User
Pass
2FA
 
 

Cerere retragere !

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message380
slatina

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-04-2016 09:27)
Joined: 01 Feb 2013
Posts: 65, Topics: 3
Location: Slatina

Reputation: 110.2
Votes: 3

 
Post Posted: 04-11-2015, 00:11:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick : Slatina-OLT

Motiv: eu joc ct ... alt admin joaka t ... nimeni nu a raportat un codat din echipa mea .. adminu de la t sesizeaza ..se pune spec .. si incepe sa`mi zica ca nu`mi fac treaba ... nu sunt pe sv sa ma cert cu nimeni .. eu consider ca mi`am facut treaba cum trebuie pana acum ..neavand nici o reclamatie .. etc .
Joc si fara admin.
O seara buna !


~Keep~
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MardukNo1

[The Fallen Guardian]



Status: Offline
(since 28-02-2020 21:45)
Joined: 24 Aug 2014
Posts: 1344, Topics: 74
Location: Ramnicu Valcea

Reputation: 84.5
Votes: 61

     
Post Posted: 04-11-2015, 00:25:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu te-am sesizat si nu ai luat nicio masura.. daca erai mai atent pana sa revin eu online playerulm LOGITECH reclamase de mai multe ori cu u@ dar se pare ca ai fost mai atent la joc decat la codati, ar fi trebui sa te simtit si sa arunchi o privire pe el.
Ca admin nu trebuie neaparat sa ti se faca o reclamatie cu u@ din experienta si vechime ca admin datoria ta este sa te uiti peste jucatori sa vezi daca nu cumva profita de ocazie ca adminul se joaca iar playerii isi fac de cap, deci nu o lua in nume de rau dar ai obligatia sa te auto sesizezi si din oficiu nu neaparat doar daca e reclamatie, in speta LOGITECH reclamase pana sa revin eu on pe server cu u@ dar nu ai binevoit sa actionezi.


Intinde o mana si ajuta... intinde-le pe ambele D-zeu nu doarme si nu uita, totul ramane contorizat asa ca ai grija la faptele tale si la ceea ce-ti doresti.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
slatina

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-04-2016 09:27)
Joined: 01 Feb 2013
Posts: 65, Topics: 3
Location: Slatina

Reputation: 110.2
Votes: 3

 
Post Posted: 04-11-2015, 00:47:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

poate am vazut mai tarziu sesizarea ..nu caut scuze ..dar daca tot ai intrat tu spec .. rezolva.. dar de .."gradu"...nu vreau sa fac o telenovela din acest lucru dupa cum am zis .. scoateti adminu !

~Keep~
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 04-11-2015, 17:02:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

slatina wrote:
poate am vazut mai tarziu sesizarea ..nu caut scuze ..dar daca tot ai intrat tu spec .. rezolva.. dar de .."gradu"...nu vreau sa fac o telenovela din acest lucru dupa cum am zis .. scoateti adminu !



Exagerezi boss - , haidi pup si iti revii . Te supara mardukno1? Las ca ii dau ban -





Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 04-11-2015, 20:33:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu, discutii de genul sunt inevitabile, se intampla sa nu vad si eu chatul(de fapt am patit in trecut pe steam). E doar un joc, tratati-l ca atare.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by veek, 28 January 2016 10:06



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 06-07-2024, 05:42:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x