User
Pass
2FA
 
 

Discutii server.
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 331, 332, 333 ... 357, 358, 359  Next    
 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message551093
hiropedis

[کے.Sya]



Status: Offline
(since 12-04-2017 03:41)
Joined: 19 Aug 2012
Posts: 1179, Topics: 42
Location: Constanta

Reputation: 517.8
Votes: 19

 
Post Posted: 15-11-2015, 09:32:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Your Angel wrote:
Code:
hiropedis a scris:
Salut Baieti as dorii sa va rog sa-mi scoateti si mie accesul
unul din motive ar fi ca la baremul de la 1noiembie scrie una https://forum.wow-freakz.com/Barem-admini-update-1-noiembrie-2015-t324695.html iar pe sv observ altceva ,,,
si plus de asta mai am si alte probleme nu prea mai am timp sa intru sa ma joc ....
Pe war3 joaca mai mult fimiu si nu eu ... dar intra de pe contu meu pt ca joaca prea bine si asta ar insemna sa i se faca poze .. demouri etc... Nu am primit nicodata ban si nici nu as vrea .... Sper sa ma intelegeti ...
Va multumesc daca vreti sa ma lasati slot ok ,,, daca nici asta nu merit .... este strict decizia voastra ......


downgrade ai primit de la mine. nu are legatura cu baremul. Are legatura cu asta :

Cod:
NU MAI PUNEÞI JUCÃTORI SÃ FACÃ UPLOAD LA POZE, FACEÞI ASTA CA ULTIMÃ SOLUÞIE, DOAR ÎN CAZUL ÎN CARE NU AU INSTALAT MESSENGER SAU SKYPE!!!

Încercaþi sã luaþi pozele pe messenger sau skype.

MOTIVE: 1. Nu ºtiu cã pozele sunt în format tga, habar nu au ce nume au pozele.
2. Nu ºtiu sã facã upload la poze.
3. Pierdem jucãtori pentru cã dãm dovadã de incompetenþã, pentru cã nu avem rãbdare.


daca pe voi va doare in cot de ceea ce zicem si pretindem noi, sa stiti ca si pe mine a ajuns sa ma doara undeva. Daca noi putem sta spectatori si explica unor jucatori cum ii treaba cu pozele, la fel puteti si voi.primesti warlordul inapoi , dar ai 2 warnuri. la al-3lea esti champ direct.
salut

Din ce observ la barem ai primit warn,motivul cred ca-l stii destul de bine.�
Din postul lui virus eu zic ca ai fost scazut din cauza ca nu ai explicat unui jucator cum poate gasi pozele,nu ai avut rabdare,asta cred eu,asteapta sa ti se explice motivul.
Stii destul de bine ca ne-am chinuit sa va facem munca mai usoara,sa postat la consiliu tot ce aveti nevoie,pana si comenzile care le puteti executa pe server si vad ca tot ce stiti faceti.
Ati fost anuntati toti ca odata cu schimbarile,modificarile care le facem incepem sa sanctionam orice abatere de la regulament.
Sa nu mai zic ca de mii de ori sa postat la consiliu sa ajutati jucatori,sa ajutati admini noi,sa aveti rabdare si multe altele,voi ce Ati facut? nimic,tot ce ati stiut ati facut.
Nu mai sunt doar vorbe,acum sunt fapte,pentru ca nu se mai poate,trebuie sa va facem sa va reveniti si sa respectati regulamentul.


Sincer chiar imi pare rau ... dar eu nu am mai apucat sa citesc acest post deoarece mi sa scos accesu la consiliu .... nici nu stiam cine mi-a dat downgrade... Poate sa va comfirme famous ca l-am intrebat pe steam si smiley ca l-am intrebat pe sv ... Acum faptul e consumat... Eu chiar nu mi-am batut joc de acest sv... Nu am jignit nu am injurat , nu am creeat probleme... Da meritam warm pt inactivitate .... Dar acel downgrade nu stiu daca a fost chiar asa meritat .... Am yahoomessenger dar merge ft prost ... skype nu am pe acest pc... si nici nu am de gand sa pun ... e o rasnitza de pc .... si asa cand joc mi se blocheaza ....
In schimb ca eu am cerut niste explicatii in legatura cu asta .... Am fost facut neserios ....

Motivul e simplu, aici nu suntem pe war3, sa va bateti voi joc cum doriti.
Nu esti serios, orice ai zice , acum m-am convins..
Nu vei mai avea vreodata acces pe server.
Timpul va demonstra cata dreptate am.
O seara buna.

Nu cred ca e frumos din partea unui owner sa primesc acest tip de PM
Altii eu injurat si au balacarit acest sv si inca sunt admini aici... eu care m-am purtat cat se poate de ok
Primesc asa ceva .... Am crezut ca suntem "prieteni" dar se pare ca m-am inselat .....



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Your Angel

[War4.freakz.ro]



Status: Offline
(since 04-06-2018 12:19)
Joined: 30 Jul 2013
Posts: 2828, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 509.2
Votes: 41

       
Post Posted: 15-11-2015, 09:39:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asta este regula,orice admin care a ajuns la gradul de slot este ca si ceilalti jucatori care au slot,jucatori cu slot nu au acces la consiliu decat daca au ajuns la gradul de blood.
In cazul tau ca ai fost sanctionat timp de o luna la gradul de slot ai ramas fara acces la consiliu pana la revenirea la gradul care il aveai.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Bobita.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-12-2015 18:15)
Joined: 13 Aug 2015
Posts: 2112, Topics: 242
Location: dm.freakz.ro

Reputation: 16.2
Votes: 144

 
Post Posted: 15-11-2015, 19:00:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

My boys, mã instalez pe war4, vã voi fi alãturi pânã la final -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Your Angel

[War4.freakz.ro]



Status: Offline
(since 04-06-2018 12:19)
Joined: 30 Jul 2013
Posts: 2828, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 509.2
Votes: 41

       
Post Posted: 15-11-2015, 20:48:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iti facem o camera? -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Bobita.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-12-2015 18:15)
Joined: 13 Aug 2015
Posts: 2112, Topics: 242
Location: dm.freakz.ro

Reputation: 16.2
Votes: 144

 
Post Posted: 16-11-2015, 06:00:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da. -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
XenDo

[~Ho,Ho..H...HoEZ~ ]



Status: Offline
(since 26-11-2017 13:11)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 872, Topics: 14
Location: UrAnus

Reputation: 418.7
Votes: 19

Post Posted: 24-11-2015, 21:37:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buna seara oameni buni - ma intrebam si eu daca cumva mai am slot(nu pot intra pe server sa verific pentru ca am pc-u stricat pana in weekend) Imi era dor de joc si de unii din voi si am zis sa ma prinda aniversarea de 6 ani de cand am intrat pe forum si pe server jucand putin cs - .


[img]http://hlxce.ro/cosfreakz/sig.php?player_id=734&background=random[/img]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 24-11-2015, 22:19:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^ Da ai, pe numele XenDo in caz ca joci cu alt nume.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 01-12-2015, 19:02:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bobita. wrote:
luci.freakz wrote:
Parerea mea este ca Engle isi merita gradu inapoi a fost activ mereu si eu sincer nu am auzit sa faca probleme.Deci parerea mea este PRO

Parerea mea este ca tu ar trebui sa te abtii, nu ai drept de vot/de parere. Cererea ta, este in curs de aprobare/respingere dar nu s-a dat un verdict clar. Seara buna! si daca tot eram p-aci, imi salut totii colegii, si La multi ani, haideti la un vin fiert, ca tot ninge afara -

Putina atentie, a fost editat primul post si doreste pareri de la toti inclusiv slot/helper.
Postul e mai mult off topic, ii poti atrage atentia aici la discutii sau pm. Numai faceti chat in orice topic, hai sa respectam putin regulile astea ok ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bobita.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-12-2015 18:15)
Joined: 13 Aug 2015
Posts: 2112, Topics: 242
Location: dm.freakz.ro

Reputation: 16.2
Votes: 144

 
Post Posted: 01-12-2015, 19:26:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok, eu citisem topicul lui engel inainte, n-am vazut ca l-a editat. Scuzele mele, poti sterge acel post.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 01-12-2015, 19:43:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu sterg postul, ai atentionat bine, doar ca nu trebuia in acel topic.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hiropedis

[کے.Sya]



Status: Offline
(since 12-04-2017 03:41)
Joined: 19 Aug 2012
Posts: 1179, Topics: 42
Location: Constanta

Reputation: 517.8
Votes: 19

 
Post Posted: 03-12-2015, 12:23:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca imi voi primii accesul ... nu vreau warlord/general ... dar macar un champ .. tinand cont de anii care ii am pe acest sv... in postura de admin
Am sa va demonstrez ca sunt un ADMIN ok.... Nu intru pe sv cu nick-ul Engel ohne Flugel deoarece sunt multi playeri care intra pe sv doar sa-si bata joc ,, iar eu ma simt legat de maini ... nu pot face nimic.... Am construit o imagine pe acel nick si nu vreau sa se fac misto pe seama mea ... sunt activ pe sv .. pe diferite nick-uri ... cel mai des pe numele de la steam .. "Girl's"
Tin se le multumesc tuturor colegilor care m-au sustinut si ma sutin in continuare...
Si inca o data imi cer scuze pt neplacerile creeate ....
Ca sa intelegeti toti .... nu am plecat de pe sv si nu v-am parasit pt niciun alt sv.gen war3 ..... am renuntat pt faptu ca in ziua cand am cerut sa mi se scoata accesul am avut diverse probleme personale ... eram ft nervos in ziua respectiva.... Fiecare din noi avem zile bune si zile rele .... altii care stau prost cu nervii poate reusesc sa si controleze ... eu din pacate nu am reusit ... si mi s-a parut mie corect sa renunt.... cam astea ar fi motivele mele .. VA MULTUMESC!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 03-12-2015, 14:18:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tot aduci in discutie ca unii playeri isi bat joc de tine, care sunt aia sa pot sa-i potolesc.
Vei primi un raspuns cu privire la grad cel tarziu maine, dar doresc activitate din partea ta ca la orice alt admin.

Ai grija la scrisul colorat in exces, poti lua warn, citeste regulamentul forumului.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hiropedis

[کے.Sya]



Status: Offline
(since 12-04-2017 03:41)
Joined: 19 Aug 2012
Posts: 1179, Topics: 42
Location: Constanta

Reputation: 517.8
Votes: 19

 
Post Posted: 03-12-2015, 14:34:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vei avea activitate din partea mea ... așa cum eram o data . -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Your Angel

[War4.freakz.ro]



Status: Offline
(since 04-06-2018 12:19)
Joined: 30 Jul 2013
Posts: 2828, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 509.2
Votes: 41

       
Post Posted: 03-12-2015, 19:10:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ingere in legatura cu nick-ul tau sa stii ca nu gandesti bine,ai o varsta care ar trebui sa gandesti altfel. Prima data cand am intrat in comunitatea freakz cu nick-ul InGeRaSh_FaRa_ArIpI toti jucatori faceau misto de nick-ul meu,toti faceau glume pe seama mea,stii ce faceam eu?nu le dadeam atentie,nu puneam la suflet ceea ce ziceau ei,imi vedeam de joc,incercam sa ma imprietenesc cu jucatori,in timp au vazut ce fel sunt,au vazut ca nu ma afecteaza,au vazut ca nu sunt cu nasul pe sus si nu au mai facut glume pe seama mea,glume referitoare la nick-ul meu. Daca nu ma insel am aproape 5 ani in comunitate,am fost si sunt un om cu capul pe umeri,stiu cand sa glumesc,stiu cand sa ma opresc,nu am injurat,nu am jignit,chiar daca eu am fost,am stiut si stiu sa ma stapanesc,sa ma controlez,acelas lucru zic ca il poti face si tu si oricare alt jucator care intampina ceea ce am intampinat eu in ani astia.

Legat de accesul tau,stii destul de bine ca ai facut 2 greseli si anume: 1. Cand ai cerut sa ti se scoata accesul nu ai specificat asa cum au specificat ceilalti care au renuntat si dupa un timp au revenit "cer scoaterea accesului cu drept de revenire",daca faceai asta era altceva, 2. Dupa renuntare nu ai mai avut nici o activitate pe server,am inteles ca ai facut la nervi,dar nervi nu tin atata timp,adica pana ti-ai vrut accesul inapoi. Eu stiu mai bine cum stau lucrurile si inchid ochii,ii inchid pentru ca stiu ca esti om bun chiar daca mai gresesti rareori,stiu ca vrei sa ajuti si de aceea din partea mea ti-am acordat o a doua sansa si parerea mea a fost sa revi in staff si tinand cont si de colegi mei owneri am fost de acord cu ei sa incepi de la Champion,dar mai trebuie sa asteptam un raspuns si iti zicem decizia luata.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
lOl ^_*

[123]



Status: Offline
(since 06-12-2021 09:45)
Joined: 09 Mar 2011
Posts: 19872, Topics: 704
Location: Romania

Reputation: 224
Votes: 1772

   
Post Posted: 08-12-2015, 19:30:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Join Freakz steam group
Informatii si link uri utile

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 331, 332, 333 ... 357, 358, 359  Next    


The time now is 03-06-2024, 18:09:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password