User
Pass
2FA
 
 

Cerere helper Deko_FTW

 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests
Author Message1293
Cloud9

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-07-2018 22:10)
Joined: 04 May 2017
Posts: 18, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 15.6

Post Posted: 08-07-2018, 23:04:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut, ma numesc Daniel S. in curand voi implini varsta de 18 ani, pe server am nick ul Deko_FTW, detin si cont premium pe acelasi nick.
In tot acest timp de cand joc pe server am acumulat 16 zile, 14 ore si 26 minute(dovada este jos),pe forum am un numar de 17 post uri(stiu ca trebuie 50 dar o sa fac cu timpul, timpul petrecut pe server este aleatoriu adica joc cand si cat pot, minecraft joc de aproximativ 6 ani iar pe acest server de minecraft joc de aproximativ 4 ani, pe care l am gasit cu ajutorul lui Kent_HD.
Vreau sa devin helper deoarece m am schimbat, si vreau sa ajut playerii de pe server, vreau sa traiesc aceasta experienta alaturi de un staff potrivit, cu oameni intelegatori si de treaba.
As fii potrivit pentru acest grad deoarece sunt impunator, intelegator de la o vreme in coace si pentru ca am multi prieteni pe server
Dupa parerea mea serverul este super ok, cu marea majoritate a player-ilor te poti intelege super bine desii sunt si unii la fel ca si cum am fost eu in trecut cu lipsa de respect, dar consider ca ar fii ok sa lase survival ul ca si survival ul fara legi anti pvp pentru ca asta e minecraft ul, sau cel putin sa se faca o arena PVP, serverul sa aibe un shop mai extins cu preturi mai de "doamne ajuta".
Vreau sa va mai spun ca sunt de acord cu regulamentul server ului si am luat la cunostinta toate regulile,si da sunt dispus sa ajut serverul atunci cand are nevoie de mine. Va multumesc!
Dovada ontime: https://imgur.com/a/fBOrr6j
Link catre cererea de helper precedenta: https://forum.wow-freakz.com/RESPINS-Cerere-helper-Deko_FTW-t506575.html

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kent_HD

[Retired - Inactiv]



Status: Offline
(since 10-01-2020 22:58)
Joined: 22 Jan 2015
Posts: 1989, Topics: 123
Location: N/A

Reputation: 473.2
Votes: 94

 
Post Posted: 09-07-2018, 05:15:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E bine sa ne inspiram doar sa nu copiem fraze.
Compunerea e slaba, nu ai atins toate cerințele din model.
Partea ciudata e ca eu joc de 3 ani pe server și tu de 4 pe care l-ai gãsit cu ajutorul meu. What? - -
Ști ca ai nevoie de 50 post-uri totuși alegi sa faci cerere fara se le ai.
Poza trebuie fãcutã la spawn.

CONTRA! Nu ai posturi!

PS. Puteai sa faci cererea mai buna, limita e 200-400 de cuvinte.
Spoiler:


SENIOR MOD Kent_HD

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rewd12

[Play Freakz Owner]



Status: Offline
(since 18-02-2020 13:34)
Joined: 26 Nov 2016
Posts: 74, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 62.1

Post Posted: 09-07-2018, 11:58:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ai posturile necesare.
Poza nu e facut la spawn.

CONTRA!

Helper Rewd12



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests  


The time now is 04-05-2024, 07:18:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x