User
Pass
2FA
 
 

Fã-te admin. Meritã.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message342
RIWIX
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-10-2013 10:06)
Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1848, Topics: 82
Location: Romania

Reputation: 178.4
Votes: 47

Post Posted: 04-01-2013, 06:01:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Unica șansã de a deveni țigan. Acum iți oferim soluția unicã de a umili olteni, munteni, ardeleni și moldoveni. E gratis." -> Deci prin xcluderie, reiese ca rasa tiganeasca e pe tehnologie cloud. Mai mult mai jos.

Tziganialã, e peste tot, nu-i delimitata de zona ca si regiune. Daca eu-s muntean, ca m-am nascut si crescut in muntenia. Poti sa fii tigan si in muntenia. Asta trebuie notat in manualu' de geografie. Daca pentru ca sa fii muntean trebuie sa indeplinesti doua variabile, regiune si rasa - ca sa fii tigan, trebuie sa indeplinesti doar o singura variabila. Sa fii tigan. Nu cred ca v-ati prins, dar lasa ca m-am prins io singur.



Pentru cand te trezesti. Bã.

Cream rasa tiganilor pe war3ft? E ironic, sigur cva nu. NU. Bã, NU mai insista.

Sa-mi ridici de la Unirii carcasa la telefon, am dat comanda pe numele tau. Ia si un deodorant de camera de-ala de aruncã cu puf, ca puti. Si mie nu-mi place mirosul de numere.

P.S. Sa le dai acces si la tiganii aia 3 pe consiliu.

P.P.S, am updatat de la sef de santier la LAPD la, "C2 - LAPD, Alba Ca Zapada și cei șapte pitici " ,ca-s 7. am dat si porecle la grupe, ca sa fie mai smekerie intre ei.


00001 010 01101 000010 00001 0100
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 25-04-2024, 09:55:14
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x