User
Pass
2FA
 
 

Complainment on GoldMember ArTix

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1512
dorniX

[~~~]



Status: Offline
(since 11-08-2019 10:17)
Joined: 26 Jun 2015
Posts: 791, Topics: 16
Location: Bistrita

Reputation: 322.1
Votes: 8

     
Post Posted: 26-06-2015, 02:04:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau : dorniX
Nick-ul reclamatului : ArTix
Motiv : Aim
Dovada : http://hotupload.eu/bAx/artix.dem
Click on "download now" .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-Skrillex-

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 27-11-2019 20:07)
Joined: 19 Apr 2014
Posts: 2988, Topics: 53
Location: Buzau

Reputation: 582.4
Votes: 29

   
Post Posted: 26-06-2015, 08:31:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va fi sanctionat.
Si-a luat vip si tot foloseste coduri!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
[LGD]DoctorwhO

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-03-2018 22:46)
Joined: 03 Mar 2015
Posts: 289, Topics: 34
Location: Timisoara

Reputation: 60.8
Votes: 8

       
Post Posted: 26-06-2015, 11:52:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dorniX wrote:
Nick-ul tau : dorniX
Nick-ul reclamatului : ArTix
Motiv : Aim
Dovada : http://hotupload.eu/bAx/artix.dem
Click on "download now" .





Cand il prind pe server va primi ban permanent -
Nu-mi pasa ca are vip -.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
dorniX

[~~~]



Status: Offline
(since 11-08-2019 10:17)
Joined: 26 Jun 2015
Posts: 791, Topics: 16
Location: Bistrita

Reputation: 322.1
Votes: 8

     
Post Posted: 26-06-2015, 12:42:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

I've got a proposal for you people. On the complainment exemplary you should add the followings too: the ip and the steam/valve_id which u can get by amx_showip ( this dosent work as player on the server ) and the ID by typing status in the console. This would help a lot i think . Thank you a lot for these fast replies.

P.S. Im not a Romanian fellow but i understand the language very well,my current situation does not allow me to talk in Romanian,only in English,i'll explain if you're curious on the server when we shall meet. bb

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ArTix.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-07-2015 19:23)
Joined: 25 Jun 2015
Posts: 9, Topics: 2
Location: Italy

Reputation: 31.3
Votes: 1

 
Post Posted: 26-06-2015, 13:37:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce aim ma voi sunteti prosti ? Stai ca vorbesc cu bodo sa vedem la cine dai ban , de cand joc cs cu zm nu am vazut / nu am auzit ca se joaca cu aim, da de speed am auzit dar de aim pe cs cu zm niciodata.

Posturi unite automat, 26-06-2015, 14:37:53

Si iti spun de ce cand joci cu aim si ii tragi in cap la zm sa sti ca nu ii ia din HP deoarece zm nu e complect ca un human daca ii tragi in cap o sa treaca gloantele aiurea si nu o sa faci nici-un credite, crede-ma nu am jucat si nici nu o sa joc vreodata cu hack, eu am donat 5 euro sa joc corect , si nu sa fiu amenintat cu hack si cu porcari de 2 lei.


 
Staff message (SeaGer):
 
Aratã-mi te rog celelalte conturi ale tale, ca sã nu caut eu :)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
[LGD]DoctorwhO

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-03-2018 22:46)
Joined: 03 Mar 2015
Posts: 289, Topics: 34
Location: Timisoara

Reputation: 60.8
Votes: 8

       
Post Posted: 26-06-2015, 13:40:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ArTix. wrote:
Ce aim ma voi sunteti prosti ? Stai ca vorbesc cu bodo sa vedem la cine dai ban , de cand joc cs cu zm nu am vazut / nu am auzit ca se joaca cu aim, da de speed am auzit dar de aim pe cs cu zm niciodata.

Posturi unite automat, 26-06-2015, 14:37:53

Si iti spun de ce cand joci cu aim si ii tragi in cap la zm sa sti ca nu ii ia din HP deoarece zm nu e complect ca un human daca ii tragi in cap o sa treaca gloantele aiurea si nu o sa faci nici-un credite, crede-ma nu am jucat si nici nu o sa joc vreodata cu hack, eu am donat 5 euro sa joc corect , si nu sa fiu amenintat cu hack si cu porcari de 2 lei.


Taci bai nene ca esti te faci de ras rau Dosent Matter
Se vede clar cum iti joaca tinta si mai ales ca era 2(seara) si cv ora si ai zis ca nu e niciun admin online si sa joci cu aim Dosent Matter.
Stai linistit cand te prind pe server ai ban permanent -.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ArTix.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-07-2015 19:23)
Joined: 25 Jun 2015
Posts: 9, Topics: 2
Location: Italy

Reputation: 31.3
Votes: 1

 
Post Posted: 26-06-2015, 17:54:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lasa poti da ban dar nu e corect , nu joc cu coduri am doar cfg de cand jucam cs classic dar ala nu ajuta la nimic decat te ajuta sa tragi un pic mai bine, si nu vad unde e scris ca nu e voie cu cfg , si in legatura cu tinta, asa trag eu joc cs de aproximativ 6 ani am avut si aproximativ 20 servere , de toate felurile, de 6 ani am avut steam dar dupa ce m-am lasat de cs si m-am reapucat iar nu mai am steam ca l-am vandut.
Si dorinX lasa google traducator ca nu se intelege nimic, daca scri in engleza nu schimba nimic. Si apropo asteptam decizia detinatorului Zm.Bodo, degeaba zici ca imi dai ban Doctore daca , ai admin , in primul rand eu am donat pe server si nu as juca cu aim/wall/speed/cheats niciodata.

Posturi unite automat, 26-06-2015, 18:54:51

Stiam eu ca pe serverul asta nu pot face nici-un viitor,
deoarece sunt doar copii de 10 si 13 ani , care nu stie nici macar ce este aim si la ce ajuta, ( Aimul este un cod care te ajuta la kill-uri dar aimul poate fii folosit pe servere (Furie/Classic/Respawn/Jb/etc) Aimul nu poate fii folosit pe un server de Zombie, deoarece cand tragi in cap nu ii ia nici macar un Dmg, daca vreti faceti un test cu aim, si dupa aceea lasati un reply cu un video, daca aimul ia macar un Dmg din Zombie, eu am sa renunt sa ma chinui aici sa scriu, daca aveam aim(cheats) recunosteam si zicea, ( Da este vina mea, ca sunt codat) dar nu este adevarat, atata timp cat nu am nici-un cod in pc inafara de Cfg, am antivirus cu licenta, si nu imi risc eu laptopul de 1200Euro pentru niste coduri. Repet ( NU JOC SI NU FOLOSESC CODURI ).
Asta a fost ce am avut de zis in rest, fiecare crede ce vrea. :-J



Last edited by ArTix. on 26-06-2015, 18:53:20; edited 1 time in total
0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
dorniX

[~~~]



Status: Offline
(since 11-08-2019 10:17)
Joined: 26 Jun 2015
Posts: 791, Topics: 16
Location: Bistrita

Reputation: 322.1
Votes: 8

     
Post Posted: 26-06-2015, 18:18:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iti multumesc pentru aceste raspunsuri inutile dragule ArTix. In toate raspunsurile lasate de tine nici nu te tineai de subiect,dar ne-ai dovedit cat de imatur poti sa si fi. Ai avut dreptate ca DoctorWho fara un raspuns dat de catre Bodo la acest topic nu avea voie sa miste un deget,pana cand ai trecut la o jignire personala "nimeni si nimic" ,de aici are tot dreptul de a-si servi dreptatea fata de tine.Daca in limba Engleza nu-mi intelegi vorbele,oare p-astea in Romana le intelegi,sau mai doresti sa-ti zic si in Ungureste,ca paote te derutez destul de tare incat sa taci si sa-ti urmezi propriul sfat "asteptam raspunsul lui Zm.Bodo" . Acesta a fost ultimul meu post catre tine la acest topic,sper ca si tu ai sa incetezi cu aceste vorbe puerile.


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ArTix.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-07-2015 19:23)
Joined: 25 Jun 2015
Posts: 9, Topics: 2
Location: Italy

Reputation: 31.3
Votes: 1

 
Post Posted: 26-06-2015, 19:03:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Te rog sa incetezi "dorniX", daca aseara nu am vrut sa ies sa te lasi sa joci free, pacat ca nu am facut screenshot cand ai zis sa ies, si imi pare rau si regret ca nu am facut, si de aceea ca nu am iesit tu ai vrut sa te revansezi fata de mine, si ai reusit ai facut un demo aiurea, care nu dovedeste ca am aim ,deoarece pe un server de zm e nasol sa zici "Aim" deoarece ti-am explicat ce este aimul si cu ce se ocupa, nu are nici-o legatura aimul cu server de zombie, ori cum nu ma intereseaza daca e sa iau ban , este nedrept, dar iti garantez ca nu o sa ma las de server si o sa imi fac alt nick dar tu nu vei juca niciodata free, cat timp eu am internet, cum ti-am spus joc de 6 ani cs si pentru asta , o sa regreti , cu reclamatia asta aiurea pe care te crede, "[LGD]DoctorwhO Si -Skrillex-" deoarece nu stie ca aimul nu este valabil nu ajuta cu nimic pe un server de zm, nu stiu cum au luat ei admin , dar nu se pricepe la absolut nimic, cum ar fii "Iti dau ban nu ma intereseaza ca ai vip", poti spune ce este asta ? Fara decizia ownerului pe care eu i-am donat 5 euro , sa sanctioneze el aiurea, apropo sunt 2 admini care nu intra pe server, doar din an in pasti, de exemplu eu am fost aproape non stop online, dar de cand joc eu pe server ,nu am vazut sa fie un admin, inafara de "Dau Cu Capu'n -" el este cel mai activ admin , si care se pricepe la administrat, nu ca alti, de exemplu daca el nu avea experienta in administrat, una doua venea si el aici si lasa reply " ITI DAU BAN NU MA INTERESEAZA CA AI VIP"
Sper ca a fost de ajuns , doar nu imi pierd eu mintile sa las un comment de 1000 centimetri lungime si 500 centimetri latime, pentru a dovedi ca sunt curat, acest este id-ul meu de mess [email protected] , si am sa-i dau TeamViewer, si am eu un program pe care se numeste "LastActicity" cand il deschizi iti va arata tot ce am folosit eu pana acum, si daca gasesti tu "Un cheats' la mine in pc, eu am sa tac din gura, si am sa imi vad de treaba.

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
[LGD]DoctorwhO

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-03-2018 22:46)
Joined: 03 Mar 2015
Posts: 289, Topics: 34
Location: Timisoara

Reputation: 60.8
Votes: 8

       
Post Posted: 26-06-2015, 19:25:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ArTix. wrote:
Te rog sa incetezi "dorniX", daca aseara nu am vrut sa ies sa te lasi sa joci free, pacat ca nu am facut screenshot cand ai zis sa ies, si imi pare rau si regret ca nu am facut, si de aceea ca nu am iesit tu ai vrut sa te revansezi fata de mine, si ai reusit ai facut un demo aiurea, care nu dovedeste ca am aim ,deoarece pe un server de zm e nasol sa zici "Aim" deoarece ti-am explicat ce este aimul si cu ce se ocupa, nu are nici-o legatura aimul cu server de zombie, ori cum nu ma intereseaza daca e sa iau ban , este nedrept, dar iti garantez ca nu o sa ma las de server si o sa imi fac alt nick dar tu nu vei juca niciodata free, cat timp eu am internet, cum ti-am spus joc de 6 ani cs si pentru asta , o sa regreti , cu reclamatia asta aiurea pe care te crede, "[LGD]DoctorwhO Si -Skrillex-" deoarece nu stie ca aimul nu este valabil nu ajuta cu nimic pe un server de zm, nu stiu cum au luat ei admin , dar nu se pricepe la absolut nimic, cum ar fii "Iti dau ban nu ma intereseaza ca ai vip", poti spune ce este asta ? Fara decizia ownerului pe care eu i-am donat 5 euro , sa sanctioneze el aiurea, apropo sunt 2 admini care nu intra pe server, doar din an in pasti, de exemplu eu am fost aproape non stop online, dar de cand joc eu pe server ,nu am vazut sa fie un admin, inafara de "Dau Cu Capu'n -" el este cel mai activ admin , si care se pricepe la administrat, nu ca alti, de exemplu daca el nu avea experienta in administrat, una doua venea si el aici si lasa reply " ITI DAU BAN NU MA INTERESEAZA CA AI VIP"
Sper ca a fost de ajuns , doar nu imi pierd eu mintile sa las un comment de 1000 centimetri lungime si 500 centimetri latime, pentru a dovedi ca sunt curat, acest este id-ul meu de mess [email protected] , si am sa-i dau TeamViewer, si am eu un program pe care se numeste "LastActicity" cand il deschizi iti va arata tot ce am folosit eu pana acum, si daca gasesti tu "Un cheats' la mine in pc, eu am sa tac din gura, si am sa imi vad de treaba.


Fa un rezumat si mai vorbim - nu stau 1 saptamana sa descifrez ce ai zis tu acolo.
Tot ce iti spun este doar atat:
Cand te vad pe server ai ban permanent, ma doare undeva ca ai donat tu 5Euro si ca nush ce.
I-am zis si lui bodo cand a intrat azi dimineatza pe server, cand te prind cum te banez.
A, si si tu ai 6 ani de cs fara coduri sau ce ai zis tu acolo? Hai ma lasa-ma - poate 6 ani cu coduri nu fara Dosent Matter
Se vede clar si frumos cum iti sare tinta la capul oamenilor si al zombiilor -

EDIT:
Ce am mai descifrat eu pe la tine:
Tu te bazezi prea mult ca ai donat 5euro amarati pentru V.I.P si crezi ca nu ti se va intampla nimic -). Asta so crezi tu -.
Si nu ne lua tu pe noi cu nush ce programe sa vedem ce ai facut si ce ai jucat tu pe PC, nu ne intereseaza asa ceva, in demo se vede clar si frumos AIM-ul tau.
Si poti sa-ti faci "x" nick-uri, nu vei avea vip pe niciunu, asta decat daca vei dona, dar tot se va observa ca esti tu -.
Si vezi ca te repeti cam mult si nu stii sa te exprimi -.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ArTix.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-07-2015 19:23)
Joined: 25 Jun 2015
Posts: 9, Topics: 2
Location: Italy

Reputation: 31.3
Votes: 1

 
Post Posted: 26-06-2015, 20:15:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu ti-am zis, daca iau ban ma doare 'undeva', nu ai cum sa joci cu aim pe un server de zombie, cred ca tu ai juca dar alti nu s-ar juca, ca nu se intampla nimic si apropo ( Sare tinta ?) nu sare tinta in cap eu dau asa , la fiecare human asa sunt obisnuit sa dau, am avut owner pe faradungi plateam 20 de euro pe luna si 10 euro pentru VIP, pentru owner fa diferenta, 30 de euro cu 5 euro, si dupa mai vorbim. Oricum asta este s-a ajuns "Doctor-ul" admin, pe el normal ca nu il intereseaza ca am VIP deoarece nu am luat bani de la el sa cumpar VIP, problema ta, fa ce vrei, vreau sa inchida bodo acest topic, si sa zica el din propia lui experienta. Daca primesc ban sau nu. Ca el stie destul de bine ca cu aim pe un server de zombie nu obtii nimic.

Posturi unite automat, 26-06-2015, 21:15:48

Si inca ceva, vreau sa nu mai comentati la acesta reclamatie, cred ca e de ajuns si sa vina Bodo cu un t/c si cu rezultatul, deoarece nu mai iau dupa un admin care are experienta in administrat de o saptamana.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
[LGD]DoctorwhO

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-03-2018 22:46)
Joined: 03 Mar 2015
Posts: 289, Topics: 34
Location: Timisoara

Reputation: 60.8
Votes: 8

       
Post Posted: 26-06-2015, 21:40:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ArTix. wrote:
Eu ti-am zis, daca iau ban ma doare 'undeva', nu ai cum sa joci cu aim pe un server de zombie, cred ca tu ai juca dar alti nu s-ar juca, ca nu se intampla nimic si apropo ( Sare tinta ?) nu sare tinta in cap eu dau asa , la fiecare human asa sunt obisnuit sa dau, am avut owner pe faradungi plateam 20 de euro pe luna si 10 euro pentru VIP, pentru owner fa diferenta, 30 de euro cu 5 euro, si dupa mai vorbim. Oricum asta este s-a ajuns "Doctor-ul" admin, pe el normal ca nu il intereseaza ca am VIP deoarece nu am luat bani de la el sa cumpar VIP, problema ta, fa ce vrei, vreau sa inchida bodo acest topic, si sa zica el din propia lui experienta. Daca primesc ban sau nu. Ca el stie destul de bine ca cu aim pe un server de zombie nu obtii nimic.

Posturi unite automat, 26-06-2015, 21:15:48

Si inca ceva, vreau sa nu mai comentati la acesta reclamatie, cred ca e de ajuns si sa vina Bodo cu un t/c si cu rezultatul, deoarece nu mai iau dupa un admin care are experienta in administrat de o saptamana.


1. Eu nu joc cu coduri, am STEAM ( daca stii macar ce e ala )
2. Deci tu plateai 20 euro pe luna si 10 euro pentru vip, dar pe 20 de euro luai mure?
3. Nu-mi pasa ca ai V.I.P - atata timp cat joci cu coduri, aplic regulamentul pe tine.
4. Vezi ca-l cam lingusesti pe bodo doar ca sa nu iti faca nimic -
5. Admin de o saptamana? In locul tau as tacea -. Am avut servere hostate + stiu sa creeez un server+ am 8 ani de cand joc cs , deci nu-mi zi tu mie ca sunt admin de o saptamana, pentru ca tu esti cel mai incult player pe care l-am vazut pana acum Dosent Matter.
6. Nu ai curaju sa-ti recunosti fapta.
7. Asa tragi tu? Ai nu zau -)
8. Ma sterg undeva cu banii tai, daca aveai atatia $ cumparai vip permanent+ 1kkk credite, cum a facut Tw1x -.Asa ca ciocu mic.
9. Get A Gun and Shoot You'r Self.
10. Die And GoodBye -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
dau cu capun glont

[Creep]



Status: Offline
(since 13-03-2019 07:38)
Joined: 29 Oct 2014
Posts: 910, Topics: 28
Location: Bucuresti

Reputation: 233.8
Votes: 11

Post Posted: 27-06-2015, 00:33:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci m'am uitat si eu pe demo si pot sa zic ca am cat de cat ochiul format ala nu e config e aim 100%. vad ca este prima reclamatie pe care o ai pentru coduri, la prima reclamatie cum a zis Bodo se da ban 320min nu ban permanent iti recomand sa nu mai joci cu coade sau cum le spui tu cfg. dupa reclamatia asta fi sigur ca esti luat in colimatoriu sunt cu ochii pe tine nextime ai ban permanent daca se mai repeta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DriNNker
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-08-2015 23:16)
Joined: 23 Oct 2014
Posts: 764, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 136.4
Votes: 12

   
Post Posted: 27-06-2015, 22:01:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va primi ban pt 5 zile maxim !
Daca a jucat odata nu inseamna ca se va repeta !
Voi ziceti ca va doare undeva ca a donat 5e pt V.I.P , daca ati avea vip si ati fi banati ati face spumele de pe lume sa fim seriosi .
Nu va mai aruncati voi viteji in fata rpd ban permanent ca nu stau chiar asa lucrurile .


Gandeste-te de 2 ori pana sa spui ceva sau sa faci ceva !


Zp.Freakz.Ro [Best server]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ArTix.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-07-2015 19:23)
Joined: 25 Jun 2015
Posts: 9, Topics: 2
Location: Italy

Reputation: 31.3
Votes: 1

 
Post Posted: 30-06-2015, 17:28:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok va multumesc, nu se va mai intampla.
Asta a fost prima mea reclamatie, dar nu vreau ban permanent am jucat foarte mult sa ajung aici unde sunt. Bafta !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 07-05-2024, 21:53:58
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x