User
Pass
2FA
 
 

Cerere Unban Lou

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1296
LouFtw

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-04-2011 18:19)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 15, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 119.1
Votes: 2

Post Posted: 10-04-2011, 00:44:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Name Char : Lou
Account :Laussj
GM Responsabil : Myt
Realm :Genesis

Salut tuturor membrilor din Staff-ul Wow Freakz. Problema mea este urmatoarea :
Pe data de 04/10/2011 am primit ban pentru o mica injurie adresata servarului din cauza delayu-lui, lag-ului si problemelor care au fost pe moment la servar.
Mentionez ca pe moment nu am gandit cum trebuia si nu am reactionat de loc conform regulamentului servarului.
As vrea sa rog Staff-ul Wow Freakz sa-mi acorde o a 2-a sansa, deoarece am fost la prima abatere si cred eu....ca toata lumea merita o a 2-a sansa .
Deasemenea, vreau sa mentionez ca injuria nu a fost pe global/trade/lfg sau say ,mentionez ca pe caracter am mai donat in valoare de 150 lei . a fost pe guild si a fost izolata de restul servarului .
Tot ce am facut a fost o mica scapare la nervi,
Imi cer scuze pentru problemele cauzate si sper sa ma intelegeti si sa putem rezolva aceasta problema pe alta cale. Staff-ul Wow Freakz .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
epson

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-02-2016 19:18)
Joined: 14 Jan 2011
Posts: 143, Topics: 51
Location: Romania

Reputation: 140
Votes: 3

 
Post Posted: 10-04-2011, 00:50:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da merita o a 2 a shansa macar un ban temporar nu permanent.. -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
divinefury

[The Prime Evil]



Status: Offline
(since 28-10-2015 14:27)
Joined: 22 Dec 2010
Posts: 536, Topics: 17
Location: Germany

Reputation: 72.7
Votes: 14

 
Post Posted: 10-04-2011, 00:53:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si eu zic ca merita o a 2 sansa injuratura o fost izolata de alti si nu se intampla o primit o criza de nervi il inteleg o mai si donat deci merita o a doua sansa sa demonstreze ca o fost doar o criza de nervi si nu o vrut sa injure serveru
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
epson

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-02-2016 19:18)
Joined: 14 Jan 2011
Posts: 143, Topics: 51
Location: Romania

Reputation: 140
Votes: 3

 
Post Posted: 10-04-2011, 01:06:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Name Char:Fou
Realm:Genesis
Salut Staff-ul Wow Freakz , Respect:Shokeru ,Zohl , K0s
Am jukat mult timp cu Lou Raiduri , Arene , BG..etc.. e un jukator f,f,Bun , si tot la fel un prieten formidabil.
Rog foarte mult Staff-ul Wow Freakz sa ii acordati a-2-a shansa ca e pe cale sa piarda unu dintre cei mai buni jukatori aii,i lui ...
Mulltumesk: Respect:Shokeru

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drcox
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-10-2011 17:09)
Joined: 19 Oct 2010
Posts: 656, Topics: 101
Location: Romania

Reputation: 3.1
Votes: 32

 
Post Posted: 10-04-2011, 05:17:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ai donat 150....te zgarcesti acum la 30??...nu inteleg cum poti sa te astepti de la Shocker sa iti scoata TIE banul....NUMAI si NUMAI tie! cu ce esti mai special? toti suntem egali pe srv...nu conteaza ca tu ai gear mai bun sau skill mai mare ca altcineva...toti sunt egali aici,daca tie ti-ar scoate banu pt ''second chance'' ar fi ca si cum la restu le-ar zice ''plecati ma de aici voi sunteti niste gunoaie,voi donati,el nu ca e mai special''
Nu am nimic cu Lou dar ar fi o insulta imensa pt restu daca ti-ar acorda tie tratament special,ar pierde foarte mult respect serveru daca s-ar intampla asa ceva,hai ca se mai scoate un ban ca poate esti mama/bunica unui gm e alceva...dar altfel nu inteleg cum poti sa te astepti de la asa ceva.



Last edited by Drcox on 10-04-2011, 07:50:31; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
blader

[Madness?]



Status: Offline
(since 05-01-2016 15:32)
Joined: 31 Jan 2007
Posts: 3476, Topics: 83
Location: Berna

Reputation: 468.4
Votes: 44

Post Posted: 10-04-2011, 06:27:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu zic sa nu va mai dati atata cu parerea si sa asteptati o decizie.


Dereglat, ca un ceas antic.
Exile the Ninja wrote:
In2ition , esti un carnat afumat. Ada' slanina aici si o felie de pita, te mananc ba.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shadowsdead

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-04-2011 14:20)
Joined: 08 Apr 2011
Posts: 5, Topics: None
Location: United Kingdom

Reputation: 47.6
Votes: 2

Post Posted: 10-04-2011, 08:20:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

GM am primit ban cik ptr injurii GM si trade scamm dar eu nu am facut nimic JUR! ma jucam si eu linstit pe la ora 9 jumate in arene si deoadata mia dat disconnect si am incercat sa ma loghez din nou si cand am vazut ce scrie am intrat rpd pe site.Si eu am primt ban pe ip si pe un cont nu stiu cum....Please help am adus injur de 14 jucatori pe freakz.. - -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 11-04-2024 09:31)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 10-04-2011, 08:55:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shadowsdead wrote:
GM am primit ban cik ptr injurii GM si trade scamm dar eu nu am facut nimic JUR! ma jucam si eu linstit pe la ora 9 jumate in arene si deoadata mia dat disconnect si am incercat sa ma loghez din nou si cand am vazut ce scrie am intrat rpd pe site.Si eu am primt ban pe ip si pe un cont nu stiu cum....Please help am adus injur de 14 jucatori pe freakz.. - -


Ai grija ce zici in stormwind despre mine data viitoare -.

Oh wait... nu o sa fie data viitoare.


LouFtw wrote:
Name Char : Lou
Account :Laussj
GM Responsabil : Myt
Realm :Genesis

Salut tuturor membrilor din Staff-ul Wow Freakz. Problema mea este urmatoarea :
Pe data de 04/10/2011 am primit ban pentru o mica injurie adresata servarului din cauza delayu-lui, lag-ului si problemelor care au fost pe moment la servar.
Mentionez ca pe moment nu am gandit cum trebuia si nu am reactionat de loc conform regulamentului servarului.
As vrea sa rog Staff-ul Wow Freakz sa-mi acorde o a 2-a sansa, deoarece am fost la prima abatere si cred eu....ca toata lumea merita o a 2-a sansa .
Deasemenea, vreau sa mentionez ca injuria nu a fost pe global/trade/lfg sau say ,mentionez ca pe caracter am mai donat in valoare de 150 lei . a fost pe guild si a fost izolata de restul servarului .
Tot ce am facut a fost o mica scapare la nervi,
Imi cer scuze pentru problemele cauzate si sper sa ma intelegeti si sa putem rezolva aceasta problema pe alta cale. Staff-ul Wow Freakz .


Nu. Vrei unban, donezi. Nu esti cu nimic mai special decat ceilalti ca sa ai o a doua sansa.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 10 April 2011 06:56



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 17-05-2024, 09:11:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password