User
Pass
2FA
 
 

Discutii Libere
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message42421
DriNNker.

[Dj Drink]



Status: Offline
(since 12-11-2023 19:57)
Joined: 27 Jan 2016
Posts: 6252, Topics: 171
Location: CLUB.

Reputation: 1733.6
Votes: 91

   
Post Posted: 05-12-2018, 21:23:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In fiecare seara incepand cu ora 20:00 pana la 22:00 aveti Happy Hour x2 credite !

YT: DJ DRINK

1 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Al3xander

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2019 07:05)
Joined: 14 Jul 2018
Posts: 155, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 28.2
Votes: 6

Post Posted: 06-12-2018, 20:54:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iar da dislike suferindu ala de fritty mor -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fritty

[Mentally Unstable]



Status: Offline
(since 17-12-2020 04:33)
Joined: 03 Mar 2018
Posts: 233, Topics: 13
Location: Doar in privat daca merita ;)

Reputation: 602
Votes: 101

 
Post Posted: 06-12-2018, 22:08:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai vre-o problema cu asta?
Sau doar încerci să mai postezi câte o inutilitate ocazional ca sa-și mai amintească lumea de existența ta?





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Al3xander

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2019 07:05)
Joined: 14 Jul 2018
Posts: 155, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 28.2
Votes: 6

Post Posted: 06-12-2018, 22:14:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Incerc sa dovedesc cat de incult esti. Acum ti-ai luat si tu rep si rupi aici?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fritty

[Mentally Unstable]



Status: Offline
(since 17-12-2020 04:33)
Joined: 03 Mar 2018
Posts: 233, Topics: 13
Location: Doar in privat daca merita ;)

Reputation: 602
Votes: 101

 
Post Posted: 06-12-2018, 23:04:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Al3xander wrote:
Incerc sa dovedesc cat de incult esti. Acum ti-ai luat si tu rep si rupi aici?


Termenul de incultura pentru tine este mult prea complex, sa incerci sa "dovedesti" asa ceva despre mine deja este mai mult decat inutil din mai multe motive.

Mai ales ca tu sa fi acea persoana care incearca sa faca asa ceva deja devine amuzant. Cum ai sa incerci tu sa faci asa ceva cand tu nu detii nici macar bazele culturii generale?

Te rog sa te uiti macar la diferenta comentariilor noastre, diferenta termenilor si complexitatea prin care acestia sunt expusi si mediocritatea folosita de tine (mediocru nu inseamna jumatate ci sub aceasta - )

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Mihai94.

[Fondator ZP]



Status: Offline
(since 04-12-2019 07:04)
Joined: 20 Jan 2016
Posts: 1298, Topics: 159
Location: Romania

Reputation: 191.6
Votes: 88

     
Post Posted: 07-12-2018, 09:25:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma fritty tu nu ai alta treaba de facut, inafara de ate baga aiurea in seama pe aici? omule daca nu te suporta nimeni de aici de ce tot insisti pe tema asta mergi in alta parte poate acolo te agreeaza lumea, sper sa nu te mai vad pe aici ca deja m.am cam saturat de prezenta ta.



ZP.FREAKZ.RO BEST SERVER ZOMBIE

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SyncMaster

[error 404]



Status: Offline
(since 26-01-2024 17:26)
Joined: 07 Jun 2017
Posts: 3136, Topics: 394
Location: secret zone

Reputation: 121
Votes: 164

Post Posted: 07-12-2018, 09:45:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mihai94. wrote:
ma fritty tu nu ai alta treaba de facut, inafara de ate baga aiurea in seama pe aici? omule daca nu te suporta nimeni de aici de ce tot insisti pe tema asta mergi in alta parte poate acolo te agreeaza lumea, sper sa nu te mai vad pe aici ca deja m.am cam saturat de prezenta ta.


Salut ! Daca vezi ca face ceva gresit sau cauta cearta ai functia de "Report " Nu are rost sa te iei cu el in gura pentru ca mai rau faci ,el nu stie ce e aia ascultare.



2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mihai94.

[Fondator ZP]



Status: Offline
(since 04-12-2019 07:04)
Joined: 20 Jan 2016
Posts: 1298, Topics: 159
Location: Romania

Reputation: 191.6
Votes: 88

     
Post Posted: 07-12-2018, 17:37:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SyncMaster wrote:
Mihai94. wrote:
ma fritty tu nu ai alta treaba de facut, inafara de ate baga aiurea in seama pe aici? omule daca nu te suporta nimeni de aici de ce tot insisti pe tema asta mergi in alta parte poate acolo te agreeaza lumea, sper sa nu te mai vad pe aici ca deja m.am cam saturat de prezenta ta.


Salut ! Daca vezi ca face ceva gresit sau cauta cearta ai functia de "Report " Nu are rost sa te iei cu el in gura pentru ca mai rau faci ,el nu stie ce e aia ascultare.


asa este, dar ma deranjeaza ca tot se trezeste cu bagari de seama macar daca ar sta in banca lui sa isi vada de treaba lui.




ZP.FREAKZ.RO BEST SERVER ZOMBIE



Last edited by Mihai94. on 08-12-2018, 14:47:14; edited 1 time in total
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Fritty

[Mentally Unstable]



Status: Offline
(since 17-12-2020 04:33)
Joined: 03 Mar 2018
Posts: 233, Topics: 13
Location: Doar in privat daca merita ;)

Reputation: 602
Votes: 101

 
Post Posted: 07-12-2018, 19:37:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mihaita, daca tu consideri ca eu pana acum am cautat scandal inseamna ca nu esti capabil sa intelegi ceea ce scriu. Ca au existat discutii contradictorii este posibil... insa este o diferenta intre asta si o cearta.
Ai idee cat de putin imi pasa ca te-ai saturat tu de prezenta mea? Postez doar in sectiuni prevazute pentru playeri eu fiind player al acestui server, ma indoiesc grav ca am postat vreodata in sectiunile dedicate adminilor sau orice alte sectiuni in care un player nu are dreptul sa posteze sau sa fi facut off-topic.
Ai ceva impotriva discutiei de la "eventul" october edition? Aici nu-i vina mea ca stafful tau considera ca o numaratoare intr-o ordine corecta considera ca incepe de la 2 si continua cu 7.
Asemenea nu ma intereseaza ca playerii acstui server care sunt si helperi aparent ca doar acesta este motivul pentru care joaca pe acest server, ca au grad "nu ma suporta" acesta este un factor care intereseaza pe fiecare intr-o anumita masura fiind influentati de faptele mele care i-au privit sau nu pe ei intr-un mod direct sau indirect. (ca pentru tine: nu ma intereseaza daca pionii tai, ai acestui server ma suporta sau nu. Fiecare poate sa aiba ceva de impartit cu mine in functie de modul in care am interactionat cu acestia)
Si tie acum pot sa-ti spun ca esti agramat "asa este, dar ma deranjeaza ca tot se trezeste cu bagari de seama macar daca ar sta in bancalui sa iti vada de treaba lui." (asa este, dar ma deranjeaza ca se tot trezeste bagandu-se in seama aiurea. Macar daca ar sta in banca lui si sa-si vada de treburile lui.) Daca vrei facem o intelegere... de acum inainte cand mai vrei sa postezi ceva public imi dai mie in privat un mesaj cu ceea ce vrei sa spui iar eu traduc si corectez. Iti trimit si tu dai decat copy si paste (copiaza, insereaza)
Dar n-am de gand sa ma leg de acest amanunt despre tine deoarece nu ma priveste -
Asemenea regret daca am creeat controverse intre voi iar singurul lucru care-l mai pot spune este ca va rog ca pe viitor sa fiti mai atenti. -

Alexander, chiar avea rost postul asta? Ai mentionat ceva care chiar merita a fi mentionat in el?
Eu inteleg ca tie iti este lene sa citesti un comentariu de-al meu deoarece tu citesti in 4 saptamani atat cat esti nevoit sa citesti in acest comentariu.
Te rog sa te abti de la a lasa comentarii mai inutile ca tine pe viitor. Daca nu esti capabil sa citesti un mesaj pe forum ce cauti in staff? -)



Last edited by Fritty on 08-12-2018, 00:51:30; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Al3xander

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2019 07:05)
Joined: 14 Jul 2018
Posts: 155, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 28.2
Votes: 6

Post Posted: 07-12-2018, 20:09:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu iar scrii povesti si nimeni nu le asculta. Tu nu vrei sa intelegi ca noua nu ne pasa absolut deloc de tine?
Avem dreptul de a ne alege in primul rand JUCATORII si apoi si stafful. Asa ca nu mai plange si du-te si latra la alta masa.
Si ca un raspuns: sunt in staff datorita experientei mele si respectul fata de oamenii care ma respecta, nu ca plozii ca tine.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DaNy[G]

[<AngeL>LyoN]



Status: Offline
(since 30-04-2023 12:43)
Joined: 24 Mar 2016
Posts: 471, Topics: 4
Location: FG| NaJui

Reputation: 74.8
Votes: 2

Post Posted: 08-12-2018, 17:04:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Incercati sa faceti fun la ore diferite , de exemplu la ora 7 sau 4 sau 5 , ca sa fie activi playerii tot timpul nu doar seara , asa ei nu vor sti cand e si...zic si eu..vor fi nevoiti sa astepte momentul sau adminii care au acces mai avansat , sa faca mini eventuri...cam asa.



Zp.Freakz.Ro| RedEyes
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fritty

[Mentally Unstable]



Status: Offline
(since 17-12-2020 04:33)
Joined: 03 Mar 2018
Posts: 233, Topics: 13
Location: Doar in privat daca merita ;)

Reputation: 602
Votes: 101

 
Post Posted: 08-12-2018, 22:07:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Al3xander wrote:
Tu iar scrii povesti si nimeni nu le asculta. Tu nu vrei sa intelegi ca noua nu ne pasa absolut deloc de tine?
Avem dreptul de a ne alege in primul rand JUCATORII si apoi si stafful. Asa ca nu mai plange si du-te si latra la alta masa.
Si ca un raspuns: sunt in staff datorita experientei mele si respectul fata de oamenii care ma respecta, nu ca plozii ca tine.



"Avem dreptul de a ne alege in primul rand JUCATORII si apoi si stafful."
Sa nu uiti aceste cuvinte care nici macar nu sti ce inseamna. In primul rand nu este corect spus "ne alegem" deoarece tu nu ai nici un drept in a face astfel de alegeri asupra jucatorilor si/sau staffului esti un pion chiar mic. Iar in al doilea rand acele cuvinte pe scurt inseamna ca tu poti sa zbori oricand din staff... sti cu cine am mai avut aceasta discutie cu QueenOfDarkness dare i-am spus acelasi lucru si unde este ea acum? Nu mai este - Si spre deosebire de tine ea macar era Co-owner sau owner nu helper sau moderator ce esti tu -) Te rog doar sa nu plangi in urmatoarele saptamani cand o sa ramai cu buza umflata, da?
Esti in staff datorita experientei tale? -) despre ce experienta vorbesti tu aici? Acesta este un joc mai vechi decat tine iar comenzile si regulile acestuia le cunoaste orice fraier nu exista termenul de "experienta" in asa ceva asa ca nu te mai ridica in slavi singur ca nu sti cu nimic mai mult decat oricine de pe orice server.
Respectul fata de oamenii care te respecta? Nu crezi ca acest cuvant de "respect" este cam mare pentru tine? Pentru ce anume ar trebui ar trebui sa te respecte cineva pe tine? Ce fapte benefice care merita a fi respectate ai facut tu pe acest server inafara faptului ca poate ai dat candva kick unuia care avea nick cu reclama sau slay unuia care a dat he for last human? Iti zic eu... nimic.
Plod, mmm... asta cred ca este un cuvant care te depaseste cand il pronunti in fata mea. Sunt sigur ca sunt mai mare decat tine, sigur am mai multe studii superioare decat tine si oricine cred ca este deacord ca sunt si cu mult mai inteligent decat tine. Eu cel putin nu spun ca imi este lene sa citesc un mesaj de pe forumul pe care am un anume grad -
Incearca sa nu mai aperi ceva (serverul si oamenii de pe el) cand tu nu te poti apara nici pe tine. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Al3xander

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2019 07:05)
Joined: 14 Jul 2018
Posts: 155, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 28.2
Votes: 6

Post Posted: 08-12-2018, 22:12:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nici nu mai are rost sa comentez. Vad ca nu te potolesti.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CWIN;x

[mijlocas central]



Status: Offline
(since 15-02-2020 12:14)
Joined: 23 Feb 2018
Posts: 505, Topics: 7
Location: seclet

Reputation: 19.7
Votes: 14

       
Post Posted: 09-12-2018, 00:22:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Of.., degeaba cu varsta ta dacă stai jumate de ora sa te gândești la cuvinte și înca jumate pentru a le scrie încercând sa te pui la mintea unui "plod", asa cum îl numești, asta denotă multe despre tin.
Aștept sa vad ce roman îmi scrii.


seclet
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Al3xander

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2019 07:05)
Joined: 14 Jul 2018
Posts: 155, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 28.2
Votes: 6

Post Posted: 09-12-2018, 09:19:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

=))

Update @ 09-12-2018, 09:19:37

DaNy[G] wrote:
Incercati sa faceti fun la ore diferite , de exemplu la ora 7 sau 4 sau 5 , ca sa fie activi playerii tot timpul nu doar seara , asa ei nu vor sti cand e si...zic si eu..vor fi nevoiti sa astepte momentul sau adminii care au acces mai avansat , sa faca mini eventuri...cam asa.


Din contra, la 20 sunt cei mai multi. A mai fost ideea asta in trecut.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next    


The time now is 25-04-2024, 02:57:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x