User
Pass
2FA
 
 

Enache în tricoul Stelei: "Sunt fericit, sper în mai sã mã bucur de trei trofee!"

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Sports
Author Message308
Urazion

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 31-12-2020 17:59)
Joined: 26 May 2008
Posts: 14055, Topics: 657
Location: Romania

Reputation: 177.7
Votes: 300

 
Post Posted: 22-02-2016, 19:15:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)



"Telenovela" s-a încheiat, iar Reghecampf îl poate folosi chiar din aceastã searã pe fostul jucãtor al Astrei. Roº-albaºtrii au înregistrat contractul la LPF, pentru ca apoi sã prezinte primele imagini cu jucãtorul în tricoul campioanei pe pagina de Facebook.

Totodatã, Enache a þinut sã îºi exprime primele impresii legate de transferul la care a visat toatã iarna.

"Sunt fericit cã am semnat cu Steaua. Mi-am dorit foarte mult ca acest transfer sã se realizeze ºi îmi doresc din tot sufletul sã contribui la obþinerea tuturor trofeelor puse în joc in acest sezon. Am ajuns la o echipã formatã din foarte mulþi jucãtori internaþionali, iar acest lucru este un mare avantaj pentru cariera mea. Sper ca în luna mai sã mã bucur, alãturi de noii mei colegi, de câºtigarea campionatului, a Cupei României ºi a Cupei Ligii", au fost primele cuvinte ale lui Enache în tricoul roº-albaºtrilor.

Sursa : digisport

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Sports  


The time now is 04-07-2024, 22:06:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password