User
Pass
2FA
 
 

Drama pvp a unui warrior

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help
Author Message408
gibilanx13

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-07-2014 14:13)
Joined: 02 Feb 2013
Posts: 12, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 58.4
Votes: 3

Post Posted: 05-05-2014, 16:29:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa incepem cu inceputul .Totul a inceput dupa ce am terminat de facut battlegroundurile.Mi s-a zis sa ma apuc de arene 2 v 2.Am urmat fiecare tutorial
- dupa aceea m-am apucat.Pot sa zic ca am fost facut praf si tot de 1 luna se intampla acest lucru.Am incercat si cu healeri .Gasisem un heal bun care a intrat cu mine doar ca sa ma ajute.Am stat la o arena numai 1 ora si totusi am fost infrant.La sfarsit hordacii dansau de bucurie.
Nu as vrea sa ma apuc de pve .Am incercat sa cumpar conquest points cu valor.Dar nimeni nu ma ia la dungeon cu itm full pvp.Singura mea sansa e sa gasesc arena goala.Va rog sa ma sfatuiti ce sa fac.Am auzit de la toti ca warru e praf pvp dar nu i-am crezut si incep sa le cam dau crezare . aici este o poza cu skill-urile si macros-urile mele asa cum le-am pus, o poza cu talents-urile mele,[img] aici o poza cu itemele mele .Daca ma puteti ajuta cu niste sfaturi.Adevarul e ca nici eu nu sunt as la arene.Sa continui cu pvp sau sa merg mai departe cu pve ?Deoarece la arene este chiar enervant si nu mai stiu nici o solutie

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BonJovi4EveR
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-04-2016 19:39)
Joined: 17 Feb 2012
Posts: 18171, Topics: 590
Location: United States

Reputation: 195.3
Votes: 196

Post Posted: 05-05-2014, 16:30:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://forum.wow-freakz.com/MUST-READ-t227439.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by BonJovi4EveR, 05 May 2014 14:30



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help  


The time now is 26-06-2024, 05:11:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x