User
Pass
2FA
 
 

Cum vad eu lucrurile .
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1005
<<<*_@S@SINU_*&a

[<<<*_@S@SINU_*>>>]



Status: Offline
(since 21-04-2016 14:23)
Joined: 08 May 2015
Posts: 472, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: 154.6
Votes: 13

   
Post Posted: 15-08-2015, 16:07:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N'Ziua all .
M-am intors si eu din vacanta .
Din cate vad in 6 zile sau intamplat cam multe vrute si nevrute ....
Aleexe ti l-ai urcat mult in aripi pe Sir si cand ai sa vrei sa ti-l dai jos n-ai sa mai poti . Asa ai facut si cu Senzor si cu ala lalt i-am uitat numele care avea si FTP-ul ... Nu am nimic cu Sir , nu zic ca nu-si face treaba , poate si-o face cum iti place tie dar nu-mi zi ca e si usa de biserica ...
Repet sirule n-am nimic cu tine dar de cand cu founderul te-ai schimbat mult , si nu in bine . -
Dece pe multi un simplu grad va schimba ? Asa e si cu presedinti se chinuie sa ajunga ACOLO SUS si cand sunt acolo isi bat joc de tara noastra ...
Asa si cu founderii ... se chinuiesc sa ajunga pana acolo si cand ajung si-o iau in cap ... PACAT ....

Nu inteleg cum ati putut indeparta 2 dintre cei mai de treaba adminii ... Aleexe ... n-ai comentat nici odata de actiunile lui hod.thuanny ... acum am auzit ca intri si ii dai pika direct ... ? Macar ai discutat si tu cu el ? Cei cu comportamentul asta din partea ta ? Hod n-a intretinut sv-ul cum trebuie ? nu a avut grija de el cand era acitv ? .... Pgl la fel ii da remove sir ca asa vrea "MUSCHIUL LUI DIN POPONET" ? Ce vorba e asta Aleexe ?
Ce pot zice ... Sunt uimit de cat s-a putut schimba sv-ul / comunitatea noastra intr-un timp atat de scurt ...
Nu ma iau de tine aleexe sau de sir , n-am nimic cu tine sau el dar eu v-am scris aici realitatea care este scrisa pe forum + joc .
Trezestete si miroase bruma dimineti si nu-ti distruge sv-ul cu mana ta fratiorul meu -
Iti spune asta un "VETERAN" ca mai mult nu ma pot numi -
Asta am avut de zis .
Cine are capu pe umerii v-a intelege ce am scris mai sus cine nu v-a comenta prost , si asta se va vedea prin replay-ul lor . -
Astept raspunsul tau Alexica - -

Va pwpa
<<<*_@S@SINU_*>>> -





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ThunderJB

[Freakz * Thunder]



Status: Offline
(since 12-10-2022 06:25)
Joined: 06 Sep 2013
Posts: 4652, Topics: 262
Location: Back in the business.

Reputation: 878.8
Votes: 266

 
Post Posted: 15-08-2015, 16:26:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PGL dupa 2 cuvinte zice ***** ***** *****.In plm, e obsedat sexual sau se crede cumva in club?Nu am nimic cu el, nu ma intelege gresit si si-a facut treaba foarte bine.Dar cu limbajul ala, seriosly?E cum ti-as spune tie pizdo, curvo, prostul dracului, dobitoc, dezaxat mintal s.a.m.d.
Bun, am zis cu PGL, trecem la Hod.Ok, care-i problema ca a luat remove?Acum trebuie sa-l ridicam in slavi ca a activat pe server?A activat-o DIN PLACERE, nu obligatoriu, plus ca avea figuri si pot sa fiu contrazis de cine vreti voi, nu-mi pasa, i-am vazut atitudinea, nu e una ok.
Trecem la Senzor si dR.PeTrO.Senzor avea server in alta comunitate (si server populat), iar dR.PeTrO era incapabil.
Lamurit?


Black magic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lion0

[Creep]



Status: Offline
(since 12-10-2015 15:31)
Joined: 01 Apr 2015
Posts: 622, Topics: 15
Location: Galati

Reputation: 51.3
Votes: 1

 
Post Posted: 15-08-2015, 18:41:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ThunderJB wrote:
PGL dupa 2 cuvinte zice ***** ***** *****.In plm, e obsedat sexual sau se crede cumva in club?Nu am nimic cu el, nu ma intelege gresit si si-a facut treaba foarte bine.Dar cu limbajul ala, seriosly?E cum ti-as spune tie pizdo, curvo, prostul dracului, dobitoc, dezaxat mintal s.a.m.d.
Bun, am zis cu PGL, trecem la Hod.Ok, care-i problema ca a luat remove?Acum trebuie sa-l ridicam in slavi ca a activat pe server?A activat-o DIN PLACERE, nu obligatoriu, plus ca avea figuri si pot sa fiu contrazis de cine vreti voi, nu-mi pasa, i-am vazut atitudinea, nu e una ok.
Trecem la Senzor si dR.PeTrO.Senzor avea server in alta comunitate (si server populat), iar dR.PeTrO era incapabil.
Lamurit?




That's the truth ...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
isMRS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-11-2015 14:20)
Joined: 24 May 2015
Posts: 196, Topics: 8
Location: Baia Mare

Reputation: 44.6
Votes: 1

   
Post Posted: 15-08-2015, 18:51:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Au luat remove pe buna dreptate.
Nu o sa ajunga srv-u asta niciodata rau.
Daca te uiti in comunitate e cel mai popular srv, full aproape tot timpul.


MRS:Ai grija de corpul tau, este locul unde iti vei petrece tot restul vieti.



Contact FB:Marius Bogdan
Y!M:[email protected]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Noblesse

[Numãru`1ªãf]



Status: Offline
(since 10-01-2016 14:35)
Joined: 10 Jun 2015
Posts: 1158, Topics: 29
Location: Bârlad

Reputation: 80
Votes: 71

   
Post Posted: 15-08-2015, 18:59:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@S@S1NU Ghei, Jeff nr1 ºef .


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TheBeemer

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-10-2015 08:36)
Joined: 31 May 2015
Posts: 438, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 4.1
Votes: 1

     
Post Posted: 15-08-2015, 19:07:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asasine asta e ma se mai schimba ce sa faci...thuanny si-a cerut-o....in ziua aia cand eram si eu pe server thuanny il ameninta pe Sir si nu e frumos sa faci asa ceva...chiar daca Sir este mai nou ca fondator...
Cat despre PGL ma bucur ca l-ai dat cu "fundul de pamant" parca prea il tineai in brate Sir si si-o luase in cap avea vreo 5 reclamatii nu mai intr-o saptamana si el nimic...nici nu mai spun ca el trebuia sa aiva demult remove de la comanda de ban care nu sa intamplat...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
<<<*_@S@SINU_*&a

[<<<*_@S@SINU_*>>>]



Status: Offline
(since 21-04-2016 14:23)
Joined: 08 May 2015
Posts: 472, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: 154.6
Votes: 13

   
Post Posted: 15-08-2015, 19:35:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mda...
Fiecare cu gandirea lui -
Thunder nici numai joci pe sv si iti dai cu presupusul .
Lion la fel ... nu sti prea multe despre sv -
Mrs .... E ce-l mai populat intradevar fratiorul meu dar nu din cauza la adminii ....
Beemer... pui mei frate... eu cu thuany nu m-am certat nici odata .... daca sti cum sa vorbesti cu el e baiat de nota 100 ...
pgl ... e el mai nebun dar si-a facut treaba cum a trebuit pe sv ....
ce o sa se faca cu un founder ? - Din 4-5 a ramas doar 1 ca aleex nu e founder e DETINATOR -





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ThunderJB

[Freakz * Thunder]



Status: Offline
(since 12-10-2022 06:25)
Joined: 06 Sep 2013
Posts: 4652, Topics: 262
Location: Back in the business.

Reputation: 878.8
Votes: 266

 
Post Posted: 15-08-2015, 19:38:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

<<<*_@S@SINU_*&a wrote:
Mda...
Fiecare cu gandirea lui -
Thunder nici numai joci pe sv si iti dai cu presupusul .
Lion la fel ... nu sti prea multe despre sv -
Mrs .... E ce-l mai populat intradevar fratiorul meu dar nu din cauza la adminii ....
Beemer... pui mei frate... eu cu thuany nu m-am certat nici odata .... daca sti cum sa vorbesti cu el e baiat de nota 100 ...
pgl ... e el mai nebun dar si-a facut treaba cum a trebuit pe sv ....
ce o sa se faca cu un founder ? - Din 4-5 a ramas doar 1 ca aleex nu e founder e DETINATOR -

Si se descurca foarte bine Aleex si Sir.


Black magic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<<<*_@S@SINU_*&a

[<<<*_@S@SINU_*>>>]



Status: Offline
(since 21-04-2016 14:23)
Joined: 08 May 2015
Posts: 472, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: 154.6
Votes: 13

   
Post Posted: 15-08-2015, 19:39:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok tu ori cum l-ai pwpat mereu in fund pe Sir -
Cius . numai face offtopic .





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Lion0

[Creep]



Status: Offline
(since 12-10-2015 15:31)
Joined: 01 Apr 2015
Posts: 622, Topics: 15
Location: Galati

Reputation: 51.3
Votes: 1

 
Post Posted: 15-08-2015, 19:57:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

<<<*_@S@SINU_*&a wrote:
Ok tu ori cum l-ai pwpat mereu in fund pe Sir -
Cius . numai face offtopic .


Frate . probabil ca nu stiu prea multe despre server ,,dar sa fiu sincer nu stiu ce sa intamplat in ultima vreme , de toata lumea e rea ,, etc , nedreptati , retrageri a unor vechi administratori ,, si sincer sa fiu imi pare rau sa vad toate astea , nu mi am dorit niciodata sa ma bag in problemele astea , dar vad ca ,, lumea care era , acuma nu mai este ,, si ramane doar sa constatam ce se intampla printre '' Administratie '' . oricum RESPECT pentru tine prietene te stiu de mult, si n am gasit sincer niciun defect nici in administratie pe server , nici in alte decizii , cat despre detinator si fondator , n am nimica cu , ce fac ei doar sa stiu ca totul va fii bine . sper ca nu te vei retrage -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ThunderJB

[Freakz * Thunder]



Status: Offline
(since 12-10-2022 06:25)
Joined: 06 Sep 2013
Posts: 4652, Topics: 262
Location: Back in the business.

Reputation: 878.8
Votes: 266

 
Post Posted: 15-08-2015, 21:28:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

<<<*_@S@SINU_*&a wrote:
Ok tu ori cum l-ai pwpat mereu in fund pe Sir -
Cius . numai face offtopic .

Nu-l pup in fwnd, si daca ar fi sa pup, crede-ma, l-as pupa ca lumea, nu ca tine care nici macar nu stii -.
Acepta adevarul ca au luat remove si gata.


Black magic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aleex Armanu

[Detinator Server]



Status: Offline
(since 16-05-2022 10:06)
Joined: 25 Feb 2015
Posts: 2285, Topics: 267
Location: Cluj Napoca

Reputation: 844.2
Votes: 96

       
Post Posted: 15-08-2015, 21:39:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asasine daca nu esti pe faza si nu stii ce s-a intamplat, imi pare rau de tine. Hod a luat remove, fiindca intra pe server si facea legea fara ca pe mine sa ma intrebe, cu ce drept da el remove unui fondator si admin fara sa ma intrebe?
Ai primit fondator, bun, dar totul trece prin mine, odata ce a luat-o regulile lui si nu ma instiinteaza imi pare rau.

Lui PGL eu i-am dat remove, sir luase remove si pika de la hod pe motiv prostesc, el a inceput si facea miste cu hod.

PGL ar mai avea sanse sa revina dar mai tarziu. Sa nu mai vad ca faci topicuri de astea daca nu esti intrat cand se intampla fazele.

Sir isi face treaba cat de bine poate, greseste si el dar stie ce trebuie sa faca.

PGL a avut mereu probleme pe server cu comportamentul, ca a admin a fost bun, aplicand comenzile, dar comportamentul...

Asa-i, dandu-i remove celor doi am facut un pas inapoi, dar tot raul spre bine.

"Mai degraba imi tai un brat decat sa moara tot corpul"


ZOMBIE.FREAKZ.RO # INTERNATIONAL ZM



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dj.SnowMaN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-09-2015 17:53)
Joined: 22 Jun 2015
Posts: 486, Topics: 14
Location: Nopti Prea Lungi

Reputation: 4.7
Votes: 1

     
Post Posted: 15-08-2015, 21:55:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

True Story.

"Mai degraba imi tai un brat decat sa moara tot corpul"[/b][/quote]


Da mama , ca sa vezi ce mult inseamna o persoana si o familia normala un copil care creste necesita scoala , ghete caiete,creioane , si o coala sa scrie cand o sa fiu mare no sa fac rau la nimeni , n-o sa trag legale, n-o sa-mi fac tatuaje care mai decare.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ThunderJB

[Freakz * Thunder]



Status: Offline
(since 12-10-2022 06:25)
Joined: 06 Sep 2013
Posts: 4652, Topics: 262
Location: Back in the business.

Reputation: 878.8
Votes: 266

 
Post Posted: 15-08-2015, 22:04:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aleex Armanu wrote:
Asasine daca nu esti pe faza si nu stii ce s-a intamplat, imi pare rau de tine. Hod a luat remove, fiindca intra pe server si facea legea fara ca pe mine sa ma intrebe, cu ce drept da el remove unui fondator si admin fara sa ma intrebe?
Ai primit fondator, bun, dar totul trece prin mine, odata ce a luat-o regulile lui si nu ma instiinteaza imi pare rau.

Lui PGL eu i-am dat remove, sir luase remove si pika de la hod pe motiv prostesc, el a inceput si facea miste cu hod.

PGL ar mai avea sanse sa revina dar mai tarziu. Sa nu mai vad ca faci topicuri de astea daca nu esti intrat cand se intampla fazele.

Sir isi face treaba cat de bine poate, greseste si el dar stie ce trebuie sa faca.

PGL a avut mereu probleme pe server cu comportamentul, ca a admin a fost bun, aplicand comenzile, dar comportamentul...

Asa-i, dandu-i remove celor doi am facut un pas inapoi, dar tot raul spre bine.

"Mai degraba imi tai un brat decat sa moara tot corpul"

Daca-mi permiti sa zic Aleex, sa n-o luam chiar asa de drastic ca am facut un pas inapoi.In opinia mea, server-ul are in continuare linie buna si pentru ca a fost no.1 la furien ai strans o multime de playeri fideli, chiar si straini.Deci, sa nu ne imaginam ca daca a plecat HoD sau PGL s-a dus totul.


Black magic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<<<*_@S@SINU_*&a

[<<<*_@S@SINU_*>>>]



Status: Offline
(since 21-04-2016 14:23)
Joined: 08 May 2015
Posts: 472, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: 154.6
Votes: 13

   
Post Posted: 15-08-2015, 22:31:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aleex Armanu wrote:
Asasine daca nu esti pe faza si nu stii ce s-a intamplat, imi pare rau de tine. Hod a luat remove, fiindca intra pe server si facea legea fara ca pe mine sa ma intrebe, cu ce drept da el remove unui fondator si admin fara sa ma intrebe?
Ai primit fondator, bun, dar totul trece prin mine, odata ce a luat-o regulile lui si nu ma instiinteaza imi pare rau.

Lui PGL eu i-am dat remove, sir luase remove si pika de la hod pe motiv prostesc, el a inceput si facea miste cu hod.

PGL ar mai avea sanse sa revina dar mai tarziu. Sa nu mai vad ca faci topicuri de astea daca nu esti intrat cand se intampla fazele.

Sir isi face treaba cat de bine poate, greseste si el dar stie ce trebuie sa faca.

PGL a avut mereu probleme pe server cu comportamentul, ca a admin a fost bun, aplicand comenzile, dar comportamentul...

Asa-i, dandu-i remove celor doi am facut un pas inapoi, dar tot raul spre bine.

"Mai degraba imi tai un brat decat sa moara tot corpul"



Stai ma bosule asa , 1 am facut topicul la consiliu sa vorbim doar adminii ....
nu inteleg dece te superi asa ...

Te superi aiurea fratiuc ... -
poti da T/C .
am inteles ce ai spus . -





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Aleex Armanu, 15 August 2015 20:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 11-05-2024, 10:25:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x