User
Pass
2FA
 
 

Discutii Libere
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message42246
Fritty

[Mentally Unstable]



Status: Offline
(since 17-12-2020 04:33)
Joined: 03 Mar 2018
Posts: 233, Topics: 13
Location: Doar in privat daca merita ;)

Reputation: 602
Votes: 101

 
Post Posted: 10-09-2018, 23:36:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Urat, Mihaita... De ce mi-ai mutat cererea in arhiva? -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ema Sperle

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2018 21:22)
Joined: 05 Nov 2017
Posts: 34, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 13.1

Post Posted: 23-09-2018, 20:33:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu zic sa faceti ce-va cu sv asta ca nu mai merge deloc
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Al3xander

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2019 07:05)
Joined: 14 Jul 2018
Posts: 155, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 28.2
Votes: 6

Post Posted: 25-09-2018, 21:43:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scrie si tu in limba romana te rog. Si tu fritty mai ai tupeu sa vii iar si sa mai ceri si admin?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CWIN;x

[mijlocas central]



Status: Offline
(since 15-02-2020 12:14)
Joined: 23 Feb 2018
Posts: 505, Topics: 7
Location: seclet

Reputation: 19.7
Votes: 14

       
Post Posted: 25-09-2018, 22:27:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frity are tupeu ma, e miștocar, mare smar2 ce e el.

seclet
3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-[N!cola$]-

[Fondator ZP ]



Status: Offline
(since 24-03-2023 22:07)
Joined: 07 Mar 2017
Posts: 2812, Topics: 85
Location: Floresti

Reputation: 252.1
Votes: 152

 
Post Posted: 26-09-2018, 19:22:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stii cum e vorba aia ,nu mai oferii atentie cui nu trebuie. -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Creature12

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2019 21:37)
Joined: 28 Jun 2018
Posts: 134, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 19.2
Votes: 3

Post Posted: 26-09-2018, 19:36:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkbullet
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-12-2018 19:37)
Joined: 27 Jan 2016
Posts: 1928, Topics: 98
Location: Freakz Comunity

Reputation: 1512.5
Votes: 73

           
Post Posted: 26-09-2018, 20:35:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Neataaa waii


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-. Toshiro .-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-11-2018 11:19)
Joined: 22 Sep 2018
Posts: 7, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 4.2

Post Posted: 27-09-2018, 16:12:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Noroc.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
QueenOfDarkness

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-11-2019 20:27)
Joined: 03 Aug 2018
Posts: 146, Topics: 4
Location: Cluj-Napoca

Reputation: -209
Votes: 17

 
Post Posted: 28-09-2018, 18:15:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hopa, revine lumea -)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Creature12

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2019 21:37)
Joined: 28 Jun 2018
Posts: 134, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 19.2
Votes: 3

Post Posted: 28-09-2018, 18:17:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Neata wai


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-[N!cola$]-

[Fondator ZP ]



Status: Offline
(since 24-03-2023 22:07)
Joined: 07 Mar 2017
Posts: 2812, Topics: 85
Location: Floresti

Reputation: 252.1
Votes: 152

 
Post Posted: 28-09-2018, 19:15:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Revine ,revine -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
QueenOfDarkness

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-11-2019 20:27)
Joined: 03 Aug 2018
Posts: 146, Topics: 4
Location: Cluj-Napoca

Reputation: -209
Votes: 17

 
Post Posted: 28-09-2018, 19:52:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

No bine, cum sa pleci d-aci? -)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fritty

[Mentally Unstable]



Status: Offline
(since 17-12-2020 04:33)
Joined: 03 Mar 2018
Posts: 233, Topics: 13
Location: Doar in privat daca merita ;)

Reputation: 602
Votes: 101

 
Post Posted: 29-09-2018, 03:23:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce cuvinte mari. ��Alexander tu ce ar trebui sa reprezinti? Sa-ti zic ca am inceput sa joc pe acest server de cand ai absolvit tu scoala primara? De obicei nu dau importanta admininor sau playerilor noi pentru ca acestia, pe acest server nu au reprezentat niciodata nimic, insa ma incanta foarte tare cand observ omuleti care nu sunt capabili sa inteleaga nici macar adevaratul scop al unui topic de acel gen. (Specific, sa inteleaga scopul acelui mesaj nu mesajul in sine ca asta deja depaseste cu mult intelectul multora. Aaa... te anunt de acum ca sa sti ca daca dupa asta o sa vrei sa intri intr-un oarecare conflict cu mine o sa ai mult de citit, asta fiind un factor care sperie oamenii cu un caracter asemanator cu al tau sa nu mai mentionez ironia/sarcasmul si bataia de joc.) Daca tu din acel topic chiar ai crezut ca eu cer admin imi dau seama ce poti. Am tinut neaparat sa mentionez asta sa-ti fac oarecum initierea.��
Mai departe: Cwin, like (asta inseamna ca ti-am dat like la post nu ca mi-ar place de tine, asta asa ca sa nu creem confuzii.��)
Fratele Nicolas, ascultator de manele forþã si care tine neaparat sa ne arate tuturor asta si faptul ca scopul sau in viata este sa-i faca Dani Mocanu o piesa. Dar acum si-a calculat sansele si spera ca macar sa faca o piesa despre unul pe care sa-l cheme Nicolas/Niculae/Nicolae... pretentiile lui scad odata cu trecerea timpului. Asta asa ca sa nu incep sa te caracterizez deoarece incerc sa evit pe cat posibil un posibil conflict cu copii irascibili. "Stii cum e vorba aia ,nu mai oferii atentie cui nu trebuie. " sa inteleg ca aceasta "vorba" care sunt ferm convins ca este o "vorba" psihologica dusa intr-un nivel de abstractie greu de inteles pana si pentru persoana care a spus-o si sunt sigur ca inafara de datile in care il auzeai pe nea Gheorghe de la coltul strazii ca spunea asta stii ce mare filosof (filozof) a spus asta, in ce moment si in ce context. Cred ca dupa aceasta "vorba" mareata s-au ghidat si baietii de pe acest server care te-au detronat din rankul tau bine stabilit in momentul in care ti-au remarcat inutilitatea, corect?

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
QueenOfDarkness

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-11-2019 20:27)
Joined: 03 Aug 2018
Posts: 146, Topics: 4
Location: Cluj-Napoca

Reputation: -209
Votes: 17

 
Post Posted: 29-09-2018, 18:04:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fritty wrote:
Ce cuvinte mari. ��Alexander tu ce ar trebui sa reprezinti? Sa-ti zic ca am inceput sa joc pe acest server de cand ai absolvit tu scoala primara? De obicei nu dau importanta admininor sau playerilor noi pentru ca acestia, pe acest server nu au reprezentat niciodata nimic, insa ma incanta foarte tare cand observ omuleti care nu sunt capabili sa inteleaga nici macar adevaratul scop al unui topic de acel gen. (Specific, sa inteleaga scopul acelui mesaj nu mesajul in sine ca asta deja depaseste cu mult intelectul multora. Aaa... te anunt de acum ca sa sti ca daca dupa asta o sa vrei sa intri intr-un oarecare conflict cu mine o sa ai mult de citit, asta fiind un factor care sperie oamenii cu un caracter asemanator cu al tau sa nu mai mentionez ironia/sarcasmul si bataia de joc.) Daca tu din acel topic chiar ai crezut ca eu cer admin imi dau seama ce poti. Am tinut neaparat sa mentionez asta sa-ti fac oarecum initierea.��
Mai departe: Cwin, like (asta inseamna ca ti-am dat like la post nu ca mi-ar place de tine, asta asa ca sa nu creem confuzii.��)
Fratele Nicolas, ascultator de manele forþã si care tine neaparat sa ne arate tuturor asta si faptul ca scopul sau in viata este sa-i faca Dani Mocanu o piesa. Dar acum si-a calculat sansele si spera ca macar sa faca o piesa despre unul pe care sa-l cheme Nicolas/Niculae/Nicolae... pretentiile lui scad odata cu trecerea timpului. Asta asa ca sa nu incep sa te caracterizez deoarece incerc sa evit pe cat posibil un posibil conflict cu copii irascibili. "Stii cum e vorba aia ,nu mai oferii atentie cui nu trebuie. " sa inteleg ca aceasta "vorba" care sunt ferm convins ca este o "vorba" psihologica dusa intr-un nivel de abstractie greu de inteles pana si pentru persoana care a spus-o si sunt sigur ca inafara de datile in care il auzeai pe nea Gheorghe de la coltul strazii ca spunea asta stii ce mare filosof (filozof) a spus asta, in ce moment si in ce context. Cred ca dupa aceasta "vorba" mareata s-au ghidat si baietii de pe acest server care te-au detronat din rankul tau bine stabilit in momentul in care ti-au remarcat inutilitatea, corect?

Daca erai atat de destept precum incerci sa pari, facand acest monolog dramatic care din punctu meu de vedere e cam inutil, nu le reprosai nimic si le dadeai paace sa stea in lumea lor.. chiar daca probabil au dreptate ( nu te cunosc deci nu pot sa spun precis daca au sau nu dreptate).
N-o lua in nume de rau or smt.. dar nu ti-a cerut nimeni sa spui daca ai fost cineva important sau nu pe acest server. Practic nu prea ai de ce sa spui de snowm ca e mic sau cv.. are si el rolul sau important pe server, cum avem toti.. cel putin din punctul meu de vedere toti valoram ceva pt serveru asta, mai mult sau mai putin.
Bun, apoi ai inceput sa zici de cwin:)))) s-a prins si el ca nu-l placi pe el, ci doar postul sau. Nimeni nu e atat de prost incat sa creada asta. Pur si simplu subestimezi persoanele... ceea ce nu e chiar ok, pentru ca nici tu nu esti vreo zeitate ca sa-ti permiti sa spui de ei.
Legat de ce-ai spus de Nicolas, e chiar ridicol. Gusturile nu se discuta, asta sa fie clar. Daca lui ii plac manelele sau Dani Mocanu/Susanu/Liviu Guta sau oricare alt gen/cantaret e fix problema lui. Cum nu vin nici eu sa-ti dau in cap ca asculti rock sa zic (idk ce gen asculti, am zis asa random). Daca tu il consideri copil irascibil nu-i raspunde postului, asta inseamna ca te bagi indirect intr-un conflict cu el.. pentru ca ii dai atentie, poate fara sa realizezi. Cat despre "detronarea" lui daca nu stii nu vorbii, te rog.
Dupa romanu asta al tau am inceput sa-mi fac si eu o parere proasta despre tine.
Acum o sa spui ceva despre mine, pentru ca ti-am reprosat toate astea.. nu? Abia astept <3

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fritty

[Mentally Unstable]



Status: Offline
(since 17-12-2020 04:33)
Joined: 03 Mar 2018
Posts: 233, Topics: 13
Location: Doar in privat daca merita ;)

Reputation: 602
Votes: 101

 
Post Posted: 29-09-2018, 19:28:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma bucur ca abeea astepti sa-mi exprim parerea si despre tine -
De ce esti negativist/a si crezi ca as avea o parere proasta? - din contra, pentru simplul fqpt ca nu ti-a fost lene sa scri acele sapte randuri pentru asteptarile acestui server inseamna foarte mult -.
Incerci sa-mi spui sa merg pe principiul ca "cel mai inteligent cedeaza"? Slabe sanse, deoarece mie imi place sa manipulez oamenii slabi si sa creez divergente intre ei. Si imi place si mai mult sa creez conflicte relativ inutile intre mine si ei deoarece astfel de oameni ii domin din majoritatea punctelor de vedere si imi place sa le demonstrez asta -. Fiecare persoana aflata in orice functie are un rol pana si playerii au rolul lor acela ca nu se stie niciodata cand o sa doneze si ala, asa si persoanele aflate in staff. Insa adevarata problema este ca actualele persoane aflate la "putere" nu sunt capabile nici macar sa populeze acest server care sincer din punctul meu de vedere merita asa ceva insa absolut nimeni nu se implica in asta. Si te contrazic, pot sa-mi exprim punctul de vedere privit de oricine de aici mai ales daca stiu despre ceea ce vorbesc. Intradevar gusturile nu se discuta dar te caracterizeaza ca si persoana, eu n-am dezbatut manelele, am dezbatut persoana care le asculta. Nu ma intereseaza parerea ta despre mine, cat nici a altora, voi sa-mi multumiti in privat deoarece va mai tin forumul in viata -





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next    


The time now is 19-04-2024, 13:15:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x