User
Pass
2FA
 
 

Deschidere server CS ( FURIEN)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Politics & Social
Author Message1060
iulianiuli

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-10-2015 19:26)
Joined: 22 Sep 2015
Posts: 21, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 2.7

Post Posted: 27-09-2015, 19:23:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma numesc Marinescu Iulian si sunt un tanar in varsta de 17 ani .. pasionat de counter strike ! ( cs ) - scopul acestui tipic este acela de a ma ajuta sa gasesc un partener---prin partener ma refer la o persoana care se pricepe la modificarea serverelor de cs 1.6 ..eu stiu sa adaug pluginuri ..scot reclame...si multe altele...dar nu stiu un singur lucru...cum sa modific/creez pluginuri .. - caut o persoana care poata sa modifica si crea pluginuri ! daca ma va ajuta cu acest sv va primi acces full la sv...acces http://ftp..+ acces forum.
IMPORTANT ! - daca doriti sa ma ajutati sa nu vad din partea voastra oferte de genul " te ajut dar vii cu sv-ul in comunitatea mea/a prietenilor mei..etc"
Sv-ul doresc sa ramana in comunitatea freakz ( prin sa ramana ma refer sa il bag in aceasta comunitate ) mam documentat ce firme de host acceptati...cam , ce activitate sa fie pe sv...adica sa nu fie cativa jucatori 5 minute pe zi .. ci sa fie ceva activitate si sa se vada ca se ocupa cineva de sv !
Ca penultim lucru doresc sa va informez ca am gasit o firma de host care este accesibila bugetului meu si se enumera printre cele acceptate de aceasta comunitate !
Ca ultim lucru...- Va rog nu-mi dati TC ! eM mi-a inchis ultimul topic doar pt ca am deschis intr-o alta sectiune ... asta...DAR acolo am 115 vizualizari si 0 comentarii ...nimic...nimeni..va rog sa-i dati TC aceluia sau sa-l stergeti si sa il lasati pe acesta deschis...deoarece am observat ca aici este ce-a mai vizitata sectiune unde pot cere acest lucru ... multumesc si ASTEPT OFERTE ! doar sa stiti modifica pluginuri si creea .. atat...bosturile...hostul..tot va fi achitat de mine !
Multumesc ! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
L.a.D l Catalin

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 26-12-2023 11:29)
Joined: 03 Jan 2014
Posts: 11601, Topics: 941
Location: Iasi

Reputation: 242.6
Votes: 1962

          catalin457 
Post Posted: 27-09-2015, 19:45:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai omule. Inseamna ca nimeni nu este interesat de cooperare. De aia ai 0 "comentarii"... Login, nu?



FALLOUT 4 STEAM KEY

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
iulianiuli

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-10-2015 19:26)
Joined: 22 Sep 2015
Posts: 21, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 2.7

Post Posted: 27-09-2015, 20:00:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Logic* in primu rand , apoi nu este asta...acolo unde am postat eu .. era doar pt serverele deja afiliate acestei comunitati si a ramas acel topic...este normal sa nu fie nimeni interesat pt ca nimeni care sa caute chestii de genu .. ce am postat eu acolo - si in atata timp...aveam doar 100 si cva vizionari...pe cand aici...am 20 ..si nu am postat nici de o ora macar - .. oricum ms de parere mai astept si altii ! Si daca nu esti interesat nu mai posta alta data -- este off-tipic..posibil ceea ce fac si eu acm..deci daca nu ai ceva care ma poate ajuta in gasirea unui tehnician ...te rog...nu mai fa off-tipic !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eM
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-05-2016 21:00)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 8918, Topics: 345
Location: 127.0.0.1

Reputation: 264.1
Votes: 385

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 28-09-2015, 15:21:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De ce ai mai deschis inca un topic daca pe primul ti l-am inchis? Ramane topicul pe care l-ai creat la sectiunea parteneriate Freakz. Daca nu primesti nici un raspuns, inseamna ca nu e nimeni interesat, simple as that. Te rog sa nu mai deschizi topicuri aiurea.

Daca ai nevoie de ajutor tehnic pentru server + creare / modificare plug-ins, poti cere ajutor aici: https://forum.wow-freakz.com/Counter-Strike-Ajutor-tehnic-f4067.html (asta, bineinteles, dupa ce ai creat serverul)




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by eM, 28 September 2015 13:21



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Politics & Social  


The time now is 18-10-2024, 10:50:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x