User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 66, 67, 68  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message28511
TrotinelX

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-01-2018 23:19)
Joined: 11 Dec 2011
Posts: 1133, Topics: 19
Location: Constanta

Reputation: 436.1
Votes: 14

Post Posted: 04-11-2015, 23:31:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

freakz*pamflet wrote:
P.S. Nu pot sa verific cine a intrat si ce a facut. La krond vezi cine s-a logat doar, dar nu in ftp, doar in gamecp.


001 wrote:
Nu se poate verifica nimic, degeaba bati campii. Am vorbit si la host si nu au obtiunea.


Nu bat eu campii cu nimic. Sunt 2 afirmatii contradictorii, faptul ca am luat una dintre ele de buna nu inseamna ca bat campii sau caut cearta. Nu stiu cum te simti tu stand cu mainile in san neputincios, dar eu pot sa zic ca imi da cu sila.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
001

[krazy]



Status: Offline
(online 3 weeks ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 04-11-2015, 23:48:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si ti se pare ca noi suntem la krond ? Cred ca nu.
Daca ti s-a scarbit, de ce nu faci o schimbare de atitudine...glumeste deochiat unde e loc, termina cu vocabularu flegmatic la adresa jucatorilor si lasa kick-urile si gagurile date aiurea ca vezi doamne sti tu de ce dai.
Sa nu vorbim de inscenarea facuta lui amd, pt ca toate duc la tine.
Am zis ca certurile nu isi au rost, dar tu vad ca nu te lasi.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TrotinelX

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-01-2018 23:19)
Joined: 11 Dec 2011
Posts: 1133, Topics: 19
Location: Constanta

Reputation: 436.1
Votes: 14

Post Posted: 05-11-2015, 00:28:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

001 wrote:
Si ti se pare ca noi suntem la krond ? Cred ca nu.
Daca ti s-a scarbit, de ce nu faci o schimbare de atitudine...glumeste deochiat unde e loc, termina cu vocabularu flegmatic la adresa jucatorilor si lasa kick-urile si gagurile date aiurea ca vezi doamne sti tu de ce dai.
Sa nu vorbim de inscenarea facuta lui amd, pt ca toate duc la tine.
Am zis ca certurile nu isi au rost, dar tu vad ca nu te lasi.

Ce situatie de porc incerci sa creezi. Ai tendinte manipulatoare si cred ca esti constient de asta si te folosesti la greu de chestia asta. Glume deocheate fac cu cine doresc eu, atata timp cat acea persoana imi permite. Stii ca Myra are un prieten ? Cum iti permiti tu nesimtitule, sa faci glume legate de un vibrator pe nume Blacky, in conditile in care fata aia are iubit, iar noi toti eram de fata ? Cum iti permiti tu nesimtitule, sa vorbesti de cantarina si sa faci glume pe tema asta in fata lu' Saby ? Discutiile mele private cu o persoana nu te privesc pe tine sau serverul in sine. Faptul ca tu incerci sa faci sa para ca e problema serverului, e altceva. Vocabular flegmatic la adresa jucatorilor nu am avut, cred ca-s singurul care nu-i bana la injuraturi si incercam de fiecare data sa-i aduc cu picioarele pe pamant. Singurul lucru care mi se poate reprosa este ca i-am dat gag UNUI jucator, din motive enumerate la momentul acela. Daca as fi procedat ca tine, il asteptam la colt si ii dadeam ban cu prima ocazie... uite, eu nu mi-am dorit sa se ajunga acolo, de aceea ii si dadeam gag, fiind constient ca avem o "relatie" tensionata si ca din vorba-n vorba la un moment dat o sa spuna ceva ce m-ar putea face sa reactionez impulsiv.

Acum, legat de amd, cu mare dezamagire si nu sunt ironic de loc, pot sa spun ca mananci *****. *****, da. Toate topicurile de aici in care s-a discutat situatia lu' amd de nenumarate ori, marturisesc adevarata poveste, si anume ca am fost intotdeauna un sustinator al sau si mereu am spus ca indiferent ce greseli comite, trebuie sa recunoastem ca un paznic al serverului atat de dedicat n-o sa mai intalnim vreodata. De asemenea, toate discutiile pe Skype, pe care sunt sigur ca nu ti le amintesti acum, imi sunt si ele martore. Amd singur, sau invatat de cineva, a lansat ideea ca i-a fost inscenata chestia asta si pt ca eu il tachinam mereu cu warnurile, a considerat ca eu sunt suspectul. De cand a aparut amd, am avut 2 conflicte cu el care au dus la deterioarea relatiei noastre. 1 Cand a gresit si TU mi-ai spus sa-i anunt warnurile stabilite de tine, in topicul respectiv ; 2 Cand am incercat sa-l intreb de ce nu intra cu accesul (VIP) , la multa vreme dupa faza cu banu' si mi-a cerut sa i-l scot de tot (discutia completa a fost postata de mine). La orice alta greseala a lui, mai grava sau mai putin grava, l-am sustinut in fata ta si a restul ownerilor. Ok dai warn, dar nimic mai mult ca se supara si pleaca . Ok, mareste-l . Ok, fa-l owner. Si tu acum , neinsotit de vreo dovada, lansezi ideea CA EU I-AM INSCENAT LU' AMD . La cate kkturi a facut el in trecut, daca as fi avut vreo problema cu el, nu numai ca nu l-as fi sustinut, ci as fi facut lobby pt inlaturarea lui si nu mi-as fi batut cu planuri diabolice, sa il ard pe la spate ca un las. Un las cum esti tu Geany, care de-a lungul timpului n-a avut nici o problema cu mine si a avut un comportament prietenesc de fiecare data cand am discutat in privat, si brusc de 2-3 zile a realizat ce nenorocit am fost eu de-a lungul timpului.

Pacat de tine, Geany. De-a lungul timpului am spus ca cu bune si cu rele, la sfarsitul zilei esti un baiat de treaba si sunt oameni care pot confirma asta. Eh, vorba aia, "te-a schimbat banii" .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
001

[krazy]



Status: Offline
(online 3 weeks ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 05-11-2015, 01:12:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci nu ma cobor la nivelu tau, dar ai sarit calu.
Ti-am zis sa te opresti cu discutia asta mai devreme, dar tu o cauti cu lumanarea.
Legat de Amd, banlistu se modificase exact cand te-ai luat tu de el ca a banat pe altcineva, decat cel real. Nu am dat vina pe nimeni pt ca nu sunt dovezi clare, dar o parte din owneri au fost de parere ca tu ti-ai bagat nasu.
Trifon ti-a zis clar sa te opresti cu insinuarile la adresa lui Saby si tu ai continuat pe server.Chiar a devenit o problema a serverului cat timp s-a ajuns la cearta din cauza atitudinii tale.
Discutiile de pe skype au ramas pe skype in cazul meu, si cred ca mi le-am permis si fata de pufu, pt ca erau glume de grup, dar tu glumeai doar cand nu era trifon, deci termina sa iti speli rufele unde prinzi ocazia.
Cand ti-m zis ca vorbim dimineata la telefon, tu ala inteligent ai preferat sa postezi aici.
Mereu le-am zis la toti in fata ce ma supara si nu am ocolit problemele, dar tu esti imposibil. Sti ca e gresit si nu te lasi.
Treaba ta , dar in ritmul asta incepi sa imi amintesti de 2 persoane care nu mai sunt prezente.
Chiar nu cred ca e nevoie sa rupem colegialitatea de la conducere, dar fac orice e nevoie sa fie armonie nu doar la conducere, ci in tot stafu sin.
Sa sti ca cineva de pe vechiu sin m-a avertizat in privinta ta. Inca sper , ca nu a avut dreptate.
Si toate vorbele alea cu **** sa le servesti tu.
Nu mai intinde coarda. Ai nemultumiri, ma gasesti la telefon.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TrotinelX

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-01-2018 23:19)
Joined: 11 Dec 2011
Posts: 1133, Topics: 19
Location: Constanta

Reputation: 436.1
Votes: 14

Post Posted: 05-11-2015, 01:46:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

001 wrote:
Deci nu ma cobor la nivelu tau, dar ai sarit calu.
Ti-am zis sa te opresti cu discutia asta mai devreme, dar tu o cauti cu lumanarea.
Legat de Amd, banlistu se modificase exact cand te-ai luat tu de el ca a banat pe altcineva, decat cel real. Nu am dat vina pe nimeni pt ca nu sunt dovezi clare, dar o parte din owneri au fost de parere ca tu ti-ai bagat nasu.
Trifon ti-a zis clar sa te opresti cu insinuarile la adresa lui Saby si tu ai continuat pe server.Chiar a devenit o problema a serverului cat timp s-a ajuns la cearta din cauza atitudinii tale.
Discutiile de pe skype au ramas pe skype in cazul meu, si cred ca mi le-am permis si fata de pufu, pt ca erau glume de grup, dar tu glumeai doar cand nu era trifon, deci termina sa iti speli rufele unde prinzi ocazia.
Cand ti-m zis ca vorbim dimineata la telefon, tu ala inteligent ai preferat sa postezi aici.
Mereu le-am zis la toti in fata ce ma supara si nu am ocolit problemele, dar tu esti imposibil. Sti ca e gresit si nu te lasi.
Treaba ta , dar in ritmul asta incepi sa imi amintesti de Pica.. Si el o luase pe aratura ca tine si acum nu mai e pe war5.
Chiar nu cred ca e nevoie sa rupem colegialitatea de la conducere, dar fac orice e nevoie sa fie armonie nu doar la conducere, ci in tot stafu sin.
Sa sti ca cineva de pe vechiu sin m-a avertizat in privinta ta. Inca sper , ca nu a avut dreptate.
Si toate vorbele alea cu **** sa le servesti tu.
Nu mai intinde coarda. Ai nemultumiri, ma gasesti la telefon.

Nu avem ce sa vorbim la telefon, acum sau altadata. Acuzatiile au fost aduse in spatiul public, tot acolo le si incheiem. Ori tu si ceilaiti owneri (inafara de mine si tine, mai existau 2 ACTIVI la acea vreme), care astept sa fie numiti de tine, sau sa se pronunte singurei, aduceti o dovada cat de mica, palpabila, inclusiv ce spui tu aici cu banlistu' , ori tu, iti ceri scuze, tot in spatiul public, pt eroarea comisa. (o sa-mi permit sa spun ca nu cred ca exista ceilalti owneri la care te refereai tu, dar daca exista, sa-i vedem si noi ...) S-a ajuns mult prea departe si nu am sa las de la mine, pt ca in trecut, cei care au lasat de la ei in fata ta, s-au trezit cu imaginea patata de nu i-a mai scos la fata nici Vanishu' . O sa fac o precizare de acum... eu nu m-am luat de el. Din cate imi aduc aminte, s-a facut o cerere de unban si eu pur si simplu am postat ce am gasit in loguri si am asteptat ca amd sa motiveze, la fel cum am facut si in alte cereri. Sunt pure speculatii ce zici tu aici, si surprinzator, mie nu mi-ai zis in fata ca te-a suparat chestia asta si ai ocolit problema. Ce tip de om esti pana la urma ? Astept orice dovada, oricat de mica, ca eu aveam o problema cu el sau ca am facut ceva gresit, inafara faptului ca am raspuns primul in acea cerere. Daca nu exista, astept scuzele, public . Pacat ca n-ai apucat sa postezi regulamentu' ala nou si smecher, ca-s curios cum se pedepsea mancatoria asta.

Legat de Saby, nu s-a ajuns la o cearta pe server. NU s-a certat serveru' , m-am certat eu cu Trifon. Glumele tale la adresa lu' Myra sau a lu' Saby, cele la care am fost eu prezent, au fost facute in lipsa iubitilor lor. Practic ai facut exact lucrul pt care ma pui tu pe mine la zid (probabil in lipsa de altceva, ca aia cu amd e prea subtire...). Chatul adminilor, unde s-a petrecut "tarasenia", este un mediu identic cu skype zic eu (vede doar stafful). Ce am vorbit eu cu Trifon prima oara este o alta poveste, total diferita de ce insinuezi tu aici. Nu am sa relatez acea discutie sau alta, pt ca ma repet pt a nu stiu cata oara, ce vorbesc eu in privat, nu te priveste.

Eu iti amintesc de Pica, tu-mi amintesti de ce ziceam mai devreme cu mancatu' ... Nu stiu ce a facut Pica, de fapt stiu, dar nu ma priveste, insa nu vad legatura. Am luat-o pe aratura eu cu ce ? Ca nu te-am lasat sa-ti faci jocul aici si sa te sun a doua zi ? Pai iti zic eu ce se intampla. Ma sfatuiai tu "prieteneste" s-o las balta si eu ramaneam cu imaginea care incerci tu sa mi-o conturezi aici. Nu prietene, nu am gresit cu nimic in fata ta, in fata serverului, nu am de ce sa las capul plecat. Parca totusi vad legatura acum daca stau sa ma gandesc... Vinovat sau nu, imi amintesc ca ai facut tot posibilul sa fie inlaturat si o sa ma rezum in a spune atat.

Din nou vii cu ipoteze, stiute doar de tine, insa nimic concret. Ce s-a intamplat cu vechiul sin, nu ma priveste, pt ca nu am fost implicat sub nici o forma. Singura chestie de care pot sa fiu acuzat este apropierea de un anume owner, controversat sa spunem, si existand acea prietenie, evidenta din satelit, mi s-a insinuat si mie ca eram cumva factor de decizie. Insa acele lucruri au ramas si au fost pure speculatii, sau rahat in vant mai pe romaneste, la fel ca si povestea ta cu amd.

Am simtit si nota amenintoare din postul tau si te rog sa fii linistit in acest aspect momentan, pt ca vom discuta si asta cat de curand. Astept doar sa ma lamuresti pe mine cat si publicul nostru, in legatura cu acuzele aduse. Nu ne ascundem dupa deget, nu postam ce-am visat azi noapte, vrem fapte, dovezi cat de mici, orice chestie palpabila !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
001

[krazy]



Status: Offline
(online 3 weeks ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 05-11-2015, 02:11:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zeffer nu stau sa iti citesc romanu. Intelege ca nu te-am acuzat de banlistu lui amd. Am zis ca faptele duc la tine si atat.
Vad ca nu am cu cine sa ma inteleg.
Ce am zis nu trebuie sa o iei ca pe o amenintare. Iti zic doar ca ai investit ceva timp si bani in serveru asta si nimeni nu neaga asta. Nu da cu picioru la tot. Mai bine lasa telenovela si nu face pe breazu. Te-ai simtit prea injosit de trifon pe skype si acum cauti sa fi zmeu aici?
Gresesti. Eu zic sa te opresti acum si sa iti vezi de treaba.
Crezi ca se poate?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TrotinelX

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-01-2018 23:19)
Joined: 11 Dec 2011
Posts: 1133, Topics: 19
Location: Constanta

Reputation: 436.1
Votes: 14

Post Posted: 05-11-2015, 02:51:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

001 wrote:
Zeffer nu stau sa iti citesc romanu. Intelege ca nu te-am acuzat de banlistu lui amd. Am zis ca faptele duc la tine si atat.
Vad ca nu am cu cine sa ma inteleg.
Ce am zis nu trebuie sa o iei ca pe o amenintare. Iti zic doar ca ai investit ceva timp si bani in serveru asta si nimeni nu neaga asta. Nu da cu picioru la tot. Mai bine lasa telenovela si nu face pe breazu. Te-ai simtit prea injosit de trifon pe skype si acum cauti sa fi zmeu aici?
Gresesti. Eu zic sa te opresti acum si sa iti vezi de treaba.
Crezi ca se poate?

Cum adica nu m-ai acuzat de nimic ?
001 wrote:
Sa nu vorbim de inscenarea facuta lui amd, pt ca toate duc la tine.

Ce inseamna asta? Ce inseamna a 2a propozitie din primul paragraf ? Ce plm facem aici, o dam la intors ? Nu prietene, te-ai pronuntat, esti baiat mare, iti asumi ceea ce spui si vii cu dovezi sau iti prezinti scuzele, tot aici unde te-ai pronuntat initial. Pai ce facem? Aruncam vorbe-n vant nesustinute de vreo dovada si dupa aia o lasam asa? Nope. Hai cu dovezile, hai cu ownerii aia sau hai cu scuzele.

Eu nu am cautat nimic. Am cerut lamuriri colegilor mei in legatura cu acele loguri si am ajuns aici, pt ca tu ne-ai adus. Bine, am trecut de punctul in care ma intrebam cine a scos alea, dar asta e alta poveste si n-o s-o insir in spatiul public neinsotit de dovezi. M-am bazat pe "barbatia" pe care o tot etalati p-aici.

Cum am fost injosit ? Asta ce vorba mai e ? Faptul ca sunt in stare sa mentin un discurs politicos, fara sa aduc in discutie mama cuiva, inseamna ca ma las injosit ? Faptul ca nu-mi expun testiculele paroase sau epilate cand incerc sa-mi fac punctul de vedere cunoscut, din nou, inseamna ca ma las injosit ? Personal consider ca sunt injosit, in momentul in care m-as lasa tras in jos la nivelul unei discutii de maidan, in care se schimba diferite injuraturi, care mai de care mai complexe, poate chiar si cu aporturi din alte limbi. Nu, nu o sa fac asta.

Am mai spus chestia asta, sa luati bunul simt si politetea ca pe o slabiciune, este o greseala. Dar daca tot incerci sa duci discutia in total alte directii, de dragul conversatiei, te intreb si eu, cum ar fi trebuit sa procedez in acea discutie sa nu fiu injosit ? Eram shmecher cu 2 de "shm" in ochii tai daca raspundeam in acelasi mod ? Eram "baiat" daca duceam discutia in punctul in care nu intelegea nimeni nimic si era doar o ploaie de injuraturi si amenintari ?

Nu dau cu piciorul banilor si timpului, pt ca nu dau cu piciorul serverului in sine. Dau cu piciorul si ma dezic de producatorii acestei regii penibile... ingenioasa, dar penibila. Nu vreau sa ma identific cu asemenea caractere (tu si cei care inca asteptam sa iasa la lumina - sau cel putin asa insinuezi tu, ca mai sunt si altii), si chiar daca acest scandal o sa ramana "in casa", oricum nu-mi pot petrece putinul timp liber cu oameni carora nu le aprob felul de a fi. Insa dupa cum am spus, asta e o discutie pt viitorul apropiat. Momentan trebuie sa clarificam episodul amd si orice alt episod mai aduci tu la lumina, ca vad ca la fiecare difuzare, iese la suprafata un nou detaliu din trecutul meu murdar (am comis fapte oribile pe vechiul sin, am fost injosit fara stirea mea, etc)

Hai Geany cu dovezile alea, ca in mod normal esti mai rapid in a-ti ingropa prietenii.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
001

[krazy]



Status: Offline
(online 3 weeks ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 05-11-2015, 03:22:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am zis ca inscenarea facuta lui amd, duce la tine, pt ca nu il suportai si cautai motive sa te legi de viata lui. NU am zis ca tu i-ai inscenat aia.
Esti copil? Ti-am zis sa te opresti aici!!!
Daca vream sa scap de tine cautam motive.
Nu caut motive, incerc doar sa iti deschid ochii ca esti prea orgolios sa intelegi ca ai gresit.
Accepta ideea si gata!!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TrotinelX

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-01-2018 23:19)
Joined: 11 Dec 2011
Posts: 1133, Topics: 19
Location: Constanta

Reputation: 436.1
Votes: 14

Post Posted: 05-11-2015, 03:43:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

001 wrote:
Am zis ca inscenarea facuta lui amd, duce la tine, pt ca nu il suportai si cautai motive sa te legi de viata lui. NU am zis ca tu i-ai inscenat aia.
Esti copil? Ti-am zis sa te opresti aici!!!
Daca vream sa scap de tine cautam motive.
Nu caut motive, incerc doar sa iti deschid ochii ca esti prea orgolios sa intelegi ca ai gresit.
Accepta ideea si gata!!!

Pai arata-mi ba baiatule cu ce-am gresit !!! Arata-mi si eu recunosc !!! Te tot invarti in jurul cozii... Ai facut, da' stai ca n-ai facut, de fapt ai facut ailalta, da' n-am zis nici p-aia c-ai facut-o... Acum o arunci p-asta ca nu il suportam si ma legam de el. De unde pana unde ????? Am scris si mai devreme, "negru pe alb" , ca in toate discutiile de pe forumu' asta legate de situatia lu' amd, eu l-am sustinut ! DE FIECARE DATA ! Nu eram contra promovarilor care le-a primit de la Blood Guard pana la Warlord si chiar Owner la un moment dat daca nu-l suportam ? Nu ceream scoaterea accesului la fiecare greseala facuta de el ? Si pt discutiile de pe skype legate de el, din nou, nu eram doar noi doi.

Cum sa ma opresc aici ? Tu lansezi ipoteze legate de mine aici si eu sa ma opresc? Gata, o lasam asa. A ramas intiparit pe retina tuturor ca eu sunt vinovatu' , presupusu' vinovat, suspectu' principal, ca nici tu nu mai stii cum s-o dai, iar eu o las asa ? Maine-poimaine aud ca si tu m-ai umilit pe forum.

Accepta tu ideea ca esti major si responsabil pt ceea ce spui. Accepta tu ideea ca normal atunci cand deschizi gura este sa-ti duci ideile si ceea ce sustii pana la capat. Accepta tu ideea ca este imoral sa arunci pastile in speranta ca le inghite vreun pelican. Accepta tu ideea ca nu este onorabil s-o dai la intors cand ti se cer dovezi sau scuze.

E cu pastile p-aici ? Hmmm, cine i-a scos accesul de warlord lu' amd ? Hmmm, cine l-a propus pt owner si dupa ce s-a votat in favoarea lui s-a razgandit imediat si a renuntat la idee cu totu' ? Hmmm, cine i-a blocat accesul pe server lu' amd in urma reclamelor lui repetate catre un alt server, iar apoi, intr-o dimineata, dupa calmarea erectiei nocturne ne-am trezit ca de fapt il vrea inapoi ?

Gata cu gargara. Dovezi, scuze sau acuze noi, ca de data asta vad ca n-a mai aparut nici o ipoteza soc. Stai, pardon, nu-l suportam si ma legam de viata lui.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
001

[krazy]



Status: Offline
(online 3 weeks ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 05-11-2015, 09:42:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai copile incetezi odata? Faci pe zmeu ca am reinstalat sv si am sters tot?
Explica sustinerea asta acordata lui amd:
TrotinelX wrote:
Poftim amd:



Astept explicatia. Pana atunci ti-o repet pe a mea: ai pastrat ipul, dupa ce i-ai dat ban cu o zi in urma pe 120 minute si in ziua urmatoare i-ai dat permanent pe ip, cand el nu era pe server.

Cum de ip-ul lu mouse a fost bagat intr-un ban dat de amd unui jucator care nu a prezentat pozele? Si culmea ca banlistu a fost modificat si tu prezinti dovezile.
Un ultim avertisment. Ai face bine sa te opresti aici, pt ca cine aduce cearta in staf pleaca...
Nimeni nu e perfect, dar tu esti o moara stricata.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TrotinelX

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-01-2018 23:19)
Joined: 11 Dec 2011
Posts: 1133, Topics: 19
Location: Constanta

Reputation: 436.1
Votes: 14

Post Posted: 05-11-2015, 13:43:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Copil? Zmeu? Gata, ramai fara argumente ? Maine-poimaine ma injuri si tu - . Din cate imi aduc aminte, noi am discutat pe skype faza cu banu' si aia a fost concluzia care am tras'o eu din discutiile voi. Daca nu ma insel, SirWin a spus ca el avea o problema mouse si ca'i daduse ban si cu o zi inainte. Deci asta e dovada incontestabila ? Ca eu am postat aia din loguri ?

Ti'am mai zis o data sa nu ma ameninti si ai zis vai, Doamne nu... Pt ce imi acorzi tu aici avertismente, nu inteleg ? Ca nu ma rostogolesc cand vrei tu sa inchizi un subiect deschis de tine ? Coboara putin cu picioarele pe pamant. Cred ca a fost clar ce am spus in celelalte posturi legate de continuarea mea ca membru in acest staff. Astept doar sa vedem dovezile la cele "x" acuze sau sa vada ceilalti cine esti tu. 1 din 2.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Saby^R

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-12-2019 19:07)
Joined: 22 May 2014
Posts: 130, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 616.4
Votes: 11

Post Posted: 05-11-2015, 17:07:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci...va rog sa nu mai bagati chestia aia cu glumele la adresa mea pt ca daca am avut ceva sa ii reprosez I-am spus lui personal.A vbit cu Trifon si s-a inteles cine,ce si unde a gresit...speram ca discutia dintre ei sa ramana pe Skype,unde a si avut loc si sa nu se mai continue subiectul ,mai ales de persoane care nu au fost implicate Nu era nevoie de un asemenea scandal pt niste glume pe care noi ni le-am permis . de care eu nu m-am plans nimanui si care nu au nici o legatura cu serverul. Nu vreau sa se certe nimeni si sa nu aibe nimeni de suferit din cauza unei discutii private ,mai ales ca noi ,cei implicati, am lamurit ce era de lamurit.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
001

[krazy]



Status: Offline
(online 3 weeks ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 05-11-2015, 17:08:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deja esti papetic. Daca mai aud ca te iei de jucatori din oftica zbori. Si vrei glume proaste? Le poti face cu prietenii tai in oras.
Nimeni nu a avut motive sa musamalizeze nimic, inafara de tine. Te-ai luat de amd ca nu il duce mintea cat pe tine, da se termina cu astea.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TrotinelX

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-01-2018 23:19)
Joined: 11 Dec 2011
Posts: 1133, Topics: 19
Location: Constanta

Reputation: 436.1
Votes: 14

Post Posted: 05-11-2015, 17:32:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba tu esti nesimtit? Inceteaza sa ma mai ameninti tu pe mine, in viata asta, cu orice. Nu ai absolut nici o putere asupra mea, aici sau in alta parte. Mananci rahat incontinuuuuuu... De care anume jucator m'am luat eu din oftica sau din orice altceva? Cate reclamatii exista impotriva mea ? Inafara de o singura persoana care a spus ca a luat GAG pe nedrept, cine s'a mai plans de vreun abuz din partea mea ? Cum iti permiti sa ma acuzi pe mine de asemenea lucruri, cand stim cu totii ce abuzuri s'au facut de fapt pe aici.

Esti un om de nimic, un om josnic. Te invarti in jurul cozii de aseara. Ba ma acuzi, ba nu ma acuzi, ba ma ameninti, ba nu ma ameninti. I'am facut'o lu amd, da' de fapt n'ai zis ca i'am facut'o, de fapt uite ca tu ai postat aia din loguri deci tu ai inscenat. Esti penibil, prietene. Nu ai demnitate. Nu ai nimic. Si esti slab, crede'ma. Ai incercat'o incontinuu cu toate prostiile care ti'au venit in minte si cand ai vazut ca nu merge nimic, ai dat'o in amenintari pe motive la fel de aeriene. Iti spun doar ca intreci orice limita a bunului simt si nu sunt persoana potrivita pe care s'o ameninti in vreun fel. Inceteaza.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
001

[krazy]



Status: Offline
(online 3 weeks ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 05-11-2015, 17:38:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tocmai ti l-ai mancat tu. Adu o dovada care sa nu te incrimineze la faza cu amd sau pleci.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 66, 67, 68  Next    


The time now is 14-05-2024, 04:35:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x