User
Pass
2FA
 
 

Dinamo e de VANZARE!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Sports
Author Message422
Ganja*

[Shameless]



Status: Offline
(online 16 hours ago)
Joined: 10 Apr 2010
Posts: 13651, Topics: 135
Location: Bucuresti

Reputation: 812
Votes: 155

Post Posted: 24-12-2015, 00:09:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dinamo isi poate schimba din noul patronul. Negoita n-a renuntat la gandul de a vinde echipa. Si nu spune asta, fiind speriat de amenintarea stelistilor, care vor 4 victorii din 4 cu Dinamo, in primavara.

La Dinamo, Mos Craciun e din peisaj. Poarta aceleasi culori. Dinamovistii au avut motive de sarbatoare - au terminat anul pe 3, in fata Stelei.

In 2016, Negoita asteapta un trofeu de la Rednic, Rotariu si Bizonul Gnohere.

"Nu am o fantana de petrol in curte care sa imi produca bani zilnic. A fost foarte greu sa lupt, toata lumea ma critica ,"Dinamo low cost". Dinamo din pacate nu are surse nici de la primarie, nici de la combinate, nici de la combinatii. Cu banii pe care i-am cheltuit pe fotbal puteam sa stau cum au facut altii pe la Miami, pe la yahturi, sa traiesc viata frumos", a declarat Ionut Negoita pentru ProTV.


Sursa : link.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Sports  


The time now is 20-04-2024, 10:41:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x