User
Pass
2FA
 
 

Search found 1132 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Discutii
TrotinelX

Replies: 1009
Views: 28298

PostForum: Trash   Posted: 05-11-2015, 23:20:35   Subject: Discutii
[quote ascuns]
Eu am postat logurile, asa cum se face la o cerere unban cu autor necunoscut sau situatii delicate. Normal ca dupa mine nu a mai venit altu' sa posteze aceeasi chestie.
Amd a fost dat afara de tine. C ...
  Topic: Discutii
TrotinelX

Replies: 1009
Views: 28298

PostForum: Trash   Posted: 05-11-2015, 22:50:03   Subject: Discutii
Eu am postat logul, asa cum am facut si'n alte cereri. Faptul ca aveam ceva de dovedit lui amd, sunt vrajeli ieftine, de la Vulcan d'acolo. Repet, se poate vedea, in orice topic legat de amd, ca l'am sustinut indiferent de greseala comisa si am fost mereu pro ...
  Topic: Discutii
TrotinelX

Replies: 1009
Views: 28298

PostForum: Trash   Posted: 05-11-2015, 19:34:59   Subject: Discutii
Ce mi-ai prezentat ma ? Ai dat quote la o parte din discutia de la Consiliu admini. Totul e acolo, vizibil pt oricine. S-au certat o perioada, ai intervenit tu... si mult mai tarziu, am postat eu printscreenul din loguri, dupa ce in prealabil am discutat toti ...
  Topic: Discutii
TrotinelX

Replies: 1009
Views: 28298

PostForum: Trash   Posted: 05-11-2015, 18:52:00   Subject: Discutii
Esti greu de cap ? Am spus de aseara ca nu o sa permit sa fiu asociat cu un jeg de om care regizeaza tot felul de gesturi marsave, insa vad ca'mi fortezi mana sa mai stau. Vezi ca cu plecatu' asta nu e asa cand ti se scoala tie si stii foarte bine. Insa stai l ...
  Topic: Discutii
TrotinelX

Replies: 1009
Views: 28298

PostForum: Trash   Posted: 05-11-2015, 17:32:07   Subject: Discutii
Ba tu esti nesimtit? Inceteaza sa ma mai ameninti tu pe mine, in viata asta, cu orice. Nu ai absolut nici o putere asupra mea, aici sau in alta parte. Mananci rahat incontinuuuuuu... De care anume jucator m'am luat eu din oftica sau din orice altceva? Cate rec ...
  Topic: Discutii
TrotinelX

Replies: 1009
Views: 28298

PostForum: Trash   Posted: 05-11-2015, 13:43:18   Subject: Discutii
Copil? Zmeu? Gata, ramai fara argumente ? Maine-poimaine ma injuri si tu - . Din cate imi aduc aminte, noi am discutat pe skype faza cu banu' si aia a fost concluzia care am tras'o eu din discutiile voi. Daca nu ma insel, SirWin a spus ca el avea o problema ...
  Topic: Discutii
TrotinelX

Replies: 1009
Views: 28298

PostForum: Trash   Posted: 05-11-2015, 03:43:06   Subject: Discutii
[quote ascuns]
Pai arata-mi ba baiatule cu ce-am gresit !!! Arata-mi si eu recunosc !!! Te tot invarti in jurul cozii... Ai facut, da' stai ca n-ai facut, de fapt ai facut ailalta, da' n-am zis nici p-aia c-ai facut-o... Acum o arunci p-asta ca nu il suportam si ma legam de e ...
  Topic: Discutii
TrotinelX

Replies: 1009
Views: 28298

PostForum: Trash   Posted: 05-11-2015, 02:51:38   Subject: Discutii
[quote ascuns]
Cum adica nu m-ai acuzat de nimic ?

[quote ascuns]
Ce inseamna asta? Ce inseamna a 2a propozitie din primul paragraf ? Ce plm facem aici, o dam la intors ? Nu prietene, te-ai pronuntat, esti baiat mare, iti asumi ceea ce spui si vii cu dovezi sau iti prezinti scuzele, tot aici unde te-ai pronuntat initial. Pai ce facem? Aruncam vorbe ...
  Topic: Discutii
TrotinelX

Replies: 1009
Views: 28298

PostForum: Trash   Posted: 05-11-2015, 01:46:56   Subject: Discutii
[quote ascuns]
Nu avem ce sa vorbim la telefon, acum sau altadata. Acuzatiile au fost aduse in spatiul public, tot acolo le si incheiem. Ori tu si ceilaiti owneri (inafara de mine si tine, mai existau 2 ACTIVI la acea vreme), care astept sa fie numiti de tine, sau sa se pronunte singurei, aduceti o dovada cat de mica, palpabila, inclusiv ce spui tu aici cu banlistu' , ori tu, iti ceri scuze, tot in spatiul public, pt eroarea comisa. (o sa-mi permit sa ...
  Topic: Discutii
TrotinelX

Replies: 1009
Views: 28298

PostForum: Trash   Posted: 05-11-2015, 00:28:09   Subject: Discutii
[quote ascuns]
Ce situatie de porc incerci sa creezi. Ai tendinte manipulatoare si cred ca esti constient de asta si te folosesti la greu de chestia asta. Glume deocheate fac cu cine doresc eu, atata timp cat acea persoana imi permite. Stii ca Myra are un prieten ? Cum iti permiti tu nesimtitule, sa faci glume legate de un vibrator pe nume Blacky, in conditile in care fata aia are iubit, iar noi toti eram de fata ? Cum iti permiti tu nesimtitule, sa vorbesti de cantarina si sa faci glume pe tema asta in fata lu ...
  Topic: [Aprobat] [Aprobat] Cerere Slot!
TrotinelX

Replies: 12
Views: 1246

PostForum: Trash   Posted: 04-11-2015, 23:32:05   Subject: [Aprobat] [Aprobat] Cerere Slot!
Pro
  Topic: Discutii
TrotinelX

Replies: 1009
Views: 28298

PostForum: Trash   Posted: 04-11-2015, 23:31:13   Subject: Discutii
[quote ascuns]

[quote ascuns]
Nu bat eu campii cu nimic. Sunt 2 afirmatii contradictorii, faptul ca am luat una dintre ele de buna nu inseamna ca bat campii sau caut cearta. Nu stiu cum te simti tu stand cu mainile in san neputincios, dar eu pot sa zic ca imi da cu sila.
  Topic: Discutii
TrotinelX

Replies: 1009
Views: 28298

PostForum: Trash   Posted: 04-11-2015, 15:52:08   Subject: Discutii
Doar cifre are acces la ftp, restul logandu-se prin gamepanel. Asta inseamna ca s-ar fi putut verifica anumite lucruri si nu s-a dorit. Sau cel putin asta inteleg eu... E a nu stiu cata oara cand se petrec lucruri dubioase prin gamepanelu' ala si de fiecare data s-a mers pe burta. Nimeni nu stie/n-a auzit nimic.
  Topic: Discutii
TrotinelX

Replies: 1009
Views: 28298

PostForum: Trash   Posted: 02-11-2015, 15:35:37   Subject: Discutii
Vad ca nu intelegi sau nu vrei sa intelegi si dai si un alt fond problemei. Eu nu am vorbit la adresa nimanui, am vorbit direct cu o persoana. Modul in care eu cu acea persoana relationam, ne priveste direct, ca nu suntem la Big Brother sa comentati voi pe langa. Mergi prea departe cu chestia asta si nu te priveste. Am pus o intrebare de loguri si tu'mi tii contu' la alte chestii vad.
  Topic: Discutii
TrotinelX

Replies: 1009
Views: 28298

PostForum: Trash   Posted: 02-11-2015, 02:01:00   Subject: Discutii
[quote ascuns]
Nu te-am intrebat cine poate citi logurile, te-am intrebat de ce nu se verifica cine s-a logat si cand. Nu era asta ideea din spatele acceselor separate? Sa se poata controla acest lucru ?
Nu ma intereseaza ce parere ai tu, sau altcineva, legat de acea discutie, atata timp cat nu sunteti implicati. Cum sa vii tu sau altcineva sa-mi spuneti ce glume pot sa-mi permit sau nu cu x-ulescu, atata timp cat acea persoana mi le permite si probabil mi le si intoarce. Erau discutii intre noi, pe chatul adminilor unde evident nu aveam nimic de ascuns, dar nici nu deranjam pe cineva, ca nici eu nu ma simt deranjat cand se mascaresc altii acolo. Pai imi faceti voi reguli de interactiun ...
 
Page 1 of 76 Go to page 1, 2, 3 ... 74, 75, 76  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 29-04-2024, 02:30:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x