User
Pass
2FA
 
 

Discutii sin
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 91, 92, 93  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Show only staff posts
Author Message132103
freakz*pamflet

[Boier!]



Status: Offline
(since 31-08-2018 01:11)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 5932, Topics: 280
Location: Locaþie

Reputation: -217
Votes: 391

       
Post Posted: 14-10-2014, 09:19:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bachuss wrote:
salut, am revenit.. se poate grunt cv.. sa vad si eu ip`ul ca uite de ex la ora asta care am postat este 1 player cu aim.. demo cum sa-i fac dak nici macar nu am ip.. o sa cautati toata seara in logo?... astept un raspuns.. un grad cat sa vad ip`ul


Salut!
Ne bucuram ca ai revenit iar! Insa... de 2 ori ti-ai reprimit functia fara sa tin cont de activitate. Ultima oara ai primit adminul si faceai activitate pe alt server din comunitate.

Comanda amx_ip sau amx_showip e la liber pentru oricare alt server, deci daca vrei sa revii in staff baga activitate -!

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 14-10-2014, 18:23:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

+1 pamfleta .
Nea' Bacchus stii bine ca te-am sustinut si pe war3 , drept urmare ai disparut din peisaj la cateva zile dupa . Ai un barem pentru a deveni din nou admin , stii vorba aia "odata ce te arzi o sa incepi sa sufli si in iaurt".
Mult succes iti doresc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Bacchus

[Unbearable]



Status: Offline
(since 03-01-2023 19:21)
Joined: 21 Oct 2010
Posts: 7105, Topics: 42
Location: Reykjavik

Reputation: 33273.8
Votes: 87

 
Post Posted: 14-10-2014, 20:31:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

clau88, nu ma confunda -

Bachuss not the same person.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 14-10-2014, 21:07:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bacchus wrote:
clau88, nu ma confunda -

Bachuss not the same person.

Da , nu era vb despre tine . Scuze oricum.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Bachuss

[Champion Bachus!!]



Status: Offline
(since 14-01-2018 02:14)
Joined: 02 Aug 2010
Posts: 444, Topics: 85
Location: Bucuresti

Reputation: 94.6
Votes: 14

     
Post Posted: 14-10-2014, 23:20:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bacchus.. nu stiu frate cum ne-am nimerit noi 2-
Am inteles.. Multumesc ca ma-ti sustinut.. si inca poate ma sustineti.. dar un timp nu voi face macar de grunt doar la momentu potrivit si cand pot sa ma tin de el:) Multumesc si va iubesk



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Beowulf

[Organ de stat]



Status: Offline
(since 27-03-2020 11:23)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 3232, Topics: 219
Location: Pantelimon, Ilfov

Reputation: 478.7
Votes: 125

         
Post Posted: 30-10-2014, 21:35:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut, va rog sa aruncati o privire aici, poate o sa aveti nevoie candva : Click . Merci.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Clarish

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2017 19:11)
Joined: 10 Jan 2013
Posts: 329, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 156.9
Votes: 6

Post Posted: 31-10-2014, 11:10:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

UAU! Am venit dupa ceva vreme pe war5 sa vad si eu dramele de pe forum -
Si intru si eu la cereri unban si reclamatii si vad ca in sfarsit HW iau apararea adminilor si nu ii mai terfelesc doar ca sa nu "piarda" playeri.
Dar in legatura cu prietenii adminilor care au ajutoare micute se mai leaga cineva?
Oricum bafta in continuare si sper sa va tineti de treaba.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
meeeow

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-01-2017 15:31)
Joined: 08 Feb 2014
Posts: 1857, Topics: 73
Location: Romania

Reputation: 2328.6
Votes: 163

 
Post Posted: 31-10-2014, 11:29:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Clarish wrote:
UAU! Am venit dupa ceva vreme pe war5 sa vad si eu dramele de pe forum -
Si intru si eu la cereri unban si reclamatii si vad ca in sfarsit HW iau apararea adminilor si nu ii mai terfelesc doar ca sa nu "piarda" playeri.
Dar in legatura cu prietenii adminilor care au ajutoare micute se mai leaga cineva?
Oricum bafta in continuare si sper sa va tineti de treaba.

UAU! Ne bucurãm cã ai (re)venit. Nu e nicio dramã p-aici, cred cã încurci locurile... Ownerii niciodatã nu au "terfelit" adminii doar ca sã nu piardã playeri; mereu au fãcut cele mai bune alegeri pentru binele serverului. ALSO, la ce anume te referi, legat de "prietenii adminilor"?




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kid.

[Purely Awesome]



Status: Offline
(since 20-12-2019 21:31)
Joined: 14 Mar 2014
Posts: 1831, Topics: 70
Location: Romania

Reputation: 74.8
Votes: 27

 
Post Posted: 31-10-2014, 11:33:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prea multa violenta aici in Rai. -


Last edited by Kid. on 31-10-2014, 19:28:50; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andrei1394

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-03-2018 09:43)
Joined: 03 Jun 2014
Posts: 462, Topics: 17
Location: Germany

Reputation: 202.1
Votes: 6

         
Post Posted: 31-10-2014, 14:40:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Clarish wrote:
UAU! Am venit dupa ceva vreme pe war5 sa vad si eu dramele de pe forum -
Si intru si eu la cereri unban si reclamatii si vad ca in sfarsit HW iau apararea adminilor si nu ii mai terfelesc doar ca sa nu "piarda" playeri.
Dar in legatura cu prietenii adminilor care au ajutoare micute se mai leaga cineva?
Oricum bafta in continuare si sper sa va tineti de treaba.


Toti sunt tratati egal aici. Indiferent cine esti sau ce rank detii pe server sau forum. Te rog uita-te putin in jur (n.r. Forum si Server), ca sa vezi ca nu stau lucrurile cum zici tu. Si in legatura cu HW, sa sti ca isi fac treaba si au tras la raspundere si admini atunci cand a fost cazul. Nu prea esti la curent cu cele intamplate pe server. Prima data te rog sa te informezi, sa analizezi informatia, apoi sa iti dai cu parerea.



Power is not will, it is the phenomenon of physically making things happen.
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Clarish

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2017 19:11)
Joined: 10 Jan 2013
Posts: 329, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 156.9
Votes: 6

Post Posted: 31-10-2014, 16:00:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

meeeow wrote:
Clarish wrote:
UAU! Am venit dupa ceva vreme pe war5 sa vad si eu dramele de pe forum -
Si intru si eu la cereri unban si reclamatii si vad ca in sfarsit HW iau apararea adminilor si nu ii mai terfelesc doar ca sa nu "piarda" playeri.
Dar in legatura cu prietenii adminilor care au ajutoare micute se mai leaga cineva?
Oricum bafta in continuare si sper sa va tineti de treaba.

UAU! Ne bucurãm cã ai (re)venit. Nu e nicio dramã p-aici, cred cã încurci locurile... Ownerii niciodatã nu au "terfelit" adminii doar ca sã nu piardã playeri; mereu au fãcut cele mai bune alegeri pentru binele serverului. ALSO, la ce anume te referi, legat de "prietenii adminilor"?



Nu-mi amintesc sa te fi jucat pe server in perioada in care ma jucam eu. Dramele de care zic se refera la tot felul de codati care se plang de admini si ca au primit ban jucand cu aim/wall.
Au fost cazuri in trecut in care ownerii au dat drumul la playeri codati doar pentru ca erau "jucatori vechi" ca dupa o perioada sa fie banati de owneri cand au sarit calul si au fost prinsi.
ALSO prietenii adminilor sunt aia de chipurile joaca beton pe server, iau mereu hartile si totusi daca stai sa te uiti cu slo mo pe un demo vezi ca mai sare tinta din cand in cand "norocos".


andrei1394 wrote:
Clarish wrote:
UAU! Am venit dupa ceva vreme pe war5 sa vad si eu dramele de pe forum -
Si intru si eu la cereri unban si reclamatii si vad ca in sfarsit HW iau apararea adminilor si nu ii mai terfelesc doar ca sa nu "piarda" playeri.
Dar in legatura cu prietenii adminilor care au ajutoare micute se mai leaga cineva?
Oricum bafta in continuare si sper sa va tineti de treaba.


Toti sunt tratati egal aici. Indiferent cine esti sau ce rank detii pe server sau forum. Te rog uita-te putin in jur (n.r. Forum si Server), ca sa vezi ca nu stau lucrurile cum zici tu. Si in legatura cu HW, sa sti ca isi fac treaba si au tras la raspundere si admini atunci cand a fost cazul. Nu prea esti la curent cu cele intamplate pe server. Prima data te rog sa te informezi, sa analizezi informatia, apoi sa iti dai cu parerea.



Te rog frumos sa te abtii de la comentarii, invata sa intelegi un mesaj pentru ca din ce scrii tu chiar nu ai prins ideea de baza. In al doilea rand invata sa scrii si nu mai omori limba romana.
Eu am venit sa felicit activitatea adminilor cat si a ownerilor tu ai intrat in kombat mode sa faci aici pe-a viteazu care ia apararea serverului (valabil si pt meeeow)

Cand jucam pe serverul asta rankul era castigat doar prin munca si nu putea fi cumparat. Spor la adminat si la fraguri.
Imi pare rau ca am trecut pe aici!


 
Staff message (-P!C@-):
 
Nu mai face flame ca risti un warn! Daca ai o problema cu cineva sau suspectezi pe cineva de cod ii faci demo si pui la pareri, nu vii sa agiti apele aiurea pe aici. Ai avut admin dar ai reusit sa te certi cu toti si acum ataci.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
meeeow

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-01-2017 15:31)
Joined: 08 Feb 2014
Posts: 1857, Topics: 73
Location: Romania

Reputation: 2328.6
Votes: 163

 
Post Posted: 31-10-2014, 16:27:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Clarish wrote:
Nu-mi amintesc sa te fi jucat pe server in perioada in care ma jucam eu. Dramele de care zic se refera la tot felul de codati care se plang de admini si ca au primit ban jucand cu aim/wall.
Au fost cazuri in trecut in care ownerii au dat drumul la playeri codati doar pentru ca erau "jucatori vechi" ca dupa o perioada sa fie banati de owneri cand au sarit calul si au fost prinsi.
ALSO prietenii adminilor sunt aia de chipurile joaca beton pe server, iau mereu hartile si totusi daca stai sa te uiti cu slo mo pe un demo vezi ca mai sare tinta din cand in cand "norocos".

Nu jucam pe server când jucai tu, dar în acelaș timp, nici eu nu-mi amintesc sã fi jucat pe server când jucam eu. Din câte-mi dau seama, te referi la niște chestii din trecut, de acum muuuuuult timp, care, EVIDENT, nu mai sunt de actualitate. Știm amândoi cã fãrã dovezi, vorbele n-au valoare. Dacã ai vreun demo RELEVANT cu un astfel de prieten al adminilor, îl poți pune la pãreri demo, sau poți lua legãtura cu orice owner și sã-i prezinți dovada. Dacã vorbim despre frustrarea ce iese la suprafațã prin niște reply-uri absolut inutile, te rog sã încetezi, nu ajuți în niciun fel war5. Este doar o stare de-a ta pe care ne-o împãrtãșești. Atât.

Clarish wrote:
Eu am venit sa felicit activitatea adminilor cat si a ownerilor tu ai intrat in kombat mode sa faci aici pe-a viteazu care ia apararea serverului (valabil si pt meeeow)
Cand jucam pe serverul asta rankul era castigat doar prin munca si nu putea fi cumparat. Spor la adminat si la fraguri.
Imi pare rau ca am trecut pe aici!

Doar ți-am rãspuns la un mesaj postat în Discuții war5, care, din întâmplare, mã privește. Tu ai trecut in kombat mode fãrã motiv, fiecare-i liber sã-și spunã pãrerea într-un mod civilizat. Rank-ul pe server este dobândit și acum prin multa muncã, activitate și devotament. Repet, lucrurile pe care tu le-ai menționat se întâmplau, poate, acum mult timp. Situația de pe war5, în prezent, nu se aseamanã nici mãcar 1% cu cea descrisã de tine.
ALSO, mulțumim pentru felicitãri. Am rãmas cei mai tari, ca și atunci când jucai tu aici.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
goguletz BIRGAOANU

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 04-01-2019 20:59)
Joined: 02 Feb 2014
Posts: 12169, Topics: 504
Location: Italia (Botosani)

Reputation: -70
Votes: 459

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 31-10-2014, 16:59:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

andrei1394 wrote:

Toti sunt tratati egal aici. Indiferent cine esti sau ce rank detii pe server sau forum. Te rog uita-te putin in jur (n.r. Forum si Server), ca sa vezi ca nu stau lucrurile cum zici tu. Si in legatura cu HW, sa sti ca isi fac treaba si au tras la raspundere si admini atunci cand a fost cazul. Nu prea esti la curent cu cele intamplate pe server. Prima data te rog sa te informezi, sa analizezi informatia, apoi sa iti dai cu parerea.
7



ce rau esti ma .... mananci din oameni ... bv:D


Goguletz spune ca nai curaj!!![/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Clarish

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2017 19:11)
Joined: 10 Jan 2013
Posts: 329, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 156.9
Votes: 6

Post Posted: 31-10-2014, 17:30:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pica esti cu capu?
Te stiam mai istet un pic. Vine omu sa va zica good job pt schimbarile in bine si te trezesti tu sa comentezi ca atac si ca-mi dai warn.

Iti aduc aminte de cazul am.valoare ? l-am banat de 3 ori si nu a fost ok nici un demo, dupa aia l-a prins hornet si l-a banat si totul a fost ok. Acum vorbind de dovezile alea vechi.

De atacat vreau sa stiu si eu pe cine am atacat? da-mi concret o situatie unde am atacat pe cineva si mai ales daca am atacat fara motiv.

Pana una alta daca tot afirmi ca m-am certat cu toti zi si mie cand m-am certat cu tine, 001, pamflet, hornet si chiar altii ?

Oricum m-am distrat destul cu voi.

PS. Repet am venit sa va felicit si ati inteles ca va atac sper ca cineva care are capul pe umeri sa va explice si unora dintre voi.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
meeeow

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-01-2017 15:31)
Joined: 08 Feb 2014
Posts: 1857, Topics: 73
Location: Romania

Reputation: 2328.6
Votes: 163

 
Post Posted: 31-10-2014, 18:19:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Clarish wrote:
Oricum m-am distrat destul cu voi.

PS. Repet am venit sa va felicit si ati inteles ca va atac sper ca cineva care are capul pe umeri sa va explice si unora dintre voi.

Întreci mãsura. Te-ai distrat, sau ai distrat? Învațã sã te EXPRIMI, nu e vina noastrã cã nu știi a folosi cuvintele. Restul mesajului prefer sã îl ignor. Ai ceva de rezolvat cu cineva, fã-o in privat, nu începe prostii de kinderi aici, MAI ALES cu cine nu trebuie. Ai zis cã regreți c-ai venit aici? Și cât ziceai c-ai stat pe serverul war5 astãzi așteptând sa fii bãgat în seamã?




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 91, 92, 93  Next    


The time now is 11-05-2024, 21:45:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x