User
Pass
2FA
 
 

Comunicare intre mine si restul adminilor

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message390
Groovy

[PIErate]



Status: Offline
(since 12-12-2017 07:45)
Joined: 20 Feb 2010
Posts: 2143, Topics: 351
Location: Romania

Reputation: 667.6
Votes: 60

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-01-2014, 08:35:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Datorita marii mele absente nu prea am putut participa cu prezenta si de aceea am pierdut informatii legate de server, admin, owneri s.a. Sunt admin aici din 12.05.2011 si admin pe alte servere cu mult inainte. Pentru adminii noi, daca aveti probleme cu comenzile, nu va dati seama daca cineva a modificat poza, are anti ss, foloseste sau nu diferite scripturi, incalca alte reguli sau nu sunteti dumiriti ce ar trebui sa faceti in anumite momente sunt aici pentru a va ajuta. Pentru adminii vechi tot ce e scris mai sus plus daca aveti nevoie de ajutorul meu ingame sau pe forum sau wow related nu ezitati sa ma contactati.
De asemenea aici ma puteti gasi:
Skype: Groovy.res
Y!M: foarte rar intru, insa cine este interesat sa-mi lase PM si i-l dau cu cea mai mare placere. N-as dori sa-l divulg pe forum.
Aveti facebookul meu in caz ca nu va convin cele 2 programe de mai sus (hint:puteti sa incepeti direct o conversatie fara sa ma adaugati la friends)
WatsApp: PM si vi-l dau, n-as vrea sa vada toata comunitatea nr meu de telefon.

Acestea fiind spuse as dori sa precizez faptul ca acest topic l-am creat pentru a sublinia lipsa de comunicare intre mine si ceilalti admini. Daca asa este in general v-as ruga sa-mi lasati si mie in topicul asta id de Y!M, Skype sau ce altceva folositi voi ca messenger.
Simt ca am lipsit prea mult din aceasta comunitate care mi-e draga si vreau sa ma implic mai mult si mai bine.


Break the rules, don't break the law.But *** the law, that's what I always say

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 02-05-2024, 17:38:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x