User
Pass
2FA
 
 

Cerere unban

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message529
Prietena.Lui.Petrica.Hrib

[Account disabled]



Status: Offline
(since 29-07-2013 08:04)
Joined: 16 Jul 2013
Posts: 13, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 25.7
Votes: 3

Post Posted: 16-07-2013, 19:40:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii despre ban
Nume: TACI.taci.
IP: 89.43.157.102
Motiv: calmeaza-te
Durata banului: 120 minute.
Admin: geo84
Ora si data: 19:58:32, 16 July 2013
Harta: ka_xtreme

Geo imi spune sa ma calmez, sa aduca dovezi daca am spus ceva urat, sau altceva ce ar putea deranja, imi da ban pentru ca e prieten cu aragorn, si asa ii spune ala si pentru ca am spus ca am facut reclamatie, ca nu le convine, POLONICUL alt player de pe server poate sa vorbeasca urat sa jigneasca pe oricine ca nu ea gag, ca e prieteni cu adminii, eu credeam ca regulile se aplica la toti la fel.
Trebuie luate masuri ca serverul sa se mentina in viata, unii admini abuzeaza si asta nu e bine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D a n g e R

[AimeR]



Status: Offline
(since 21-01-2024 10:36)
Joined: 28 Nov 2012
Posts: 5292, Topics: 577
Location: Maramures

Reputation: 787.6
Votes: 607

   
Post Posted: 16-07-2013, 20:05:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu vrei ban pe forum???
Cate topicuri deschizi copilule???

Ai raport de la mine
Poate iei si 1 warn
Sa nu mai deschizi topicuri



Casuta vocala: DangeR
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DhaAlekz

[Brain Damaged]



Status: Offline
(since 10-09-2018 19:28)
Joined: 03 Apr 2013
Posts: 2445, Topics: 107
Location: Pe net

Reputation: 78.9
Votes: 82

         
Post Posted: 17-07-2013, 00:19:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Raport si de la mine - +ca pe server aveai un aer de "sef". Stii prea bine la ce ma refer (cu nick-ul Prietena.lui.ARACORN). Crezi ca daca schimbi o litera esti cu mult mai inteligent/superior peste noi?

Best War3FT server: war7.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Prietena.Lui.Petrica.Hrib

[Account disabled]



Status: Offline
(since 29-07-2013 08:04)
Joined: 16 Jul 2013
Posts: 13, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 25.7
Votes: 3

Post Posted: 17-07-2013, 07:57:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DhaAlekz wrote:
Raport si de la mine - +ca pe server aveai un aer de "sef". Stii prea bine la ce ma refer (cu nick-ul Prietena.lui.ARACORN). Crezi ca daca schimbi o litera esti cu mult mai inteligent/superior peste noi?

Tu vezi cu ce nume jucam cand mi-am luat banul, pentru prietena lui petrica mi-am luat un ban, ASTA PENTRU CE A FOST, voi va credeti superiori asta e adevarul, toti care va sunt prieteni e bine, care nu daca deranjeaza cu cv gata ban, de exemplu aseara dev1 injura jignea pe server la greu si-a luat un gag, dar dupa 1 minut i s-a scos, a fost dat ca sa nu se zica ca nu i s-a dat, si dupa a continuat cu limbajul obscen, mai ales la adresa mea, cand jucam cu numele de Blonda de la constructii, si am cerut sa i se dea gag pentru limbaj, i s-a dat sau ma bagat vreun admin in seama, NU BINEINTELES CA NU SUNTEM PRIETENI, CUM SUNTETI VOI CU dev1. Acuma spune e asa sau nu e asa, s-a intamplat aseara cum spun eu sau doar imi imaginez.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DhaAlekz

[Brain Damaged]



Status: Offline
(since 10-09-2018 19:28)
Joined: 03 Apr 2013
Posts: 2445, Topics: 107
Location: Pe net

Reputation: 78.9
Votes: 82

         
Post Posted: 17-07-2013, 10:24:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum s-a mai spus in aceste 3 topicuri, noi suntem prieteni cu toti jucatorii. Indiferent daca esti pe server de un an, sau de 5 minute. Ti-ai luat banul cu nickul Prietena.Lui.Petrica pentru ca ai deranjat un jucator. Probabil ca tu chiar ai un prieten pe nume Petrica dar pe noi sincer nu ne intereseaza. Ai inceput cu glume de gradinita (cand ziceai pe chat: aragorn; aracorn) si dupa ai pus numele Prietena.Lui.Aragorn. Dupa ce ti s-a schimbat numele in Alt.nick, l-ai schimbat in Prietena.lui.ARACORN crezand probabil ca esti peste noi (la varsta sau intelect) si dupa ce ai fost avertizat ti-ai pus numele cu petrica. Oricum, cat timp ai avut numele Blonda.de.la.constructii nu s-a luat nimeni de tine, nu ti-a dat nimeni gag/ban/quit dar de cand ai inceput sa te iei de aragorn si pana ti-ai luat ultimul ban se putea observa ironia si superioritatea care crezi ca o ai, din comportamentul tau inadecvat. Oricum, ce problema ai avut tu cu aragorn? Ca el nu s-a bagat in seama cu tine, ai vrut tu neaparat scandal sau ce?

Best War3FT server: war7.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Co.Star

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 22-10-2013 12:01)
Joined: 24 Nov 2012
Posts: 2104, Topics: 89
Location: Romania

Reputation: 70.4
Votes: 12

Post Posted: 17-07-2013, 11:40:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DhaAlekz wrote:
Raport si de la mine - +ca pe server aveai un aer de "sef". Stii prea bine la ce ma refer (cu nick-ul Prietena.lui.ARACORN). Crezi ca daca schimbi o litera esti cu mult mai inteligent/superior peste noi?


Nu este nici unu mai superior ca altu pe acest server totii suntem lafel chiar daca este un admin cu gradu mai mare de cat altu tot egali suntem , doar ca acela cu gradu mai mare are mai multe pe "umeri"

Eu cat timp am stat pe server nu am vazut nimic iesit din comun la blonda din potriva voi o inebuniti ca nu e fata si chesti dastea ea cu sora ei erau linistite parerea mea pana cand se apuca 2 / 3 sa faca misto ca nu e fata ca sunt shemale chesti de genu si eu am zis asta o data la nervi ca rupeati cheatu in doua tu si sorta contra lui polonicu .

Pron unban , aa ca am zis de unban ai luat unban sau ai dinamic ca azi am vazut ca ai intrat pe server.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zookey, 19 July 2013 17:52



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 05-06-2024, 21:10:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x