User
Pass
2FA
 
 

Cerere admin

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message383
SeVeN`

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-01-2017 14:12)
Joined: 08 Apr 2015
Posts: 8, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 42.2
Votes: 3

Post Posted: 01-03-2016, 18:48:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname : SeVeN`
Steam ID : nu
Ore: http://www.gametracker.com/player/SeVeN`
Varsta : 21
Motiv : Doresc admin pe acest server pentru ca intru in fiecare zi p el si imi place foarte mult. problema este atunci cand intra copii d 5 ani cu coduri. Atunci jocul deja numai este atat de interesant pentru noi care suntem curati si jucam calumea. imi pare rau pt prima cerere ptc m am grabit si nu mi am ales eu cuvintele frumos. 4 zile si 3 ore jucate p server. doresc sa ajut serverul neconditionat sa intre cat mai multi playeri si sa poata juca linistiti fara codati. Si sa avem o relatie strict profesionala si d prietenie chiar cu adminii dp acest server minunat. Cu repect SeVeN`
Accepti si respecti regulamentul HuediN? : Da !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bob123
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-03-2016 11:02)
Joined: 31 Jan 2016
Posts: 85, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 8.9

 
Post Posted: 02-03-2016, 13:20:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu înțeleg de ce ai mai fãcut o cerere dacã ai una deschisã.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-v.I.p.-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-06-2016 20:23)
Joined: 23 Jan 2016
Posts: 30, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 12

Post Posted: 02-03-2016, 22:07:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cei care au acces sa stearga acest topic.! Nu are rost 2 cereri! Una e suficienta! In principiu ceea ce ai scris acum la motiv:asa trebuia sa faci de prima data frate! Dar sa zicem ca omul din greseli invata! Stergeti acest topic!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by iNk][^][gHz, 03 March 2016 13:29



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 02-05-2024, 22:57:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x