User
Pass
2FA
 
 

[FIXED] Corpse Explosion dmg
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message23770
Nho

[CALL NINEONEONE]



Status: Offline
(since 13-12-2010 15:40)
Joined: 22 Jul 2010
Posts: 331, Topics: 51
Location: München

Reputation: -11.1
Votes: 18

   
Post Posted: 02-11-2010, 22:54:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am incercat fara talent
nu trece CE de 2300 pe dummyul cu 1k resilience...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
havz0r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-03-2011 18:21)
Joined: 23 Sep 2010
Posts: 49, Topics: 5
Location: Syrian Arab Republic

Reputation: 89
Votes: 3

Post Posted: 03-11-2010, 01:00:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nho wrote:
iar u faci posturi degeaba... dupa parerea ta un kings in plus face 5k bmg la CE ?

1 la mana nu e vorba de 5k damage
2 la mana nu e vorba doar de un kings
orice buff de stam pe pet si dk conteaza.
Nho wrote:
orice idiot care stie catusi de putin juca cu dkul are talentul ala pus.

Poti sa demonstrezi ca avea 3/3 pe ravenous dead? Daca ne rezumam la tiganeli d'astea gen am auzit ca avea, sau stiu eu sigur ca avea suta in suta, nu ajungem nicaieri. [/quote]
Nho wrote:
in rest majoritatea talentelor care pot da improve la CE maresc dmgul cu maxim 1k... testat aseara... cu black ice/impurity etc...

Exact. 1k de aici, 1 de acolo, 1 din alte parti si aia e. Tot nu intelegeti ca trebuie sa reproduceti cat mai exact aceleasi conditii? Puneti ss de pe blizz in care sa se vada talentele si hp-urile si aia e, va cred. Dar nu veniti cu nustiu ce poza dubioasa a unuia care joaca 1v2 noobi. De unde stii ca nu avea spec hibrid special pt 1v2?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nho

[CALL NINEONEONE]



Status: Offline
(since 13-12-2010 15:40)
Joined: 22 Jul 2010
Posts: 331, Topics: 51
Location: München

Reputation: -11.1
Votes: 18

   
Post Posted: 03-11-2010, 02:01:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

havz0r wrote:
Nho wrote:
iar u faci posturi degeaba... dupa parerea ta un kings in plus face 5k bmg la CE ?

1 la mana nu e vorba de 5k damage
2 la mana nu e vorba doar de un kings
orice buff de stam pe pet si dk conteaza.
Nho wrote:
orice idiot care stie catusi de putin juca cu dkul are talentul ala pus.

Poti sa demonstrezi ca avea 3/3 pe ravenous dead? Daca ne rezumam la tiganeli d'astea gen am auzit ca avea, sau stiu eu sigur ca avea suta in suta, nu ajungem nicaieri.

Nho wrote:
in rest majoritatea talentelor care pot da improve la CE maresc dmgul cu maxim 1k... testat aseara... cu black ice/impurity etc...

Exact. 1k de aici, 1 de acolo, 1 din alte parti si aia e. Tot nu intelegeti ca trebuie sa reproduceti cat mai exact aceleasi conditii? Puneti ss de pe blizz in care sa se vada talentele si hp-urile si aia e, va cred. Dar nu veniti cu nustiu ce poza dubioasa a unuia care joaca 1v2 noobi. De unde stii ca nu avea spec hibrid special pt 1v2?[/quote]
bah debilule... 1k TOATE LA UN LOC ! fara ravenous dead si glyph dadeam 1800 dmg pe dummy... si fara niciun talent de imp la CE... cu talent de imp la CE am dat 2800~ ... esti mare pro u.. testeaza maria ta si ai sa vezi k asa e... voi mai developeri... si akm de ala... CUM MAMA MASI SA NU AIBA BAH TALENTUL ALA KND OMU E BEST DK WORLD ? esti putin dus cu capu ? pacat k nu mai e 3.3.5 sa iti arat specul lui... oricum... eu am acelasi spec pe care il avea si el... ACCEPTATI IN P**A MEA ODATA K TALENTU E BUGGED... nu veniti voi mari pro de pe private sa va luati in gura... nu domle k asa trebe sa mearga... sa dea 50% HP dintrul spell dkul :/ mari pro playeri ce sunteti voi... uni va mai si laudati k jucati pe blizz dar nu aveti o treaba... and ... inteligenta dumneavoastra... bufurile de pe ghoul sunt useless :/ doar cele dp dk se iau in considerare si cresc statsurile petului... mai invata wow...
si dak e so luam dupa cum zici u... DE UNDE P**A MEA DEMONSTREZI U K ALA NU ARE RAVENOUS DEAD 3/3 ?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 03-11-2010, 22:32:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand ati gasit cum faci ghoul-ul sa dea mai mult de 25% din HP-ul lui ma anuntati, nu va mai citesc aberatiile

FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nho

[CALL NINEONEONE]



Status: Offline
(since 13-12-2010 15:40)
Joined: 22 Jul 2010
Posts: 331, Topics: 51
Location: München

Reputation: -11.1
Votes: 18

   
Post Posted: 04-11-2010, 00:29:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

2 posibilitati... ori da glyphul prea mult improve... ori da Ravenous dead... altu nare care k am testat tot... black ice / impurity/ ebon plague... tot tot tot ce era de improve shadow dmg... toate alea de sunt improve in afara de glyph si talent cresc dmgul cu 1k adunat... knd am pus glyphul si talentul am sarit de la 2222 dmg pe dummyul cu 1k resilience la 10k pe acelasi dummy...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cantstopme
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-02-2011 20:38)
Joined: 25 May 2010
Posts: 233, Topics: 55
Location: Romania

Reputation: 43
Votes: 22

 
Post Posted: 04-11-2010, 12:48:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nho wrote:
2 posibilitati... ori da glyphul prea mult improve... ori da Ravenous dead... altu nare care k am testat tot... black ice / impurity/ ebon plague... tot tot tot ce era de improve shadow dmg... toate alea de sunt improve in afara de glyph si talent cresc dmgul cu 1k adunat... knd am pus glyphul si talentul am sarit de la 2222 dmg pe dummyul cu 1k resilience la 10k pe acelasi dummy...
nho tu esti putin ridicol.. vi icu aberatii ca toate alea de shdw dmg adunate dau maxim 1k in plus.. da nu ai testat cat da fiecare... doar presupui tu asa doar de dragu de a comenta ceva impotriva dmgului.. dupa mn avand in vedere ca este o clasa care nu are heal reduce si este si singura hero class.. nu e ceva anormal dmgu asta. warlocki cu 20k conflagrate sau hunteri cu 34k kill shot sunt normali...


Shocker wrote:
daca eu iti spun ca trebuie sa imi faci o rugaciune in fiecare seara ca sa joci aici, o faci sau iti cauti alt server


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Honourless
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-09-2011 13:50)
Joined: 17 Sep 2010
Posts: 485, Topics: 92
Location: Italy

Reputation: 46.2
Votes: 20

 
Post Posted: 04-11-2010, 13:28:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cantstopme wrote:
Nho wrote:
2 posibilitati... ori da glyphul prea mult improve... ori da Ravenous dead... altu nare care k am testat tot... black ice / impurity/ ebon plague... tot tot tot ce era de improve shadow dmg... toate alea de sunt improve in afara de glyph si talent cresc dmgul cu 1k adunat... knd am pus glyphul si talentul am sarit de la 2222 dmg pe dummyul cu 1k resilience la 10k pe acelasi dummy...
nho tu esti putin ridicol.. vi icu aberatii ca toate alea de shdw dmg adunate dau maxim 1k in plus.. da nu ai testat cat da fiecare... doar presupui tu asa doar de dragu de a comenta ceva impotriva dmgului.. dupa mn avand in vedere ca este o clasa care nu are heal reduce si este si singura hero class.. nu e ceva anormal dmgu asta. warlocki cu 20k conflagrate sau hunteri cu 34k kill shot sunt normali...

Scuza-ma ca intervin dar e o parere proasta asta a ta... chestii cu "hero class" si alte ***** sunt niste prostii. Sunt multe clase fara heal reduction, dar diferenta asa mare in ceea ce priveste dmg, la un spell, nu este la alta. Iar ce spui de hunter... kill shotu` ar trebuii sa fie spellu cu cel mai mare dmg din joc... asa ca nu vad mod de comparatie intre cele 2 spelluri... abtine-te sa fii offtopic sau nu mai posta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
moonshadow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2011 20:20)
Joined: 30 Sep 2010
Posts: 404, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 89
Votes: 7

Post Posted: 04-11-2010, 13:29:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cantstopme wrote:
Nho wrote:
2 posibilitati... ori da glyphul prea mult improve... ori da Ravenous dead... altu nare care k am testat tot... black ice / impurity/ ebon plague... tot tot tot ce era de improve shadow dmg... toate alea de sunt improve in afara de glyph si talent cresc dmgul cu 1k adunat... knd am pus glyphul si talentul am sarit de la 2222 dmg pe dummyul cu 1k resilience la 10k pe acelasi dummy...
nho tu esti putin ridicol.. vi icu aberatii ca toate alea de shdw dmg adunate dau maxim 1k in plus.. da nu ai testat cat da fiecare... doar presupui tu asa doar de dragu de a comenta ceva impotriva dmgului.. dupa mn avand in vedere ca este o clasa care nu are heal reduce si este si singura hero class.. nu e ceva anormal dmgu asta. warlocki cu 20k conflagrate sau hunteri cu 34k kill shot sunt normali...



tu esti mai praf ca el. cel putin el stie ce vorbeste spre deosebire de tine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drain

[fan nrultimate]



Status: Offline
(since 30-04-2020 22:31)
Joined: 04 Feb 2010
Posts: 635, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 55.4
Votes: 32

 
Post Posted: 04-11-2010, 15:07:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

havz0r wrote:
Drain wrote:

CAT DAMAGE DA? 5.1K. 5.1K. mai trebuie sa repet?
http://img594.imageshack.us/f/wowscrnshot102710182935.jpg/
Laserfeet are 1.2k resil. Cel putin cu 400 mai mult ca aia din movie. Si cat ii dai? 9k. Sa nu'mi sa'mi spui de gear dintre tine si Jigs, ca ala avea 32k linistit, 2k HP difference nu face 4k dmg difference.
Sper did tot sufletul ca ai inteles cat e de buguit, ca eu sincer aveam ganduri criminale cand citeam toate idioteniile tale.


Prietene, te domina logica.

Faci niste prezumtii gresite:

prezumtia gresita #1 : amadoi dk au aceleasi talente (este vorba de Ravenous Dead)
prezumtia gresita #2 : amadoi dk au aceleasi glyphuri (este vorba de glyph of the ghoul)
prezumtia gresita #3 : in ambele cazuri, tintele lui corpse explosion au aceleasi buffuri/debuffuri

Sa tii minte pe viitor ca atunci cand incerci sa faci o comparatie, este bine sa o faci in aceleasi imprejurari.



Ce ***** meu prezumtii gresite visezi ba, ala best dk worldwide a facut un film special dedicat corpse explosionului. Esti atata de prost incat sa crezi ca face 1vs2 fara glyph of ghoul si talente potrivite cand el facea filmu ala ca sa arate corpse explosion damage in 1vs2? ? Doh. Ce debuffe/buffe visezi. Adica ce mai lipsea de pe mage sa mai adauge damage de la 5.2k in sus? Ce putea sa ii mai dea ca sa sara de la 5.2k la 10k cat a luat laserfeet la 1.2k resil? Daca habar n'ai despre ce vorbesti atunci nu te baga.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
havz0r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-03-2011 18:21)
Joined: 23 Sep 2010
Posts: 49, Topics: 5
Location: Syrian Arab Republic

Reputation: 89
Votes: 3

Post Posted: 04-11-2010, 15:27:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Drain wrote:
Ce ***** meu prezumtii gresite visezi ba, ala best dk worldwide a facut un film special dedicat corpse explosionului. Esti atata de prost incat sa crezi ca face 1vs2 fara glyph of ghoul si talente potrivite cand el facea filmu ala ca sa arate corpse explosion damage in 1vs2? ? Doh. Ce debuffe/buffe visezi. Adica ce mai lipsea de pe mage sa mai adauge damage de la 5.2k in sus? Ce putea sa ii mai dea ca sa sara de la 5.2k la 10k cat a luat laserfeet la 1.2k resil? Daca habar n'ai despre ce vorbesti atunci nu te baga.


Ok. Arata-mi ss cu spec-ul si glyphurile acelui dk. Pana atunci tine-ti gura, ca te bate logica.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nho

[CALL NINEONEONE]



Status: Offline
(since 13-12-2010 15:40)
Joined: 22 Jul 2010
Posts: 331, Topics: 51
Location: München

Reputation: -11.1
Votes: 18

   
Post Posted: 04-11-2010, 22:56:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bah.... IA DATEN [CENZURAT] k te bate harta... nu am nicio obligatie sa ma justific tie kkt cu 4 ochi :/ nu am nicio obligatie sa ma cinui sa fac un retardat sa inteleaga ceva ce este logic pt altii :/ asa k iati familia si fa in rasa mati 3 ture. hai salut.
btw nu vrei sa tio arat si pe mata lin avampremiera pe redtube ? k doar de.. esti pretentios u.. mai pui si conditii. ten rsm



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 04-11-2010, 23:31:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nho wrote:
bah.... IA DATEN [CENZURAT] k te bate harta... nu am nicio obligatie sa ma justific tie kkt cu 4 ochi :/ nu am nicio obligatie sa ma cinui sa fac un retardat sa inteleaga ceva ce este logic pt altii :/ asa k iati familia si fa in rasa mati 3 ture. hai salut.
btw nu vrei sa tio arat si pe mata lin avampremiera pe redtube ? k doar de.. esti pretentios u.. mai pui si conditii. ten rsm



ai niste probleme foarte serioase si o imaginatie cam... redusa? te rog frumos sa te calmezi

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nho

[CALL NINEONEONE]



Status: Offline
(since 13-12-2010 15:40)
Joined: 22 Jul 2010
Posts: 331, Topics: 51
Location: München

Reputation: -11.1
Votes: 18

   
Post Posted: 04-11-2010, 23:50:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cobrel wrote:
Nho wrote:
bah.... IA DATEN [CENZURAT] k te bate harta... nu am nicio obligatie sa ma justific tie kkt cu 4 ochi :/ nu am nicio obligatie sa ma cinui sa fac un retardat sa inteleaga ceva ce este logic pt altii :/ asa k iati familia si fa in rasa mati 3 ture. hai salut.
btw nu vrei sa tio arat si pe mata lin avampremiera pe redtube ? k doar de.. esti pretentios u.. mai pui si conditii. ten rsm



ai niste probleme foarte serioase si o imaginatie cam... redusa? te rog frumos sa te calmezi

iar u esti un mare asskisser+dodger ? vreun sfat pt tine ? buy a new life. in caz k nu erai asa disturi sa comentezi despre limbajul meu , observai k m-am reportat singur de mult pt limbaj... dar ala tot o merita. hai salut domnule cobrel.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 05-11-2010, 00:09:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vai, ce m-ai lovit cu "buy a life" si "asskisser"

vezi ca avampremiera e cu N, dai pe la scoala si in plus nu ti-am cerut sfaturi ce sa fac eu cu viata mea. tu esti ala care stai si scrii cu CAPSLOCK cand vrei sa te certi cu unul sau altul pe forum, nu eu

loads of... kisses in "avampremiera" pentru tine, Nea Nho


pacat ca a luat ban, acum sa revenim la discutia legata de corpse explosion

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drain

[fan nrultimate]



Status: Offline
(since 30-04-2020 22:31)
Joined: 04 Feb 2010
Posts: 635, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 55.4
Votes: 32

 
Post Posted: 06-11-2010, 22:42:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

havz0r wrote:
Drain wrote:
Ce ***** meu prezumtii gresite visezi ba, ala best dk worldwide a facut un film special dedicat corpse explosionului. Esti atata de prost incat sa crezi ca face 1vs2 fara glyph of ghoul si talente potrivite cand el facea filmu ala ca sa arate corpse explosion damage in 1vs2? ? Doh. Ce debuffe/buffe visezi. Adica ce mai lipsea de pe mage sa mai adauge damage de la 5.2k in sus? Ce putea sa ii mai dea ca sa sara de la 5.2k la 10k cat a luat laserfeet la 1.2k resil? Daca habar n'ai despre ce vorbesti atunci nu te baga.


Ok. Arata-mi ss cu spec-ul si glyphurile acelui dk. Pana atunci tine-ti gura, ca te bate logica.

Adica de ce sa'mi tin gura ca zici tu?
Tot pe mine ma bate logica bai Gheorghe? Dupa tine e logic ca pe retail sa iei juma din dmgu de aici din CE la jumate resilence, si sa dai duma ca dku care repet foloseste predominant in 1v2 CE nu ... avea talente si glyphuri ce il imbunatatesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 14 November 2010 16:47



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next    


The time now is 17-09-2024, 10:53:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x