User
Pass
2FA
 
 

Cerere recrutare guilda

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message729
johnica

[Account disabled]



Status: Offline
(since 11-04-2012 20:56)
Joined: 09 Nov 2011
Posts: 3, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 50.1
Votes: 2

Post Posted: 05-12-2011, 15:40:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game:johnica
2. Varsta:19 (23.07.1992)
3. Localitate:Eftimie-Murgu (jud.Caras-Severin)
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?-am la dispozitie foarte mult timp de WOW pentru ca a venit iarna si nici la facultate nu sunt (in jur de 8-10 ore pe zi)
4. Clasa:mage
5. Main Spec/OFF spec: fire-pve...frost pvp
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Johnica
7. Screenshot cu Interfata**:http://postimage.org/image/z607qzlvf/
8.Screenshot cu Itemlevel (not average): http://postimage.org/image/5zzu25n33/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? am ales specul frost pentru ca este ideal pentru arene...si fire pentru DMG-ul impresionant pe care poti sa il scoti in anumite raiduri
10. Cata experienta ai in PVE? : am destul de multe experienta in pve ...am multa rabdare si stiu scripturile raidurilor
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am fost membru in guilda Huge , Toxic Reloaded , si Sublime....in fiecare guilda era bine la inceput dar cand era vremea sa facem raiduri si instante nu erau oameni capabili de asta ....unii playeri sunt prea aroganti si nu vor sa asculte ce au de zis oamenii care stiu scripturile
12. Detalii PC***.intel celeron 2.20 , 2Gb rami , placa video ati radeon x1050 nu am un pc foarte performant pentru ca nu imi permite buzunarul
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre-vreau sa ma alatur guildei pentru a face ce nu am facut cu alte guilde(sa ne intelegem intre noi si sa ascultam ce are de spus lideru,ofiteru,gm,alti colegi din colectivul guildei)... - noroc si bafta in toate
Apropo era sa uit ....mai am 3 caractere ..--->daca o sa primesc slot in guilda imi aduc toate caracterele sa ajut guilda..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rea

[tu dã bi dã best]



Status: Offline
(since 23-01-2018 15:18)
Joined: 16 May 2011
Posts: 2299, Topics: 41
Location: sector 2 bucuresti

Reputation: 275.1
Votes: 67

   
Post Posted: 05-12-2011, 16:44:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

un administrator va rog sa stergeti acest topic ptr ca
1 )nu stie ce e ala un reply
2 )se fac iar multe topicuri inutile
ms



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 05-07-2024, 21:25:05
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x