User
Pass
2FA
 
 

Culturism,sport extrem

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Health zone
Author Message754
enzo_98
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-11-2019 09:54)
Joined: 18 Sep 2011
Posts: 3687, Topics: 333
Location: Romania

Reputation: 65.6
Votes: 218

       
Post Posted: 14-07-2014, 17:27:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A trecut o perioada lunga de cand nu am mai fost la sala, iar cand am mers la mare m-a atras foarte mult sala aia de acolo, asa ca am inceput sa trag tare.
1.Cum pot sa scap de febra musculara ? [am pe tot corpul]
2.Am tras la un aparat in care e nevoie de ambele maini, am observat ca stanga nu facea fata, ce trebuie sa fac ca stanga sa arate ca cea dreapta ? [mentionez ca sunt dreptaci]
3.Ce parere aveti : e bine sa trageti foarte tare[ pe greutati mari], dar o ora, sau e mai bine sa trageti cu greutati ceva mai mici, si exercitii putin mai simple dar o ora juma'
4.Pieptul si bratele s-au dezvoltat cat de cat, dar abdomenul nu prea. Mentionez ca iau animal pump, cate 10-15 pastile pe zi. Cate abdomene ar trebui sa fac la sala, si in cat timp se observa 6pack-ul fara sa stai incordat ?
5. Voi de cate ori sa merg la sala pe saptamana ?
6.Ce mancati inainte/dupa sala ?

@Mouz' @HeRoinE @Cm.PunkY


Concurs, +rep
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
agressive_playa

[funktastic]



Status: Offline
(since 17-04-2016 11:48)
Joined: 10 Nov 2012
Posts: 2876, Topics: 79
Location: Constanta

Reputation: 575.2
Votes: 79

     
Post Posted: 16-07-2014, 08:39:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ai spus catev chesti care nu au logica...
1.de febra nu poti scapa,febra e un semn ca lucrezi bine muschi,cu timpul nu vei mai face asa tare..
2.sa tragi mai mult cu cea stanga e logic
3.aici depinde ce vrei sa faci cu corpul tau..cu greutati mai faci masa cu greutati mai mici te definesti
4.animal pump are cam 8-9 pastile o portie , n-ar trebui sa iei mai mult de 1 pliculet pe zi,pentru abdomene mai sunt 100 de topicuri pe aici
5.aici iar depinde daca vrei sa pui pe tine trebuie sa te duci de maxim 4 ori pe saptamana,gen o zi da una nu..
6.eu merg dimineata la sala inainte mananc un iaurt(cu 30 de min inainte) dupa mananc 2-3 albusuri de oua,branza,legume si ceva carnita..


Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Health zone  


The time now is 28-04-2024, 06:21:14
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x