User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 644, 645, 646 ... 666, 667, 668  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message974823
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-11-2015, 13:37:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cred ca ma reapuc, mi-a facut o pofta expansionul nou...abia astept, am vorbit azi sa imi deblocheze contul pe blizz.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-11-2015, 15:33:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Smx wrote:


HAHAH ce tare e asta ,bravo -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Smx
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-12-2015 05:41)
Joined: 12 Apr 2014
Posts: 231, Topics: 6
Location: Italy

Reputation: -4.8
Votes: 25

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-11-2015, 18:53:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Radical wrote:
Cred ca ma reapuc, mi-a facut o pofta expansionul nou...abia astept, am vorbit azi sa imi deblocheze contul pe blizz.


Doresc sa afirm ca dupa o lunga absenta am decis sa revin.....la solitaire ahahahahha. Bagam un solitaire radicale? Ba am baut duminica (de obicei sambata bag droguri cu alcool dar am decis sa o fac si duminica) si mantorc acasa mort de beat pe la 9...si pentru ca inca mai intra am decis sa mai beau si o sticla de whiskey...bun...si parca parca ar mai fi intrat si un cui...simi fac unu....stau ce mai stau zic...mai ies oleac afara
...peste vreo 5 min......dar nam apucat ca am adormit... Ma scol pe la 12 jumate vomit pe covor vreo 5 runde(bine era doar spuma pt ca digerisem deja ce'am mancat ziua deci e bine)....si pe la runda a 3'a am realizat ca am gasit o oarecare placere ciudata in a vomita dunno(sti ca tie rau, dupa vomiti...si in timp ce vomiti....parca te simti mai bine > e misto sa vomiti) as putea sa'mi pun asta in CV ''Hobby : Mi piace vomitare''
Dar n'a observat nimeni ca vomitasem pe covor....ciudat...oricum a fost frumos -



''Riparo, non c'è mai stato nel deserto che ho dentro
Il cuore è un apparecchio difettoso e l'ho spento.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 12-11-2015, 11:02:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Smx wrote:
Radical wrote:
Cred ca ma reapuc, mi-a facut o pofta expansionul nou...abia astept, am vorbit azi sa imi deblocheze contul pe blizz.


Doresc sa afirm ca dupa o lunga absenta am decis sa revin.....la solitaire ahahahahha. Bagam un solitaire radicale? Ba am baut duminica (de obicei sambata bag droguri cu alcool dar am decis sa o fac si duminica) si mantorc acasa mort de beat pe la 9...si pentru ca inca mai intra am decis sa mai beau si o sticla de whiskey...bun...si parca parca ar mai fi intrat si un cui...simi fac unu....stau ce mai stau zic...mai ies oleac afara
...peste vreo 5 min......dar nam apucat ca am adormit... Ma scol pe la 12 jumate vomit pe covor vreo 5 runde(bine era doar spuma pt ca digerisem deja ce'am mancat ziua deci e bine)....si pe la runda a 3'a am realizat ca am gasit o oarecare placere ciudata in a vomita dunno(sti ca tie rau, dupa vomiti...si in timp ce vomiti....parca te simti mai bine > e misto sa vomiti) as putea sa'mi pun asta in CV ''Hobby : Mi piace vomitare''
Dar n'a observat nimeni ca vomitasem pe covor....ciudat...oricum a fost frumos -

...i did a bad thing, am dat recover la un cont din 2007, pe care au jucat vreo 4 5 persoane- contul era vanila ( cand l-am cumparat eu), acum e platit pana la wod cu nuj cate chars pe el .. -)) si ma gandesc sa il vand iar -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 12-11-2015, 14:28:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am 5 chare de 90-95 -) si pana in aprilie 29 platit pe blizz WOD, la un cont care in 2007 am platit doar vanila=)) I LOVE BLIZZ SUPPORT -))))))

Posturi unite automat, 12-11-2015, 14:28:32

Deci how to win at life : valabil pana in 29 aprilie 2016 - char list doar de pe un realm, in total am numarat cam 20 de chars cu lvl intre 80-100, vreo 6 lvl 100

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 12-11-2015, 15:22:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am monk de 730 ilvl - cica e aproape bis alea alea, eu nu stiu sa joc monk -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 12-11-2015, 16:08:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

How to win at life part 2 - mi-a dat pre order si la legion -) deluxe edition - mor
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ashcool

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 19-05-2019 19:46)
Joined: 04 Aug 2013
Posts: 6512, Topics: 237
Location: Bulgaria

Reputation: 3947.3
Votes: 223

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 12-11-2015, 19:03:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Greetings,
Would you like to participate in PvE Event? Please don't be shy to sign up for ToES 10H Speed run!

Cheers, Ash!


Ashcool - TEMPORARY UNAVAILABLE - Please contact Denim.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Smx
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-12-2015 05:41)
Joined: 12 Apr 2014
Posts: 231, Topics: 6
Location: Italy

Reputation: -4.8
Votes: 25

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 12-11-2015, 21:15:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ashcool wrote:
Greetings,
Would you like to participate in PvE Event? Please don't be shy to sign up for ToES 10H Speed run!

Cheers, Ash!


Greetings Ashcool,
First of all I would like to thank you for this generous offer, you are very kind to invite us. Second, I noticed your Bulgarian flag, which remembers me Andreea Teodorova and her HUUUUUUUUUUGE TITS MAN THEY WERE HUUUUUUGE OMG Surprise. Have a nice day....or at least what's left of it. Cheers.



''Riparo, non c'è mai stato nel deserto che ho dentro
Il cuore è un apparecchio difettoso e l'ho spento.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Loveheal

[ATN Attax]



Status: Offline
(since 17-03-2024 03:51)
Joined: 20 May 2012
Posts: 9908, Topics: 406
Location: Runstarr - disc

Reputation: 320.7
Votes: 572

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-11-2015, 01:44:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca joaca cineva CS:GO de pe aici va astept la tournament.

Multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Smx
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-12-2015 05:41)
Joined: 12 Apr 2014
Posts: 231, Topics: 6
Location: Italy

Reputation: -4.8
Votes: 25

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-11-2015, 21:33:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce zici radicale, jucam si CS:GO(ba miam amintit ca vroiam sa ma joc dota odata si era un sobolan d'ala paros cu un ciocan in mana si dadusem click pe el si o inceput sa'si construiasca o coliba..o experienta traumatizanta, also, fii atent, m'am inscris cu clasa la un kkt de concurs Schneider electric. Si ca proiect am ales o serã, si eu trebuie sa fac partea cu irigarea(un bazin dala cu apa, electrovalvole, un tub gaurit sa simulez nush ce hristos cum iese apa afara si un temporizator parca(vroiam cv mai mare si mai interesant dar mi s'a zis sa ma limitez la ideea de baza, probleme:
1. Doar material Schneider electric.
2. .....nam nicio idee despre cum se folosesc electrovalvolele -
3. Am pana sambata sa fac o schema si pana acum am gasit doar metode de irigare si alte kkturi(improvozatii, dar eu am nevoie de implant la norma.)
Ai vreo idee?



''Riparo, non c'è mai stato nel deserto che ho dentro
Il cuore è un apparecchio difettoso e l'ho spento.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-11-2015, 23:58:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Smx wrote:
Ce zici radicale, jucam si CS:GO(ba miam amintit ca vroiam sa ma joc dota odata si era un sobolan d'ala paros cu un ciocan in mana si dadusem click pe el si o inceput sa'si construiasca o coliba..o experienta traumatizanta, also, fii atent, m'am inscris cu clasa la un kkt de concurs Schneider electric. Si ca proiect am ales o serã, si eu trebuie sa fac partea cu irigarea(un bazin dala cu apa, electrovalvole, un tub gaurit sa simulez nush ce hristos cum iese apa afara si un temporizator parca(vroiam cv mai mare si mai interesant dar mi s'a zis sa ma limitez la ideea de baza, probleme:
1. Doar material Schneider electric.
2. .....nam nicio idee despre cum se folosesc electrovalvolele -
3. Am pana sambata sa fac o schema si pana acum am gasit doar metode de irigare si alte kkturi(improvozatii, dar eu am nevoie de implant la norma.)
Ai vreo idee?

M-am apucat de wow pe blizz, te bagi ? - care se mai baga, jucam pe twisting nether.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Smx
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-12-2015 05:41)
Joined: 12 Apr 2014
Posts: 231, Topics: 6
Location: Italy

Reputation: -4.8
Votes: 25

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 20-11-2015, 19:16:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma gandesc sa devin militar...nu e nimic mai glorios si mai nobil decat sa omori inocenti pentru cateva bucati de hartie plasticata si un steag care nici macar nu-ti apartine...ma duc acolo, mancare gratis, te alearga aia faci conditie fizica, te plimbi cu tanku,(sunt si electrician in devenire deci ma specializez in radiocomunicatii si semnale.....vad lumea, put ca nam unde sa ma spal in irak, violez araboaice, etc. Adrenalina toata ziua
...e bine - n'ai stres.



''Riparo, non c'è mai stato nel deserto che ho dentro
Il cuore è un apparecchio difettoso e l'ho spento.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 20-11-2015, 19:55:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Smx wrote:
Ma gandesc sa devin militar...nu e nimic mai glorios si mai nobil decat sa omori inocenti pentru cateva bucati de hartie plasticata si un steag care nici macar nu-ti apartine...ma duc acolo, mancare gratis, te alearga aia faci conditie fizica, te plimbi cu tanku,(sunt si electrician in devenire deci ma specializez in radiocomunicatii si semnale.....vad lumea, put ca nam unde sa ma spal in irak, violez araboaice, etc. Adrenalina toata ziua
...e bine - n'ai stres.

Faci poze cu somalezi si ii pui sa tina in mana cartoane pe care scrie " jeina gladiator toilet"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Smx
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-12-2015 05:41)
Joined: 12 Apr 2014
Posts: 231, Topics: 6
Location: Italy

Reputation: -4.8
Votes: 25

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-11-2015, 18:00:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Radical wrote:
Smx wrote:
Ma gandesc sa devin militar...nu e nimic mai glorios si mai nobil decat sa omori inocenti pentru cateva bucati de hartie plasticata si un steag care nici macar nu-ti apartine...ma duc acolo, mancare gratis, te alearga aia faci conditie fizica, te plimbi cu tanku,(sunt si electrician in devenire deci ma specializez in radiocomunicatii si semnale.....vad lumea, put ca nam unde sa ma spal in irak, violez araboaice, etc. Adrenalina toata ziua
...e bine - n'ai stres.

Faci poze cu somalezi si ii pui sa tina in mana cartoane pe care scrie " jeina gladiator toilet"


Face azi un prieten de'al meu, un croat catre mine, "ba o cunosc pe una e fix versiunea ta italiana" imi arata o poza era draguta fata, imi da numaru dau sai scriu pe whatsapp...avea la profil parca era o balena...atunci am gandit ''no no ignore, scusa ho sbagliato numero"...vai d plm era cat un tank rusesc.



''Riparo, non c'è mai stato nel deserto che ho dentro
Il cuore è un apparecchio difettoso e l'ho spento.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 644, 645, 646 ... 666, 667, 668  Next    


The time now is 29-04-2024, 04:44:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x