Un jucator care fregventeaza counteru (adica fara pauze de ani de zile) si are 11 ani vechime nu joaca pe gungame joaca pe normal pentru ca asta inseamna ca e foarte bun din moment ce joaca de 11 ani . Te-am urmarit si eu si nu ai reflexe de 11 ani de joc maxim 2-3 ani.

2. Ar trebui sa sti ca atunci cand primesti destroy nu e necesar doar sa reinstalezi cs-u ci sa stergi fisierele de cs din registry

Trec la partea cu destroy-ul eu zic ca pitzi sa se uite cine ia dat destroy si nu a postat si sa sanctioneze acel admin .

A da si vezi ca ai dovada k ai luat destroy in folderul cstrike . Ti-se face automat screenshot cand primesti destroy dar mna la experienta ta presupun ca stiai asta


Udba laso mai usor cu jocul tau de 11 ani ca nu ne impresionezi , daca intradevar jucai de 11 ani , aveai si dovada si etc... citeste cu atentie ce anume tia spus zero . un jucator de 11 ani ar trebui sa stie si unde anume se salveaza destroy ...si asa mai departe

Topic inchis !


✅✅✅✅✅✅✅✅
http://www.tractari-iasi.com
✅✅✅✅✅✅✅✅
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by *PITZY*, 14 December 2011 22:20



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 03-07-2024, 02:18:41
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x