User
Pass
2FA
 
 

Cerere unban Pazuzu

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message1024
PaZuZu

[Account disabled]



Status: Offline
(since 18-05-2016 21:18)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 9334, Topics: 60
Location: Cotton field

Reputation: 174.5
Votes: 359

     
Post Posted: 20-02-2011, 12:58:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul : Pazuzu
Data + ora : 19.02.2011 -:-
Harta : de_tuscan32
Admini online : dmc,VuVu,eDDy
Adminul : dmc , ADMIN dmc: ban 178.156.144.194 permanently
Motivul : Asta incerc sa aflu.
Ip-ul: : 178.156.144.194

As dori sa cer si eu cateva explicatii,si cateva opinii din partea ownerilor si a actualilor admini.
Nu inteleg motivul ban'ului,nu inteleg ce ti`am facut dmc,ai avut o disputa cu ellada care s-a incheiat foarte urat din punctul meu de vedere,disputa in care nu m`am implicat cu absolut nicio vorba,mi`am cerut si scuze in prealabil,si cand incerc sa cer o explicatie ma banezi,lucru pe care nu mi`l pot explica si inca repet banala intrebare "De ce?"
Da,inteleg faptul ca m`am comportat ciudat pe admin,in urma reclamatiei mi`am cerut scuze fiindca stiu ca am gresit,am spus ca iau la cunostinta ce mi`ai spus,si ca nu se va mai intampla.Al doilea lucru care te`a deranjat a fost nick`ul "dnfd",nick cu care au mai jucat si altii inaintea mea,nick nerezervat pe care te`am rugat frumos sa il cauti in loguri sa vezi ca nu a fost accesat numai de pe IP'ul meu.Daca intradevar te deranja atat de tare,imi spuneai inca de acum doua zile sa il schimb,de cand jucam cu el,n`am avut de unde sa stiu ca in opinia ta este extrem de vulgar,si daca imi explicai inca dinainte,iti garantez ca as fi inteles cu vorba buna,si nu cu ban de 10000 de minute,pe care in cele din urma l`ai scos.
Quote:
pentru mine pazuzu este un admin cu care nu am ce face pe server
Ok,e opinia ta,daca tu considerai asta,dadeai downgrade si ma lasai sa joc cu nume rezervat,asemenea lui revox,nu`mi pun nadejdea intr`un admin,ci ma gandesc ca pe acest server se afla prietenii mei (virtuali),persoanele pe care le respect(si care in mica parte ma respecta),persoanele pe care le`am ajutat si mi`au fost de ajutor,persoanele alaturi de care de aproape 7 luni imi petrec timpul liber.
NU am injurat pe nimeni,nu am adus ofense nimanui,singurul lucru pe care l`am facut a fost sa cer niste explicatii,si in acelasi timp sa`mi asum greselile pe care le`am facut.
Consider ca nu meritam acest ban,poate ai facut`o la nervi,sau poate nu,insa ban permanent pe IP si steamid e cam greu de acceptat.
Ma astept sa dai T/C,insa daca esti o persoana cu capul pe umeri vei lasa topicul deschis sa asculti si parerile colegilor,ca tot venise vorba de colegialitatea dintre admini.
Multumesc,si ma astept la o discutie omeneasca,fara offtopic si degenerari.


Nu sparge geamul altuia dacã nu e bicicleta ta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
dmc24

[offline]



Status: Offline
(since 26-12-2014 17:04)
Joined: 18 Feb 2007
Posts: 1385, Topics: 44
Location: Terra Nova

Reputation: 278.3
Votes: 17

Post Posted: 20-02-2011, 13:06:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu pazuzule cum am explicat si la discutii war4, nu te vreau aici, trebuie sa le arat adminilor ca pot fi si abuziv, si pot fi si eu nepasator la lucrurile bune pe care le-ai facut pe server, si va putem si noi nedreptatii prin comportamentul nostru, ma astept de la cei care raman in urma sa inteleaga ceva din banul tau. asta este o reactie personala la un atac al tau direct asupra mea si punct.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by dmc24, 20 February 2011 11:06



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  


The time now is 28-04-2024, 17:16:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x