User
Pass
2FA
 
 

Cont furat - Smuck

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> General Discussions
Author Message383
Smuck

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-08-2016 08:18)
Joined: 13 Aug 2015
Posts: 2, Topics: 1
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 2.1

Post Posted: 04-09-2015, 21:03:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Intru pe zm.freakz.ro si cand colo vad ca este cineva cu numele meu, mi-a si schimbat parola , nu pot sa intru pe numele meu , imi zice ca intra de pe numele Sprite, ca sa ma credeti , dovada e numele de pe freakz.ro , mai am si o reclamatie, nu stiu imi voi recupera accountul sau nu , am martor , rD | alt ,
109.96.226.241 e ipu la ala care mi-a furat contu, aslains e martor tot






gata s-a rezolvat , si-a recunoscut vina
close topic

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zuky17

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2016 18:47)
Joined: 28 Jan 2015
Posts: 296, Topics: 6
Location: Bucuresti

Reputation: 123.8
Votes: 16

   
Post Posted: 04-09-2015, 21:17:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca ai avut numele rezervat (nik-ul adica) nu are cum sa iti fure parola decat daca ai intrat pe alt server cu acel nume (nick)!!!admini de pe alte servere pot vedea parola care o folosesti tu pe freakz din pacate!!!Sa iti zic sincer,nu avem noi cum sa credem ca tu esti adevaratul player cu numele smuck....daca vrei sa iti recuperezi numele si parola fa o donatie de 5 euro si schimbati parola si o sa ai si gm!!!


p.s imi cer scz pt gramatica sunt un pic baut : D



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by BeBe;x, 23 September 2015 12:50



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> General Discussions  


The time now is 27-04-2024, 15:46:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x