User
Pass
2FA
 
 

Ceva neclar

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Software
Author Message766
mita2010

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-11-2011 07:51)
Joined: 25 Jul 2011
Posts: 11, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 59.4
Votes: 2

Post Posted: 24-08-2011, 07:34:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In urma cu cateva zile eu si cu inca 4 prieteni ne-am contrazis pe chestie de programe desi suntem toti pe langa situatie. Discutia era legat de messenger, care s-a terminat cu o cearta si in final cu 1 pariu de 200 de lei eu impotriva lor . Am acceptat pariul si asta e ...acum trebuie sa dovedeasca ei cum este :
Deci, faza a inceput cu invizibil pe messenger care e simplu si se poate cu id iul respectiv sa verifici daca e sau nu e ON dar ei au zis ca o persoana o detectezi pe invizibil poti sa-ti dai seama si daca comunica cu cineva normal fara sa sti ce comunica persoana. Eu am zis ca e imposibil asa ceva si nu am mai auzit asa ceva , da..... observ faptul ca sta pe invzibil dar nu sti daca comunica,,,, daca scrie cu cineva ceva .
Apoi de la 1 bere la 3 beri dar fara pariu, a zis unu dintre ei ca nu numai ca vede ca scrie cu cineva dar si faptul cu cine scrie dar asta e altceva.
Intrebarea mea este daca exista un asemenea program in care poti vedea persoana invizibila pe messenger si in acelas timp ca ea cominica scris cu cineva \??????
Surprise Astept un raspuns . Multam

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zerolevel

[EA Game Tester]



Status: Offline
(since 16-02-2012 19:17)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 61, Topics: 3
Location: Bucuresti

Reputation: 65.4
Votes: 2

Post Posted: 24-08-2011, 09:06:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca yahoo ar avea asa defectiune in securitatea lor ar fi jalnic. Sunt convins ca cei de la yahoo pot vedea cu cine vorbesti tu. Dar tu ca user nu poti vedea cu cine vorbeste x sau y.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gabriell B

[cetãþeanul turmentat]



Status: Offline
(since 06-01-2020 19:31)
Joined: 27 Sep 2010
Posts: 2856, Topics: 75
Location: [ pe strada ]

Reputation: 400
Votes: 14

Post Posted: 24-08-2011, 10:20:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun pariul asta... imi iese o vodka? Revenind la subiect..ESTE posbil. Sunt "n" site-uri si "n" programele prin care poti vedea daca cineva sta sau nu pe invisible. Chestia cu comunicatul nu o poti verifica, singurul mod fiind acela al ferestrei de messenger in locul unde scrie "...is typing now" si nu este posibil decat daca esti deja in conversatie cu respectiva persoana.
Sper ca ti-am fost util -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mita2010

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-11-2011 07:51)
Joined: 25 Jul 2011
Posts: 11, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 59.4
Votes: 2

Post Posted: 24-08-2011, 11:22:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MULTUMESC , sa vad cum o demonstreaza in weekendu asta, desi unul dintre ei se da destept rau de tot , cica daca e afla si parola la mesenger daca e ........ sa vad de ce e ala in stare daca nu dau naveta de bere si platesc in rate.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Software  


The time now is 30-09-2024, 12:25:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x