User
Pass
2FA
 
 

Contestatii la deciziile reclamatiilor
Go to page 1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message6864
Happy =]]

[I'm in your mind !]



Status: Offline
(since 02-05-2020 11:17)
Joined: 17 Mar 2012
Posts: 10538, Topics: 450
Location: In mintea ta !

Reputation: 553
Votes: 204

         
Post Posted: 08-10-2012, 13:33:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aici puteti contesta decizia luata la o reclamatie facand un POST REPLY cu urmatorul model:


Nick-ul tau:
Link catre reclamatie :
Nemultumirea:
Cum crezi ca ar fi corect:






Pentru orice problema PM.
Nu ofer asistenta in privat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
The Parasite

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-06-2013 20:40)
Joined: 21 Jun 2012
Posts: 365, Topics: 8
Location: Bucuresti

Reputation: -294.8
Votes: 18

Post Posted: 16-11-2012, 23:26:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau: The Parasite
Link catre reclamatie : http://forum.wow-freakz.com/reclamatie-enzo-poze-t184654.html ULTIMUL POST!
Nemultumirea: Cum adica sa ne fie noua restrictionat accesul la microfon pentru niste retardati?
Daca alegeti sa faceti asta, inseamna ca va place sa aveti un cerc de retardati printre voi\noi, deci fiecare se rezuma la ceea ce e, deci in acest caz, ori scapati de adminii retardati, ori jucati-va cu toti copii care inca nu au invatat ce este acela respect si ce inseamna sa ai "soson" pe acest sv.
Nu impuneti respect, nu impuneti nimic inafara de reguli tampite! Reguli peste reguli, o sumedenie de reguli incalcate zilnic pentru ca sunt de-a dreptul idioate. Eu va propun asa, ori va treziti, faceti un regulament calumea, ori o sa ajungem\ajunge`ti sa aveti un server plin de retarzi care daca nu sunt reglati, vor deveni supra a ceea ce inseamna retard.

Daca voi, sunteti de acord cu aceste mizerii, va rog frumos sa ma scuzati, insa eu nu admit asemenea porcarii pe un server.
O singura regula este valabila pentru mine: Respectul! Ma respect pe mine respectandu-i pe ceilalti, si credeti-ma o fac, chiar daca mai injur si sanctionez uneori, dar o fac spre binele lor, pentru ca trebuie sa se trezeasca.

Astept sa vad decizia voastra.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SickFish

[A.k.A WanderWise]



Status: Offline
(since 24-04-2020 09:12)
Joined: 03 Mar 2011
Posts: 5533, Topics: 631
Location: Siberia Romaniei

Reputation: 570.6
Votes: 371

     
Post Posted: 17-11-2012, 08:33:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau: haz
Link catre reclamatie : http://forum.wow-freakz.com/reclamatie-enzo-poze-t184654.html ULTIMUL POST!
Nemultumirea: De ce sa nu mai avem noi acces la mic?
pai il banez pe enzo & ducadam & funkye si am rezolvat toata treaba si toata lumea e linistita . pentru 3 "copii copaci" sufera un server ! NU MI SE PARE CORECT!
Pai daca ne ei si asta se duce farmecu... in puii mei - o prostie sper sa nu se puna in aplicare



Castigi Reputatie !


Code:
^AvioanE^: Salut, sunt ***, multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Happy =]]

[I'm in your mind !]



Status: Offline
(since 02-05-2020 11:17)
Joined: 17 Mar 2012
Posts: 10538, Topics: 450
Location: In mintea ta !

Reputation: 553
Votes: 204

         
Post Posted: 17-11-2012, 09:49:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba da este PUSA ! Dar temporar pana rezolv sa fie bine pentru toti .





Pentru orice problema PM.
Nu ofer asistenta in privat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
crizzatu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-06-2014 19:12)
Joined: 02 Jul 2011
Posts: 811, Topics: 80
Location: Localhost Y!M: RoCrizzatu

Reputation: 209.2
Votes: 56

 
Post Posted: 17-11-2012, 09:50:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De ce ? sa nu vorbiti toti uni peste alti si sa va injurati si sa iasa un ***** srv


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Aleksutu1

[]C.Alex 11[]



Status: Offline
(since 06-10-2022 07:22)
Joined: 29 Jun 2012
Posts: 249, Topics: 39
Location: In mintea ta !

Reputation: 42.6
Votes: 8

Post Posted: 17-11-2012, 12:34:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

de ce sa ne banezi haz? pe mine si pe enzo? din cauza lui ducadam nu mai avem voie sa vorbim : | Daca el nu era asa invidios pe enzo, sa faca reclamatie din orice, acum erati bine mersi, vorbind de la ts la fotbal & talente.. eu doar mi-am spus parerea;) ca erau talente atunci..


FuNNkye<3<3 [;x]
Jb.FreakZ.Ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
The Parasite

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-06-2013 20:40)
Joined: 21 Jun 2012
Posts: 365, Topics: 8
Location: Bucuresti

Reputation: -294.8
Votes: 18

Post Posted: 17-11-2012, 12:40:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunteti niste copii, aveti multe de invatat, dar voi profitati enorm de faptul ca aveti dreptul de a va exprima, desi ar trebui sa fie restrictionat in mare parte.
Oricum ar fi, asta e, decizia lor, dar serverul are jucatori pe el, deoarece este in permanenta distractie pe el, in orice mod, daca voi nu incetati sa va certati pe server\forum, serverul va avea o drastica scadere privind numarul de jucatori. Atat am avut de spus. De acum in colo, ori este respect pe server, intre toti, ori aplicam regulamentul ca la carte.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crizzatu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-06-2014 19:12)
Joined: 02 Jul 2011
Posts: 811, Topics: 80
Location: Localhost Y!M: RoCrizzatu

Reputation: 209.2
Votes: 56

 
Post Posted: 17-11-2012, 12:58:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fratilor daca vreti sa schimbati ceva frumos cu dovada la crizzatu sau la happy si rezolvam asta o zic de ceva ani -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
zbang !!

[Account disabled]



Status: Offline
(since 10-12-2015 12:33)
Joined: 20 Sep 2011
Posts: 1412, Topics: 251
Location: precis

Reputation: 96.4
Votes: 66

 
Post Posted: 17-11-2012, 17:05:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

The Parasite wrote:
Sunteti niste copii, aveti multe de invatat, dar voi profitati enorm de faptul ca aveti dreptul de a va exprima, desi ar trebui sa fie restrictionat in mare parte.
Oricum ar fi, asta e, decizia lor, dar serverul are jucatori pe el, deoarece este in permanenta distractie pe el, in orice mod, daca voi nu incetati sa va certati pe server\forum, serverul va avea o drastica scadere privind numarul de jucatori. Atat am avut de spus. De acum in colo, ori este respect pe server, intre toti, ori aplicam regulamentul ca la carte.


Sunt de acord in totalitate cu Parasite. De ce sa nu avem voie sa vorbim de la tero? Adica, hai, inteleg, ca nu avem voie sa vorbim excesiv, dar sa nu avem voie sa vorbim nici cand e nevoie sa calmam/linistim/explicam/ajutam un player nou? Si totusi, nu numai nou, de exemplu, daca simon-ul uita ca a fost FreeDay si da NightCrawler (sa zicem) de ce nu am putea sa ii spunem frumos ca a fost fd si ca nu poate?
Ce mai am de zis:
Da, TREBUIE SA FACETI UN REGULAMENT MAI PUS LA PUNCT, cu pedepse mai drastice, pentru ca asa playerii continua sa faca acel lucru SI POATE MAI CAPATA SI EI (ma refer la playeri - ) MAI MULT RESPECT FATA DE ALTI ADMINI SI CHIAR ALTI JUCATORI!!!!!!!! (am observat la multe persoane ca sunt lipsite de respect + ca primesc destroy pentru motive FOARTE intemeiate, sterg cfg-u, intra si continua sa faca acelasi lucru in lipsa adminilor si nu numai.)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Amuzant!

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-12-2012 18:15)
Joined: 16 Aug 2012
Posts: 12, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 50.5
Votes: 2

Post Posted: 18-11-2012, 21:19:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau: Amuzant!
Link catre reclamatie : -
Nemultumirea: ca ne luati dreptul ma microfon doar pentru ca uni fac porcari >nu este derept
Cum crezi ca ar fi corect:ar fi corect sa ne dea inapot dreptul la microfon.si datile restriti celor care fac serverul de(karamel)
e 100% la 100% coret ce a zis Cum adica sa ne fie noua restrictionat accesul la microfon pentru niste retardati?
Daca alegeti sa faceti asta, inseamna ca va place sa aveti un cerc de retardati printre voi\noi, deci fiecare se rezuma la ceea ce e, deci in acest caz, ori scapati de adminii retardati, ori jucati-va cu toti copii care inca nu au invatat ce este acela respect si ce inseamna sa ai "soson" pe acest sv.
Nu impuneti respect, nu impuneti nimic inafara de reguli tampite! Reguli peste reguli, o sumedenie de reguli incalcate zilnic pentru ca sunt de-a dreptul idioate. Eu va propun asa, ori va treziti, faceti un regulament calumea, ori o sa ajungem\ajunge`ti sa aveti un server plin de retarzi care daca nu sunt reglati, vor deveni supra a ceea ce inseamna retard.

Daca voi, sunteti de acord cu aceste mizerii, va rog frumos sa ma scuzati, insa eu nu admit asemenea porcarii pe un server.
O singura regula este valabila pentru mine: Respectul! Ma respect pe mine respectandu-i pe ceilalti, si credeti-ma o fac, chiar daca mai injur si sanctionez uneori, dar o fac spre binele lor, pentru ca trebuie sa se trezeasca.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crizzatu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-06-2014 19:12)
Joined: 02 Jul 2011
Posts: 811, Topics: 80
Location: Localhost Y!M: RoCrizzatu

Reputation: 209.2
Votes: 56

 
Post Posted: 18-11-2012, 21:50:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De ce nu dau acces la micro ? deoarece dupa vo luati in cap si va credeti mari safi si o sa va bateti intre voi nu ca acum nu se proceseaza asa ceva dar mai dau si acc si e gata


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Kaidda;xPzzlovva
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-01-2013 19:45)
Joined: 04 Jul 2012
Posts: 37, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: -103
Votes: 7

Post Posted: 24-11-2012, 14:43:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau: Kaidda;xPzzlovva
Link catre reclamatie : http://forum.wow-freakz.com/Reclamatie-Kaidda-t183918.html
Nemultumirea: De ce am luat 1 av nici nu am dat cu arma la nightcralwer de la tero
Cum crezi ca ar fi corect:Sa mi se scoata un sv nu-i corect iau 1 av fara dovezi sa mor eu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
goD__Z|LA*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-05-2014 19:46)
Joined: 03 Aug 2012
Posts: 313, Topics: 72
Location: Romania

Reputation: 7.9
Votes: 34

Post Posted: 24-11-2012, 15:11:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau: eKo // goD__Z|LA*
Link catre reclamatie : http://forum.wow-freakz.com/Reclamatie-godzila-t178700.html
Nemultumirea: Eu eram ct in acel timp , dar channel ma scosese si ma bagase ts , dar eu numi dadusem seama si dadeam in continuare comenzi -
Cum crezi ca ar fi corect: sa mi se scoata advertismentul acela ca din cauza acelui av am primit down -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Happy =]]

[I'm in your mind !]



Status: Offline
(since 02-05-2020 11:17)
Joined: 17 Mar 2012
Posts: 10538, Topics: 450
Location: In mintea ta !

Reputation: 553
Votes: 204

         
Post Posted: 24-11-2012, 15:46:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

goD__Z|LA* wrote:
Nick-ul tau: eKo // goD__Z|LA*
Link catre reclamatie : http://forum.wow-freakz.com/Reclamatie-godzila-t178700.html
Nemultumirea: Eu eram ct in acel timp , dar channel ma scosese si ma bagase ts , dar eu numi dadusem seama si dadeam in continuare comenzi -
Cum crezi ca ar fi corect: sa mi se scoata advertismentul acela ca din cauza acelui av am primit down -


N-ai cum sa nu observi ca nu esti ct, este o diferenta ca de la cer la pamant.
Ducadam daca vrei sa reclami ai sectiunea speciala.






Pentru orice problema PM.
Nu ofer asistenta in privat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DarkNNNes

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-05-2013 16:03)
Joined: 31 Oct 2012
Posts: 22, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 50.3
Votes: 2

Post Posted: 25-11-2012, 13:06:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau: DarkNNNes
Link catre reclamatie : http://forum.wow-freakz.com/reclamatie-darkness-t186312.html
Nemultumirea: NU meritam 2 av
Cum crezi ca ar fi corect: Deci eram ct si creck ma mutat pe mine deoarece eram prea multi si nu mia spus nimica si nu mi-a spus ca vb de la ts se vede ca in a 2 poza creck ma mutat si eram ct atunci si am mai continuat vb maxim 3 sec

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3  Next    


The time now is 21-09-2024, 03:15:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x