User
Pass
2FA
 
 

[Cereri IngeraDr00gat] Exercitii Engleza/Matematica/Romana

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Homework zone
Author Message732
IngerDr00gat

[ Brelinydd]



Status: Offline
(since 07-07-2021 10:28)
Joined: 31 Dec 2012
Posts: 9849, Topics: 835
Location: Romania

Reputation: 568.7
Votes: 492

Post Posted: 04-12-2013, 10:57:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cereri Rezolvari Exercitii IngerDr00gat

Salutare comunitate, am facut accest topic cu scopul ajutarii elevilor pana in clasa a 8a care sunt in urma cu materia, si sunt dispusi sa invete. Cei care trebuie sa sustina examenul de admitere la liceu. Eu am intrat cu medie foarte mare intr-un liceu de renume in Pitesti si sper sa va pot ajuta. Daca aveti nevoie de ajutor respectati modelul urmator.

Model Cerere

Nume :
NR. de telefon/skype/YiM :
Materia :
Exercitiu:


Reguli

*Exercitiul trebuie scris intocmai ca in carte/culegere.
*Nu va rezolv exercitiile/temele, decat cele care nu stiti sa le face-ti, daca sunte-ti afoni de tot ma contactati in privat si incerc sa va ajut sa trece-ti de situatia nasoala in care va aflati.
*Nu fi-ti foarte insistenti, munca o fac de placere, nu din obligatie.
* Un multumesc nu strica niciodata.

Daca vreti sa ma contactati : adrian.379 skype YiM Adrian_Tiny
Numarul de telefon il dau doar prin PM.

Vor mai fu updateuti la regulament, daca considerati ca topicul este inutil, puteti sa ii dati TC/Inchide-ti.


Connect Mc.Freakz.Ro


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Homework zone  


The time now is 28-04-2024, 11:40:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x