User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 66, 67, 68  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message29001
sirwin26

[Sinner * SirWin26]



Status: Offline
(since 16-05-2020 11:55)
Joined: 09 Oct 2014
Posts: 999, Topics: 35
Location: Palermo

Reputation: 578.9
Votes: 12

   
Post Posted: 31-10-2015, 14:20:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zeffer inca poate avea acces la discutiile noastre de aici?Surprise


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
001

[krazy]



Status: Offline
(since 21-04-2024 00:54)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 31-10-2015, 14:32:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rahat. am gresit consiliu


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ai Grija

[Creep]



Status: Offline
(since 23-06-2019 06:08)
Joined: 09 Jun 2015
Posts: 509, Topics: 19
Location: Belgium

Reputation: 493.5
Votes: 8

Post Posted: 01-11-2015, 07:39:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu zic ca trebuie banat marian daca mai intra


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TrotinelX

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-01-2018 23:19)
Joined: 11 Dec 2011
Posts: 1133, Topics: 19
Location: Constanta

Reputation: 436.1
Votes: 14

Post Posted: 01-11-2015, 22:26:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci? Cine-si asuma responsabilitatea pt bucata de log scoasa din context ?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
001

[krazy]



Status: Offline
(since 21-04-2024 00:54)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 01-11-2015, 23:41:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai e simplu.
Suntem 10 owneri si toti avem acces la ftp . Daca nimeni nu recunoaste poate ar trebui sa ramana doar fondatorii cu acces, sa nu avem discutii legate de neincredere. Asa se va sti cine e vinovat cand se intampla ceva.
Deja e a 3 faza de genu:
1. Serveru isi face update si nimeni nu stie nimic.
2. Lui Amd i se insceneaza un ban dat aiurea, dar nimeni nu recunoaste nimic.
3. Acum mi se spune ca apar loguri in public si sunt curios daca cineva va recunoaste.
Mai e o problema... De ce nu se respecta limita bunului simt pe server, intre colegi.
Chiar sunt nevoit sa fac regulament intern pentru owneri?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TrotinelX

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-01-2018 23:19)
Joined: 11 Dec 2011
Posts: 1133, Topics: 19
Location: Constanta

Reputation: 436.1
Votes: 14

Post Posted: 02-11-2015, 00:38:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai parca s'au dat accese separat, ca sa se poata controla cine se logheaza si cand. De asemenea, din astia 10 se pot elimina multi usor si raman doar cateva persoane suspecte. Si pana la urma nu inteleg ce e asa greu sa spuna , ba mie nu mi se pare ok si am considerat ca e corect sa arat logurile ? De altfel asa trebuia sa procedeze de prima oara. Ce's cu ascunzisurile astea ? Am plecat la drum un grup de cativa prieteni si am ajuns sa ne mancam de cur pe la spate ? Nu am nici un beneficiu fiind owner, separat de parerea populara, nu ma incanta cu nimic "puterea" si as fi la fel de fericit sa fiu un simplu jucator. Daca are cineva o problema cu mine, ar trebui s'o expuna public, si daca are dreptate ma retrag cu mare placere, ca tiganie a devenit de mult, cu "x" bisericute. Atata mancatorie n'am intalnit nici in viata reala.

Cine's fondatorii astia ? Pamflet si cine ?

Limita bunului simt intre colegi ... Asta simt ca ma vizeaza pe mine , si nu inteleg de ce tre' sa'mi impuna cineva reguli de socializat cu prietenii mei? Io ti'am spus tie ce glume ai voie sa faci cu prietenii tai ? O invit pe colega vizaTa sa'si faca parerea cunoscuta daca a fost vreodata jignita de mine, si acum si pe viitor, fara interventii din exterior, ca e fata mare si se descurca.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
001

[krazy]



Status: Offline
(since 21-04-2024 00:54)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 02-11-2015, 01:12:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fie ca e accesul separat sau nu toti puteti citi logurile.
Din cate stiti eu v-am invitat pe majoritatea sa va alaturati stafului si accesele full la tot le am eu cu pamflet, deci fondatorii actualului sin nu cred ca trebuie sa ii mai enumar.
Limita bunului simt tine de orice discutie neadecvata care are loc pe server sau forum. In rest nu ma intereseaza, dar nu cred ca trebuie sa fac un vot, sa vedem daca ceea ce am citit eu e in limita bunului simt, mai ales ca implica o persoana care are sau avea iubit in acel moment.
Exact pt faze de genu asta am vrut sa creez de la inceput acel regulament intern, pt ca vad ca unele istorii de pe war5 se repeta si aici.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TrotinelX

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-01-2018 23:19)
Joined: 11 Dec 2011
Posts: 1133, Topics: 19
Location: Constanta

Reputation: 436.1
Votes: 14

Post Posted: 02-11-2015, 02:01:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

001 wrote:
Fie ca e accesul separat sau nu toti puteti citi logurile.
Din cate stiti eu v-am invitat pe majoritatea sa va alaturati stafului si accesele full la tot le am eu cu pamflet, deci fondatorii actualului sin nu cred ca trebuie sa ii mai enumar.
Limita bunului simt tine de orice discutie neadecvata care are loc pe server sau forum. In rest nu ma intereseaza, dar nu cred ca trebuie sa fac un vot, sa vedem daca ceea ce am citit eu e in limita bunului simt, mai ales ca implica o persoana care are sau avea iubit in acel moment.
Exact pt faze de genu asta am vrut sa creez de la inceput acel regulament intern, pt ca vad ca unele istorii de pe war5 se repeta si aici.

Nu te-am intrebat cine poate citi logurile, te-am intrebat de ce nu se verifica cine s-a logat si cand. Nu era asta ideea din spatele acceselor separate? Sa se poata controla acest lucru ?

Nu ma intereseaza ce parere ai tu, sau altcineva, legat de acea discutie, atata timp cat nu sunteti implicati. Cum sa vii tu sau altcineva sa-mi spuneti ce glume pot sa-mi permit sau nu cu x-ulescu, atata timp cat acea persoana mi le permite si probabil mi le si intoarce. Erau discutii intre noi, pe chatul adminilor unde evident nu aveam nimic de ascuns, dar nici nu deranjam pe cineva, ca nici eu nu ma simt deranjat cand se mascaresc altii acolo. Pai imi faceti voi reguli de interactiune cu prietenii mei sau cum ? Esti absurd. A vazut si ea cu ochii ei toate discutiile de azi, si daca avea ceva de spus, o facea pana acum probabil.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
001

[krazy]



Status: Offline
(since 21-04-2024 00:54)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 02-11-2015, 10:07:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iti dau nr celor de la host sa ii intrebi tu de ce nu se poate vedea cine se logheaza, pt ca daca se putea verifica iti garantez ca de mult zburau 2 owneri pt primele 2 incidente.
Eu aseara chiar nu aveam chef sa imi bat capu cu prostiile astea, dar iti zic sincer ca glumele de genu, pe server sau forum, se vor opri aici.
Am incercat sa unesc tot stafu intr-o prietenie, pt ca asta e din punctul meu de vedere, ideea unui server.
Nu cred ca sa vorbesti la adresa iubitei unui admin cu fraze de genu e ok, mai ales ca el si in trecut ti-a zis sa incetezi ca e deranjat. Chiar daca Alina ti-a permis, mi se pare injositor si lipsit de respect fata de ea si dupaia si fata de el.
Iti garantez ca esti singuru care in acest incident vede totul roz.
Oricum o sa vorbesc cu Pamflet si se va face un regulament intern, pt ca nu vreau sa se ajunga ca pe war5, unde cel putin un owner implicat in asa ceva a fost nevoit sa plece.
Eu zic sa se opreasca discutia aici, pt ca nu avea rost nici sa inceapa. Nu inteleg de ce nu ai avut rabdare sa vorbim azi la telefon.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TrotinelX

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-01-2018 23:19)
Joined: 11 Dec 2011
Posts: 1133, Topics: 19
Location: Constanta

Reputation: 436.1
Votes: 14

Post Posted: 02-11-2015, 15:35:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vad ca nu intelegi sau nu vrei sa intelegi si dai si un alt fond problemei. Eu nu am vorbit la adresa nimanui, am vorbit direct cu o persoana. Modul in care eu cu acea persoana relationam, ne priveste direct, ca nu suntem la Big Brother sa comentati voi pe langa. Mergi prea departe cu chestia asta si nu te priveste. Am pus o intrebare de loguri si tu'mi tii contu' la alte chestii vad.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ai Grija

[Creep]



Status: Offline
(since 23-06-2019 06:08)
Joined: 09 Jun 2015
Posts: 509, Topics: 19
Location: Belgium

Reputation: 493.5
Votes: 8

Post Posted: 02-11-2015, 18:29:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dopmnilor colegi nu tare stiu ce se intampla si nici nu imi tare dau seama despre ce vorbiti
poate daca ma puneti si pe mine la curent cu ce se intampla poate o sa imi dau si eu cu parerea daca imi permiteti bine inteles



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
001

[krazy]



Status: Offline
(since 21-04-2024 00:54)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 02-11-2015, 22:22:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va garantez la toti ca regulamentul pt owneri va aparea si nu ma intereseaza daca sunteti sau nu impotriva. Pedepsele se vor aplica pana la scoaterea accesului de owner, exact ca la admini.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
freakz*pamflet

[Boier!]



Status: Offline
(since 31-08-2018 01:11)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 5932, Topics: 280
Location: Locaþie

Reputation: -217
Votes: 391

       
Post Posted: 04-11-2015, 11:09:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Toata lumea are acces la ftp, atata timp cat se plateste in mod egal, daca se incepe cu faze d'astea probabil ca o sa facem si restructurari de personal. Nu este normal ce s-a intamplat.
Si ca sa ii raspund lui troti, da, eu am readus sin la viata impreuna cu cifre....putea oricare sa il readuca la viata, dar ce crezi? Nimeni nu si-a exprimat interesul. Daca mai aud de faze ca astea gen banam si stergem din loguri cifre va avea putere totala din partea mea sa scoata accesele anumitor owneri. Eu nu mai am timp sa ma ocup de servere, dar nici nu le las balta. Pentru orice intrebare va stau la dispozitie.

P.S. Nu pot sa verific cine a intrat si ce a facut. La krond vezi cine s-a logat doar, dar nu in ftp, doar in gamecp.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TrotinelX

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-01-2018 23:19)
Joined: 11 Dec 2011
Posts: 1133, Topics: 19
Location: Constanta

Reputation: 436.1
Votes: 14

Post Posted: 04-11-2015, 15:52:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doar cifre are acces la ftp, restul logandu-se prin gamepanel. Asta inseamna ca s-ar fi putut verifica anumite lucruri si nu s-a dorit. Sau cel putin asta inteleg eu... E a nu stiu cata oara cand se petrec lucruri dubioase prin gamepanelu' ala si de fiecare data s-a mers pe burta. Nimeni nu stie/n-a auzit nimic.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
001

[krazy]



Status: Offline
(since 21-04-2024 00:54)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 04-11-2015, 22:53:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu se poate verifica nimic, degeaba bati campii. Am vorbit si la host si nu au obtiunea.
Crezi ca mie imi convine ca s-au musamalizat lucruri, iar eu is nevoit sa stau cu mainile in san fara sa fac nimic ?
Am banuielile mele legate de toate fazele aste, dar nu acuz fara dovezi clare si nici nu dau nume.
Hai sa incheiem subiectu asta ca nu isi mai are rostul. Nu e nevoie de certuri aici si nici in alta parte.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 66, 67, 68  Next    


The time now is 28-05-2024, 20:11:21
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x