User
Pass
2FA
 
 

Cerere de retragere Z3nTyVa
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1871
Z3nTyVa

[Account disabled]



Status: Offline
(since 16-03-2014 22:16)
Joined: 09 Jul 2012
Posts: 5187, Topics: 27
Location: C-Lung

Reputation: -189.1
Votes: 49

 
Post Posted: 05-11-2012, 10:33:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Datorita faptului ca nu mai sunt luat in serios am decis sa plec dupa servar si tot odata am sa-l iau si pe fratele meu maniacu dupa servar ca am vazut ca dedicatia mea fata de servar este tratata cu spatele de catre voi in special owneri. Am gasit un servar mai bun care la activitatea care o sa o am am sa primesc si up asa cum se merita la un admin bun care isi face treaba. Si vreau sa-i salut pe colegii mei care m-au ajutat cand am avut nevoie in special : Maniacu , Jerry ,oana , CrAnK , 60S , super but, sakalul, dAuLaCaP, Lks , nettcafe , aEros si nu in cele din urma unui foarte bun owner Terorist imi pare rau ca nu mai e in stafful servarului Bafta tuturor.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Maniacu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-07-2013 21:34)
Joined: 15 Jun 2012
Posts: 220, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 47
Votes: 11

Post Posted: 05-11-2012, 10:44:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Z3nTyVa wrote:
Datorita faptului ca nu mai sunt luat in serios am decis sa plec dupa servar si tot odata am sa-l iau si pe fratele meu maniacu dupa servar ca am vazut ca dedicatia mea fata de servar este tratata cu spatele de catre voi in special owneri. Am gasit un servar mai bun care la activitatea care o sa o am am sa primesc si up asa cum se merita la un admin bun care isi face treaba. Si vreau sa-i salut pe colegii mei care m-au ajutat cand am avut nevoie in special : Maniacu , Jerry ,oana , CrAnK , 60S , super but, sakalul, dAuLaCaP, Lks , nettcafe , aEros si nu in cele din urma unui foarte bun owner Terorist imi pare rau ca nu mai e in stafful servarului Bafta tuturor.





Cu ocazia retrageri lui Z3n tin sa va anunt si retragerea mea deoarece Z3nTyVa are dreptate in ce a afirmat mai sus nu se mai tine cont de faptul ca admini merita si up-uri.


Salut si eu toti colegi care au fost alaturi de mine si care m-au ajutat.

P.S:Va tuca maniacu. Jerry ,oana , CrAnK , 60S , super but, sakalul, dAuLaCaP, Lks , nettcafe , aEros si nu in cele din urma unui foarte bun owner Terorist imi pare rau ca nu mai e in stafful servarului Bafta tuturor - -




INTRA CINE VREA,IESE CINE POATE - ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=95603579

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
oaanaa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-11-2013 20:20)
Joined: 20 Oct 2011
Posts: 158, Topics: 4
Location: Constanta

Reputation: 133.9
Votes: 8

Post Posted: 05-11-2012, 11:12:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- pff sper k nu vorbti serios..ar fi inca o pierdere f mare pentru server..eu zic sa va mai ganditi ,poate o sa fie mai bine..si cu ocazia asta chiar rog ownerii sa arunce un ochi pe noii admini care "freaca menta" pe server si sa ii motiveze intr`un fel pe cei care chiar isi fac datoria si`si pierd timp facandu`si treaba de admin..


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Z3nTyVa

[Account disabled]



Status: Offline
(since 16-03-2014 22:16)
Joined: 09 Jul 2012
Posts: 5187, Topics: 27
Location: C-Lung

Reputation: -189.1
Votes: 49

 
Post Posted: 05-11-2012, 11:21:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

oaanaa wrote:
- pff sper k nu vorbti serios..ar fi inca o pierdere f mare pentru server..eu zic sa va mai ganditi ,poate o sa fie mai bine..si cu ocazia asta chiar rog ownerii sa arunce un ochi pe noii admini care "freaca menta" pe server si sa ii motiveze intr`un fel pe cei care chiar isi fac datoria si`si pierd timp facandu`si treaba de admin..



Ai foarte mare dreptate cu noi admini dau ban la uni 10 ,20, 30 de min pe motive banale si destroy fara sa mai dea ban ori ca nu stie ori ca nu vrea .




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
I am Crank

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2022 16:22)
Joined: 22 Jan 2012
Posts: 487, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 283.7
Votes: 6

Post Posted: 05-11-2012, 13:39:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

chiar o pierdere mare, mai ales ca era cam tot ce a ramas... cativa admini activi, in rest server-ul nimanui...
apropo... si eu ma asteptam sa primesc up

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
s4rp3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2014 14:15)
Joined: 29 Sep 2011
Posts: 148, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 156.2
Votes: 16

Post Posted: 05-11-2012, 14:30:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut baieti,

Cred ca ar trebui sa va linistiti, mai cred... ca orice problema se poate rezolva atat timp cat exista comunicare! In loc sa creezi acest topic unde spui ca nu te mai intereseaza si ca vrei sa pleci mai bine deschide un topic si spune ceea ce te nemultumeste, sunt sigur ca orice problema se poate rezolva atat timp cat se si vrea asta! Tu vrei?

Cu siguranta ca o sa va razganditi sau mai bine spus ca o sa va ganditi va urez o zi placuta!





Nu ne oprim din joaca atunci cand imbatranim ci imbatranim cand incetam sa ne mai jucam!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
60S

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-11-2014 16:20)
Joined: 08 Oct 2011
Posts: 318, Topics: 13
Location: Langa vecina...

Reputation: 189.3
Votes: 5

Post Posted: 05-11-2012, 15:16:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sarpe amice uitete la topicurile de nemultumiri apoi vorbeste de luat in seama - cat despre z3n si maniacu...bv ...oricum erati prea buni pt. sv asta! va spun sincer....mai ramane oana,aeros si coddy care mai au treaba cu adminatul -....si hai sal umflu si putin pe sakalul :-".....bft baietii!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Coddy4all

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2013 18:49)
Joined: 10 Jun 2011
Posts: 454, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 74.2
Votes: 6

Post Posted: 05-11-2012, 16:06:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La Revedere...da ia zi motivul z3n sa auda toata lumea...Ca nu primesti up...Pai ce vrei?! Ai Super-Mod...Urmatorul grad este GOD.....Acest grad se da doar la adminii FOARTE VECHI de pe servar...care au ANI DE ADMINAT SI DE JUCAT PE ACEST SERVAR....nu ca tine decateva luni si ai cele mai multe up-uri primite si cel mai mult ajutor dat....ASA CA LA REVEDERE ..catd espre maniacul..problema lui... trb sa mai vin odata in BUc si sa Stau de Vb cu el la 1-10 beri..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Z3nTyVa

[Account disabled]



Status: Offline
(since 16-03-2014 22:16)
Joined: 09 Jul 2012
Posts: 5187, Topics: 27
Location: C-Lung

Reputation: -189.1
Votes: 49

 
Post Posted: 05-11-2012, 18:27:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O da stai linistit nu o sa stau 10 ani sa primesc god pe sv asta si in puls eu am primt up-urile pentru ca am luat vip pentru ore care pana se se reseteze gametracker erau cam 420 daca nu mai bine plus un banlist consistent ce numara 472 de codati prinsi aici frate se vede un bun admin care e si activ nu ca alti care habar nu au sa dea ban dupa destroy sau sa dea ban 20 min pe motive banale mai sunt 2 admini de valoare pe sv cand o sa plece si ei se va alege prafu de sv asa ca dupa ce am ajutat sv in toate modurile lasa-ma nu stau sa ma rog de tine sa-imi dai up de aceea sarpe nu fac topic cu nemultumirile mele pt ca lista e destul de mare...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lks
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-03-2013 15:51)
Joined: 16 Jul 2012
Posts: 151, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: -85.4
Votes: 6

Post Posted: 05-11-2012, 18:41:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca nu aveati serverul vostru nu m-ai erati asa nemultumiti ... oricum va scoteam eu personal adminul .. asa ca bafta pe nou vostru server .... o sa va intoarceti pe respawn.freakz.ro ... salut
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
s4rp3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2014 14:15)
Joined: 29 Sep 2011
Posts: 148, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 156.2
Votes: 16

Post Posted: 05-11-2012, 18:44:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

60s, dragule... Dc mai stai si joci pe un asemenea server fara admini priceputi asa cum ai fost tu? Personal imi cer scuze ca nu m-am ridicat la asteptarile tale in ceea ce priveste adminatul "AMICE"

Oricum... Tot ce citesc pe aici imi lasa impresia ca sunte-ti prea copii...

Multa bafta!





Nu ne oprim din joaca atunci cand imbatranim ci imbatranim cand incetam sa ne mai jucam!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
60S

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-11-2014 16:20)
Joined: 08 Oct 2011
Posts: 318, Topics: 13
Location: Langa vecina...

Reputation: 189.3
Votes: 5

Post Posted: 05-11-2012, 19:15:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

interpretasi gresit ma rog..ai mentalitatea aia saraca in deduceri ...daca e sa te caracterizam si pe tn stai linistit k u esti doar un player...cu adminatu nu ai nici o trb...trebuie sa ti se repete de 10 ori pana sa faci marele efort de a te pune spec ....sa nu mai zic de folosirea comenzilor!....dc mai joc? de dragu lu aeros si al lu oana ...k sa fiu sincer si trebuie neaparat sa sti u! altadata incearca sa nu mai fi impulsiv si sa te bata polemica. Iar knd vrei sa pari superior incearca de asemenea sa ai o atitudinte mai putin ironica si agramata.
Adevaru enerveaza de fiecare data si se transforma si topicu asta in o alta mascarada in care ne spunem "multumirile"....Dosent Matter

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Coddy4all

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2013 18:49)
Joined: 10 Jun 2011
Posts: 454, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 74.2
Votes: 6

Post Posted: 05-11-2012, 19:27:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

again and again...same story same bulshit...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kalwin

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 26-11-2021 23:14)
Joined: 12 Jan 2011
Posts: 1530, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 293
Votes: 18

 
Post Posted: 05-11-2012, 19:30:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

z3ntyva nu am ce sa iti reprosez la munca pe care ai depus-o si chiar ai un ban list bun , dar tu nu poti sa intelegi ca GOD nu se DA , ai platit VIP doar ca sa cresti in grad , hai sa iti fac o scurta relatare .... Cand am inceput eu sa joc pe acest server a fost ceva de genul ... Prima cerere de slot am facuto la 80 de ore , am primit helper undeva la 120 de ore dupa o analiza drastica a cererii , plus ca plateam VIP cu 4 euro pe luna si de la gradul de moderator nu am mai primit up absolut deloc , tu nu poti sa accepti gradul de super moderator pe care il ai si sincer nu il prea meriti , avand in vedere de cate ori ma imi trimiteai ss sa imi dau cu parerea asta dupa atata vreme de adminat cum te lauzi ,nu m-a deranjat sa te ajut , dar sa ne aducem aminte de discutia noastra de pe mess cand erai foarte mandru si vorbeai superior ca ai plecat pe dpa.... iti doresc bafta si iti respectam decizia ... O seara faina sa ai .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Z3nTyVa

[Account disabled]



Status: Offline
(since 16-03-2014 22:16)
Joined: 09 Jul 2012
Posts: 5187, Topics: 27
Location: C-Lung

Reputation: -189.1
Votes: 49

 
Post Posted: 05-11-2012, 19:37:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da te inteleg ce vrei sa spui dar puteati frumos sa imi spuneti Z3nTyVa mai asteapta ceva timp deoarece gradul pe care il vrei nu pot fi dat la o activitate de 3-4 luni ci la 12-24 de luni si intelegeam de multe ori cand am deschis subiectul pe servar in fata unui owner ori nu vroia sa imi mai raspunda si isea dupa servar ori imi spunea o sa primesti la anu pe mine asta ma deranjat puteati sa imi explicati si nu mai comentam dar lipsa de conversatie ma dus la extreme deoarece spunandumi-se pe un ton ironic la anu.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Coddy4all, 06 November 2012 18:15



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 28-06-2024, 04:28:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x