User
Pass
2FA
 
 

Eu sunt ADEVARATU Ciulin.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message461
Ciulin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-02-2014 17:35)
Joined: 24 Aug 2013
Posts: 17, Topics: 3
Location: Bucuresti

Reputation: 34.4
Votes: 1

Post Posted: 27-12-2013, 17:03:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci imi ceri mii de scuzee pentru absolut tot ce-am gresit eu , greseala mea ca inca nu am toate posturile pe forum sa pot face cerere de nick rezervat ! Cum am intrat pe sv am vazut ca aveam gravitatea mare de la lvl3 la lvl7 si m-am mirat si in secunda 2 mi-am dat seama ca dc ma intrebau uni daca am numele rezervat.. si Te0 mi-a spus ca l-am injurat pe Af0 , afo scuzele mele chiar daca eu nu ti-am zis nimic.. nu am dc sa te injur , nu eram io ... . Eu cum as fi cum n-as fi , va dau cuvantu meu de onoare ca daca esti admin sau nu.. eu te respect pana la capat si in joc sau unde sunt coechipieri.. nici da-te mai incolo nu-ti zic... dar sa te injur (Vorbesc la general) Imi pare rau ca nu m-am asigurat mai din-nainte.. dar va rog mult credeti-ma ca eu sunt adevaratu.. Nush.. daca se poate sa-mi am si eu nick rezervat si va promit ca pana maine sau nush din secunda asta incerc sa fac pe forum posturi .. dar numai sa nu mai intre altcineva pe numele meu sa se certe cu cine nu trebuie sau cu cineva.. inca odata imi pare foarte rau.. sa va dati seama care-i adevaratu ip-ul meu aici - 93.120.69.152 (daca mi-l schimb , va anunt ) si inca odata Va rog sa ma iertati pe mine pentru toate greselile facute de el ! banati-l pe el , dar nu pe mine.. pe ip lui va rog , Multumesc.. .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JoKe3Rr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-03-2014 19:40)
Joined: 16 Oct 2013
Posts: 288, Topics: 32
Location: Rm.Valcea

Reputation: 37.8
Votes: 11

 
Post Posted: 27-12-2013, 17:10:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am inteles, dar o sa iti tin ip doar pana ei Nick Rezervat -


Warn
Warn
Warn
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
sp1dd1

[ Street Workout! ]



Status: Offline
(since 12-11-2017 06:57)
Joined: 19 Jan 2013
Posts: 10303, Topics: 170
Location: Bucureºti.

Reputation: 906
Votes: 114

           
Post Posted: 27-12-2013, 18:06:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Admini, fiti atenti. Cand prindeti alt ip pe numele asta il ardeti.
¤ Ciulin, poti face posturile dand pe index, iar jos de tot ai sectiunea "jocuri pe forum".

T/ C.




Profil | PlayList

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by sp1dd1, 27 December 2013 16:07



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 06-07-2024, 07:07:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x