User
Pass
2FA
 
 

Doar o minune scapã Rapidul de faliment! 3 milioane € pentru ieșirea din insolven

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Sports
Author Message307
Gospodaru

[Experiment]



Status: Offline
(since 29-08-2017 08:47)
Joined: 24 Feb 2012
Posts: 8476, Topics: 135
Location: Bucuresti

Reputation: 52.1
Votes: 269

     
Post Posted: 22-01-2016, 15:17:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)




Doar o minune scapã Rapidul de faliment! 3 milioane € pentru ieșirea din insolvențã. Reacția lui Moraru

Acționarul majoritar al Rapidului, Valerii Moraru, se aratã optimist, în ciuda faptului cã echipa lui riscã sã intre în faliment. Omul de afaceri susține cã noua amânare hotãrâtã de Tribunalul București a fost solicitatã chiar de alb-vișinii, din cauza unei noi schimbãri a administratorului judiciar.

4 martie 2016 este data viitoarei înfãțișãri a conducerii formației giuleștene, iar Valerii Moraru spune cã atunci va prezenta noul plan de reorganizare a clubului în insolvențã.

"Nu se pune problema de faliment. Noi am schimbat administratorul judicar și am cerut amânarea, lucru care s-a și întâmplat, iar pe 4 martie vom prezenta noul plan de insolvențã", a declarat Valerii Moraru, la ieșirea de la ședința Tribunalului.

Sursa

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Fearlove
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-01-2016 18:55)
Joined: 19 Jan 2016
Posts: 189, Topics: 7
Location: [ Her mind and heart <3 ]

Reputation: 14.9
Votes: 1

   
Post Posted: 22-01-2016, 18:41:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu cred ca Rapid va mai fi vreodata aceea echipa din 2006 cand a jucat sferturile Cupei Uefa.

I told you once love definition!?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Sports  


The time now is 02-10-2024, 16:02:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password