User
Pass
2FA
 
 

DS 25Hc loot

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Item Recovery
Author Message641
mickeyoutcast

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2013 14:07)
Joined: 21 Jan 2013
Posts: 47, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 63.6
Votes: 5

 
Post Posted: 10-03-2013, 18:34:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Character Name: Barvey
Item Name & ID: Underdweller's Spaulders 78368
Armory Link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mchammerr
Details: (optional): Salut! Am o mica problema in legatura cu loot din DS25Hc. Am facut azi frumos cu baietii din guild si din cauza ca eram in partea cealalta pe clona nu la boss cu loot nu au putut sa imi dea item prin ML. Lider pana la urma a dat cuiva din guild, Mchammer si el sa imi dea trade. Cand a dat trade a zis "trade complete", umerii nu au ajuns la mine dar lui pe armory ii apare ca si "traded BOP item".



Acesta este screenshot de pe armory unde arata ca a dat la trade acel item dar la mine nu a ajuns niciodata deci probabil e din cauza ca nu eram in range cand a murit boss. Rog o persoana cu acces sa verifice logs si sa imi rezolve cumva, daca se poate, problema. Ah si precizez ca nu am primit nici pe mail itemul respectiv cum se intampla cateodata la astfel de bugs, numele caracterului meu este Barvey, numele celui care mi-a dat item-ul este Mchammer iar itemul este https://www.wow-freakz.com/item_finder.php?item=78368.

Multumesc anticipat!

Edit: Vreau sa mai adaug un screenshot unde se vede clar ca am fost la raid ala, nu ca am venit intre timp cu offchar sau ceva sa iau loot. Se vede in recount ca am fost acolo, e raid UI de cand inca eram acolo cu Mchammerr incercand sa facem ceva cu item acesta.



Edit2: Nu are cum sa posteze respectivul masterlooter, nu am nici o treaba cu el, era raid cu global si asa ca a dat item cuiva din guild adica Mchammerr.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 13-03-2013, 11:19:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A dat trade cu itemul altei persoane si anume lui Uzzyhunt. No recover


I AM NO LONGER A GAMEMASTER, PLEASE SEE SERVER STAFF



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Ravenous, 13 March 2013 09:19



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Item Recovery  


The time now is 01-10-2024, 21:03:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password