User
Pass
2FA
 
 

Clase PvP
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message3550
Drunkens
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 22:14)
Joined: 07 Feb 2014
Posts: 31, Topics: 7
Location: Tot in fata.

Reputation: 30.5
Votes: 1

Post Posted: 09-02-2014, 01:42:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut am si eu o problema.. am un rogue ilvl 392 pvp si un mage 382 problema este cand joc ca rogue nu prea bat casteri.. mai ales priest.. cand dau duel cu un priest parca e invincibil cu absorb heal si ce mai are.. si cand joc ca mage ma bat rogii de numa.. as dori sa imi ziceti care dintre clasele acestea is mai bune.. si de ce..
Priest
Rogue
Mage
Elemental/enhancement shaman
Druid
Multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Delyrik
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-04-2014 12:18)
Joined: 03 Dec 2013
Posts: 132, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 14.1
Votes: 5

 
Post Posted: 09-02-2014, 01:50:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai 1 rogu nu prea are sanse in fata la un mage da tu avand ilvl mic si nu sti sa joci de asta te bat ... 2 rogue vs prist nare sanse nici vs mage sau pala sau shaman enhenchmant daca are gear ca atau sau mai bun nai sanse rogu trebuie sa sti sa joci bine de tot cu el ca sa bati rogue necesita timp de jucat si sa iti pui interesul pt el magu joci 2 3 sapt te prinzi cum se joaca si asta e bati de numa...daca vrei explicati zimi
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Loveheal

[ATN Attax]



Status: Offline
(since 17-03-2024 03:51)
Joined: 20 May 2012
Posts: 9908, Topics: 406
Location: Runstarr - disc

Reputation: 320.7
Votes: 572

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-02-2014, 03:22:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Delyrik wrote:
Pai 1 rogu nu prea are sanse in fata la un mage



Da-ti 2 palme si revino.


on: Druid.Why?
>3 specuri: tank, dps si heal

>Mobilitate in PvP mai mare decat alte clase

>@PvE ai prioritate mai mare la raiduri din cauza la rebirth

>E fun de jucat pe toate 3 specs in pvp si e cam greu sa te plictisesti

>PISICA DE FOC JNEB00N?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 09-02-2014, 07:15:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Delyrik wrote:
Pai 1 rogu nu prea are sanse in fata la un mage da tu avand ilvl mic si nu sti sa joci de asta te bat ... 2 rogue vs prist nare sanse nici vs mage sau pala sau shaman enhenchmant daca are gear ca atau sau mai bun nai sanse rogu trebuie sa sti sa joci bine de tot cu el ca sa bati rogue necesita timp de jucat si sa iti pui interesul pt el magu joci 2 3 sapt te prinzi cum se joaca si asta e bati de numa...daca vrei explicati zimi

bai frate, pe langa faptul ca esti total pe langa, nici nu stii sa folosesti semnele de punctuatie. In loc de un punct pui 3. Si pe deasupra vrei sa-i dai si sfaturi - Tu esti ala cu trinketu pe F12 cumva?

on topic: Continua sa joci rogue. Invata sa dai intrerupt, CC, si burst cand trebuie. Fa-ti tailoring si engineering, si da burst cu procuri. Fa los cand esti in dezavantaj, nu-ti fie rusine. Nu trebuie sa stai lipit de adversar ca sa castigi.

Rogue nu are sanse vs mage? Tocmai, ca un rogue bun va bate un mag bun. Majoritatea rogilor nu stiu sa joace, iar cum magul e ceva mai simplu(freeze frostbolt icelance), e normal ca un mag nub sa bata un rogue nub.

Rogue nu are sanse vs pala? in arena pala nu misca in fata rogului.

Vs enha sham? Cloak+vanish cand isi da lupii+burstul si e useless dupa.


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tonick

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2014 17:18)
Joined: 05 Dec 2013
Posts: 73, Topics: 3
Location: Azerbaijan

Reputation: 52.5
Votes: 2

 
Post Posted: 09-02-2014, 10:21:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kinook wrote:
Rogue nu are sanse vs mage? Tocmai, ca un rogue bun va bate un mag bun. Majoritatea rogilor nu stiu sa joace, iar cum magul e ceva mai simplu(freeze frostbolt icelance), e normal ca un mag nub sa bata un rogue nub.

+1
Invata sa joci pe o clasa si o sa vezi ca aisanse nu tot le schimba ca ti se pare ala mai bun si ca ai luat bataie intr-un duel.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drunkens
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 22:14)
Joined: 07 Feb 2014
Posts: 31, Topics: 7
Location: Tot in fata.

Reputation: 30.5
Votes: 1

Post Posted: 09-02-2014, 11:00:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aha.. am inteles si ce ziceti de priest e bun shadow ?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 09-02-2014, 11:58:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Loveheal wrote:
Delyrik wrote:
Pai 1 rogu nu prea are sanse in fata la un mage



Da-ti 2 palme si revino.


on: Druid.Why?
>3 specuri: tank, dps si heal

>Mobilitate in PvP mai mare decat alte clase

>@PvE ai prioritate mai mare la raiduri din cauza la rebirth

>E fun de jucat pe toate 3 specs in pvp si e cam greu sa te plictisesti

>PISICA DE FOC JNEB00N?


+1 pt palme si inca un +1 pt ce a spus. Druidul e cea mai fun clasa , rogue-ul de asemenea , mai ales ca pe patchul asta cam rupe norma pvp/pve.Eu zic sa te tii de o clasa sa o inveti , nu sa iti faci 20 000 de clase. Asa o sa te joci wow degeaba pe 'nspe mii de clase si o sa-ti iei cafteala de la toti ca nu stii niciuna decent.


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Manchester

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2014 10:48)
Joined: 19 Jan 2014
Posts: 10, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 38.5
Votes: 1

Post Posted: 09-02-2014, 19:40:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frate am vazut pe youtube la swifty ca primu char cel mai bun din wow este priestu dupa este rogue. Porblema e ca trebe sa stii si tu sa joci nu sa depinzi de clasa ia si uitate la niste guide daca nu prea te pricepi si te panichezi.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bossutai

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-12-2020 23:35)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 2044, Topics: 90
Location: Romania

Reputation: -61.1
Votes: 55

 
Post Posted: 09-02-2014, 19:50:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Manchester wrote:
Frate am vazut pe youtube la swifty ca primu char cel mai bun din wow este priestu dupa este rogue. Porblema e ca trebe sa stii si tu sa joci nu sa depinzi de clasa ia si uitate la niste guide daca nu prea te pricepi si te panichezi.


Priestul cel mai bun? Intr-un joc in care ai shaman, mage, rogue, druid, dk?

Joaca rogue si nu o sa ai probleme daca reusesti sa inveti.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Delyrik
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-04-2014 12:18)
Joined: 03 Dec 2013
Posts: 132, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 14.1
Votes: 5

 
Post Posted: 09-02-2014, 22:28:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kinook wrote:
Delyrik wrote:
Pai 1 rogu nu prea are sanse in fata la un mage da tu avand ilvl mic si nu sti sa joci de asta te bat ... 2 rogue vs prist nare sanse nici vs mage sau pala sau shaman enhenchmant daca are gear ca atau sau mai bun nai sanse rogu trebuie sa sti sa joci bine de tot cu el ca sa bati rogue necesita timp de jucat si sa iti pui interesul pt el magu joci 2 3 sapt te prinzi cum se joaca si asta e bati de numa...daca vrei explicati zimi

bai frate, pe langa faptul ca esti total pe langa, nici nu stii sa folosesti semnele de punctuatie. In loc de un punct pui 3. Si pe deasupra vrei sa-i dai si sfaturi - Tu esti ala cu trinketu pe F12 cumva?

on topic: Continua sa joci rogue. Invata sa dai intrerupt, CC, si burst cand trebuie. Fa-ti tailoring si engineering, si da burst cu procuri. Fa los cand esti in dezavantaj, nu-ti fie rusine. Nu trebuie sa stai lipit de adversar ca sa castigi.

Rogue nu are sanse vs mage? Tocmai, ca un rogue bun va bate un mag bun. Majoritatea rogilor nu stiu sa joace, iar cum magul e ceva mai simplu(freeze frostbolt icelance), e normal ca un mag nub sa bata un rogue nub.

Rogue nu are sanse vs pala? in arena pala nu misca in fata rogului.

Vs enha sham? Cloak+vanish cand isi da lupii+burstul si e useless dupa.


Aruncate in dunare....Si nu mai comenta daca nu sti ce inseamna ....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nazzgull

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2016 19:38)
Joined: 22 Jan 2014
Posts: 172, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 168.3
Votes: 7

 
Post Posted: 09-02-2014, 23:47:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rougu bine jucat bate tot pe acest patch.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
N e l l y
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2014 10:02)
Joined: 21 Nov 2012
Posts: 392, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: -31.5
Votes: 13

Post Posted: 10-02-2014, 01:13:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Drunkens wrote:
Salut am si eu o problema.. am un rogue ilvl 392 pvp si un mage 382 problema este cand joc ca rogue nu prea bat casteri.. mai ales priest.. cand dau duel cu un priest parca e invincibil cu absorb heal si ce mai are.. si cand joc ca mage ma bat rogii de numa.. as dori sa imi ziceti care dintre clasele acestea is mai bune.. si de ce..
Priest
Rogue
Mage
Elemental/enhancement shaman
Druid
Multumesc.



Priest e bun din cauza serverului, mai ales shadow.
Rogue e bun din cauza patchului mai mult si in comparatie cu toate raspunsurile primite pot sa-ti zic ca rogue bate mage doar pe tbc; ca ati vazut voi in filmulete cum ca rogue bate mage.. alea sunt 2-3 duele din 20 selectate in care greseste magu ceva.
Mage e bun, a fost si pe lk si o sa fie in continuare.
Shaman elemental e destul de ok, dar nu prea se joaca, iar enha are 2 speluri ofensive..nu stiu ce sa zic.
Druid e bun feral/balance.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Necris

[Alcoholic Elon Musk]



Status: Offline
(since 28-09-2022 13:14)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 4378, Topics: 29
Location: Bucharest

Reputation: 3025.9
Votes: 76

   
Post Posted: 10-02-2014, 01:39:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca ar face searing totem cum trebuie target pe enemy cu shock ar fi perfect shamy elemental, este echivalentul auto-attackului, also roots + thunderstorm in eos, sa vezi cum iti umplu toti frigiderul -

>PC Upgrade Guide<

Discounturi @ IT

Voucher PC-Garage: WK6Q4TII

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drunkens
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 22:14)
Joined: 07 Feb 2014
Posts: 31, Topics: 7
Location: Tot in fata.

Reputation: 30.5
Votes: 1

Post Posted: 10-02-2014, 13:59:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mas mai gandi si la un dk ca vad ca e overpowered in pvp.. unholy sau frost..


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Puccasita

[Puccalicious]



Status: Offline
(since 21-09-2017 10:04)
Joined: 24 Nov 2013
Posts: 1560, Topics: 50
Location: Din tara unde nici apocalipsa nu vine

Reputation: 4.3
Votes: 37

 
Post Posted: 10-02-2014, 15:44:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu inteleg ce e cu mentalitatea asta,poti sa ai o clasa OP,daca nu stii sa joci cu EA.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 01-05-2024, 12:56:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x