User
Pass
2FA
 
 

Donatie!un gm click aici!!!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message384
SoundLike.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-04-2012 07:15)
Joined: 20 Apr 2012
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 23-04-2012, 17:44:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci nu cred ca e normal sa stau 3 zile sa imi raspunda Shocker care nici acuma inca nu am nici-un raspuns din partea lui.
Deci nemultumirea mea e ca am donat o suma de banii si am dat pm pe forum/mess de 3 zile in fiecare zi.Macar un raspuns sa primesc de la Shocker,eu vad ca intra doar dupa ora 2 seara...nu cred ca toata lumea are posibilitatea sa stea pana la ora 2-3 noaptea,de ex eu am scoala ziua si nu pot sa stau mai mult de ora 23:00 pe calculator.Va rog frumos un GM sa vb cu el sa imi rezolve si mie problema,si nu ma luati cu dai pm cu datele si iti trimita ce vrei prin mail ca am incercat deja,am dat pm cu tot ce se putea si pe mess la fel.

Vreau sa imi raspunda un GM sau chiar Shocker daca se poate,nu vreau sa se bage orice ''copil'' in discutie.Multumesc si astept un raspuns!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SoundLike.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-04-2012 07:15)
Joined: 20 Apr 2012
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 24-04-2012, 07:09:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

done
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Stigmata, 24 April 2012 07:51



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 30-09-2024, 06:58:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password