User
Pass
2FA
 
 

Ducadam , nu zau # neatza ?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message556
MightyRed
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-04-2013 12:04)
Joined: 28 Nov 2012
Posts: 29, Topics: 9
Location: Bucuresti .

Reputation: 39.1
Votes: 5

Post Posted: 28-11-2012, 12:02:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul vostru de pe server : MightyRed
Nick-ul Adminului: Ducadam , nu zau # neatza ?
Ora si data : 28/11/2012 & 11:35 - 11:45
Regula incalcata : Deci , eu joc de acest server de sambata, am vrut doar sa ma integrez , ba chiar sa donez , dar in acest hal cu acesti 2 playeri nu se poate.
Au facut urmatoarele : Ducadam a donat 10 E pt SuperVizor [ bravo lui] dar din moment ce a donat sa respecta si regulamentul nu? Eu zic ca ar trebuii. Sa incepem :
1) Cei doi afirmati mai sus erau CT pe mapa jail_xmf. Eu , neatza si k1ll3r mi se pare neam bagat CT. Dupa 3 runde k1ller iese de pe server, iar ducadam ma muta pe mine terro sa se bage el.
2)Eu eram terro , BaNNeD JoNNy # se baga la CT , neatza [Scuzati urmatoarele cuvinte dar nu-l pot numii altfel pentru comportamentul pe care il afiseaza pe server mereu] spune " banned Simon" iar banned ii raspunde frumos sa astepta ca sa isi activeze microfonu , dar neatza ca un disperat incepe sa tipe , urle ca o gorila la ducadam sa-l scoata pe banned ca nu are microfon , cand banned a spus clar CITEZ : "ASTEPTATI UMPIC SA ACTIVEZ MICROFONUL " , dar neatza nu citeste , nu vede , nu aude, asa ca continua sa strigi pana cand ducadam il muta pe banned la Terro
3)Poate ducadam va vedea aceasta reclamatie [100%] si va spune asa " l-ai amenintat pe neatza ca-i faci reclamatie" , DA , nu neg nimic l-am amenintat cu un motiv , neatza timp de 5-8 min facea asta : ZII NORMALA, NIGHTCLAWER , ZI NORMALA NIGHTCLAWER, ZII NORMALA NIGHTCLAWER, ZII NORMALA NIGHTCLAWER. Asta timp 4-6 runde , ACUM NU INCEPETI CA ARE VOIE SA DEA DAY, ZII NORMALA , DAY, SI NU ARE VOIE SA DEA DAY AFTER DAY , BUT, ESTE O PROBLEMA , NU DAI , DAY AFTER DAY , DAR CUM A FACUT EL SE DA INTRADEVAR DAR TOTUSI IN LIMITA BUNULUI SIMT !!!
4) Le-am zis frumos ca sunt "2 disperatii de jb " , acuma ducadam vroia sa-mi dea BAN , bun i-am jignit [sorry] but , frate dai GAG nu BAN , a sii dupa a zis , " LASA CA NU STIU COMANDA DE BAN , DAR ITI DAU DESTROY NEXT"
5) Apropo faceti ceva cu " nu zau # neatza ? " de fiecare data cand intra CT incepe sa : -VORBEASCA PESTE SIMON [CANTA DEFAPT] NU SE INTELEGE NIMIC DIN CE SPUNE SIMON.

Dovada :N`am dovezi , ei vorbimd ma microfon , nu stiu cum sai inregistrez, dar cu prima ocazie ivita aflu si ii voi inregistra.

Multumesc, pentru rabdare.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CrecK

[Creep]



Status: Offline
(since 06-06-2016 20:47)
Joined: 20 Aug 2012
Posts: 623, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 157.5
Votes: 26

Post Posted: 28-11-2012, 13:26:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mightyred esti o persoana destul de calma si rabdatoare din ce am vazut pe server,dar si linistita.
cat despre aceasta reclamatie imi pare rau sa iti spun dar nu ai dovezi,intr-adevar stiu ca cei 2 sunt "peste masura bunului simt",dar data viitoare cand vrei sa faci o reclamatie poti venii cu o dovada.
P.S:pentru a face demo poti tasta in consola record nume si ii va face demo persoanei dorite,pentru a pune demo aici poti intra pe un site special facut pentru upload fisiere si il poti baga acolo,iar apoi pui link-ul aici.(demo-ul il gasesti in : folderul unde ai tu instalat cs-cstrike-apoi il gasesti sub forma nume.dem -------- daca ai steam : intrii in folderul unde ai instalat steam-steamapps-contul tau de steam-counter strike- cstrike - nume.dem )
sper ca te-am lamurit , bafta

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Happy =]]

[I'm in your mind !]



Status: Offline
(since 02-05-2020 11:17)
Joined: 17 Mar 2012
Posts: 10538, Topics: 450
Location: In mintea ta !

Reputation: 553
Votes: 204

         
Post Posted: 28-11-2012, 18:30:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

n-ai dovezi





Pentru orice problema PM.
Nu ofer asistenta in privat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Happy =]], 28 November 2012 16:31



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 08-09-2024, 10:33:11
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x