User
Pass
2FA
 
 

Cerere Unban

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message837
madalindx
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-12-2013 21:12)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 353, Topics: 20
Location: Tulcea

Reputation: 89.7
Votes: 7

 
Post Posted: 20-04-2012, 19:29:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: oSothale
IP:89.136.84.93
Adminul care mi-a dat ban: Cabron
Motivul pentru care am primit ban: era beat si a jignit ca un...
Data la care am primit ban: saptamana asta
Data la care a expirat ban-ul: -
Link catre reclamatie:-
PS:"Imi cer scuze ptr jignirilele aduse staffului....era beat la ora aia cu pastle si asta si ma certasem cu chozen si ma cam luat valuu departeeee.....si daca totusi nu se accepta unbanu ptr joc macar pe forum caci am nevoie mare de sectiunea wow (orice post facut aiurea la gta => BAN) imi mai cer odata scuze si astept raspunsul - )
Si drept dovada ca tin la server cum am aflat de aia care fac reclama am intrat si leam spaman pe /n sa intre pe freakz impreauna cu KFF -.Asta nu a fost ptr unban sau ceva era ptr tupeu alora de a face reclama pe freakz si ptr a ajuta freakzu chit ca nu mai fac parte din el.....am avut amintiri frumoase pe freakz si asi vrea sa mai pot intra.
Multumesc! IMI CER MI de SCUZE pentru cele intamplate!
Astept parerile mai multor admini - fara lock de la prima chestie plz -"
M-a rugat el sa postez scz ca ma bag dar e prietenul meu si nu a vrut sa faca chestia asta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TzaTki

[Creep]



Status: Offline
(since 22-05-2014 18:26)
Joined: 07 Aug 2011
Posts: 769, Topics: 89
Location: Romania

Reputation: -66.1
Votes: 27

Post Posted: 20-04-2012, 19:33:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pentru alt cont pe forum poate sa faca alt user sa-l stearga pe ala vechi si sa il faca pe asta administrator si a rezolvat toata treaba...si daca vrei sa primesti unban stiu ca nu se da...
Pentru unban pe SA:MP se ocupa un admin



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KillForFun

[East Side Grove]



Status: Offline
(since 04-08-2020 19:19)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 3950, Topics: 230
Location: Caras-Severin

Reputation: 528.7
Votes: 514

           
Post Posted: 20-04-2012, 19:34:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca pot sa ma bag.. da a fost cu mine a facut reclama,daca vreti poze am vreo 2 poze , eu nu i-am zis sa intre sa faca reclama , el a intrat si a facut - nu prea ma inteleg eu cu el dar daca-i puteti da unban.. si sa inceapa de la 0
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
madalindx
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-12-2013 21:12)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 353, Topics: 20
Location: Tulcea

Reputation: 89.7
Votes: 7

 
Post Posted: 20-04-2012, 19:51:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TzaTki wrote:
pentru alt cont pe forum poate sa faca alt user sa-l stearga pe ala vechi si sa il faca pe asta administrator si a rezolvat toata treaba...si daca vrei sa primesti unban stiu ca nu se da...
Pentru unban pe SA:MP se ocupa un admin

oSothale:Nu pot sa fac asta deoarece ban e pe IP si orice aasi incerca sa fac pe forum scrie "You are banned from this forum"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-xdM-Diablo

[Admin Sa:Mp ]



Status: Offline
(since 30-11-2016 12:27)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 2119, Topics: 9
Location: Buzau

Reputation: 94.3
Votes: 45

Post Posted: 20-04-2012, 22:15:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cu aprobarea lu cbr ai /unbanned
alta data cand esti sub influenta bauturilor alcoolice nu mai intra pe sv dute direct in pat si fa nani


CONSUMUL EXCESIV DE ALCOOL IN INCINTA SERVER-ULUI ESTE STRICT INTERZISA



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by -xdM-Diablo, 20 April 2012 20:15



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-03-2024, 14:15:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x