User
Pass
2FA
 
 

Diferente

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Homework zone
Author Message4650
zaku

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 04-05-2013 17:38)
Joined: 18 Sep 2012
Posts: 1882, Topics: 68
Location: Craiova

Reputation: -51.3
Votes: 7

 
Post Posted: 14-10-2012, 21:34:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut . Sunt clasa aXa , intr-un liceu tehnic (am intrat fiindca era f aproape de casa , ca fosta scoala in care am facut generala) , iar acum vreau sa ma mut in liceu' in care am terminat generala pe filologie/stiinte ale naturi . Am auzit ca trebuie sa dau niste diferente , stie cineva unde pot gasi o lista pentru aceste diferente ? -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Costi

[Freakazoid]



Status: Offline
(online 1 day ago)
Joined: 23 Mar 2011
Posts: 2125, Topics: 125
Location: Bucuresti

Reputation: 203.2
Votes: 42

     
Post Posted: 19-10-2012, 13:01:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Diferențele la filologie se dau la romanã,latinã,englezã,mate (știu de la un prieten) intereseazãte pe la secretariatul școlii
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zaku

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 04-05-2013 17:38)
Joined: 18 Sep 2012
Posts: 1882, Topics: 68
Location: Craiova

Reputation: -51.3
Votes: 7

 
Post Posted: 20-10-2012, 13:12:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mate ? De ce ? Doar nu dau bacu' la mate + ca in liceu' in care sunt dau bacu la mate (m2 sau care e mai usor) .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dany_coman

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2012 14:57)
Joined: 06 Aug 2007
Posts: 16, Topics: 3
Location: CRAIOVA

Reputation: 251.3
Votes: 4

 
Post Posted: 21-10-2012, 16:56:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La filologie dai bacul la Istorie,Romana,si o materie la alegere din Geografie,Filozofie,Psihologie si o sa dai 2 competente la TIC care e super usor si la Engleza(asta daca nu ai dat cambridge'u)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 22-10-2012, 00:03:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zaku wrote:
Salut . Sunt clasa aXa , intr-un liceu tehnic (am intrat fiindca era f aproape de casa , ca fosta scoala in care am facut generala) , iar acum vreau sa ma mut in liceu' in care am terminat generala pe filologie/stiinte ale naturi . Am auzit ca trebuie sa dau niste diferente , stie cineva unde pot gasi o lista pentru aceste diferente ? -


Daca nu te duci la secretariat sa intrebi nu ai cum sa afli si asta numai daca nu lucreaza careva in acel liceu (slabe sanse). Oricum nu trebuie sa inveti pentru acele diferente , profesorii o sa-ti dea "lucrare" + "raspunsurile". Asa ca nu ai de ce sa te agiti asa tare. Dar totusi tu ai o problema , daca te muti de la un liceu tehnic la un colegiu o sa ti se ceara drept asa ca ai grija. Degeaba ai motive intemeiate pentru schimbare daca nu dai spaga. Ti-o spun din proprie experienta. M-am mutat la fel ca tine dintr-un liceu Tehnologic intr-un colegiu mai bun doar dupa ce am dat ceva. (Secretar Sef + Director Principal sau Adjunct)

Spor la treaba si multa bafta.





Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
zaku

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 04-05-2013 17:38)
Joined: 18 Sep 2012
Posts: 1882, Topics: 68
Location: Craiova

Reputation: -51.3
Votes: 7

 
Post Posted: 24-10-2012, 23:12:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mersi , dar la mn alta e trb. tocmai am, vb cu un vecin care lucreaza in liceul actual , si mi sa spus ca este mai greu sa-mi dea drumul liceul la care sunt decat sa ma accepte cei din liceul la care vreau sa merg. a spus ca sa vada sem asta daca poate sa vb cu directorul actual,la mn toti directori din toate liceele sau shimbat si este mai greu. sper sa reusesc.o sa merg zilele astea la secretariat si o sa intreb.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Homework zone  


The time now is 28-03-2024, 17:13:05
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x