User
Pass
2FA
 
 

Farewell yo

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message440
Alexiuly

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2024 00:59)
Joined: 02 Nov 2011
Posts: 51, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 179.1
Votes: 7

 
Post Posted: 25-08-2012, 10:03:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci, recent am luat si eu un kick frumos, nu stiu nici acum motivul exact, cine mi-a zis ca cica prea mult pvp si nu fac pve, in chestia asta am ca replica faptul ca niciodata, dar niciodata nu am refuzat un raid ca sa-mi termin bg-uri, arene, duels, am fost chemat in secunda urmatoare eram ready de raid.
Daca este pentru inactivitate, am vb cu Florin, mrog indirect, i-am zis lui arysil, si apoi si mesaj lui Florin, ca in perioada asta nu prea am cum sa fiu on pe la orele de raids, din motive de genul, lucru, iesit cu prietenii, e totusi final de vacanta si incerc sa profit cat pot de ea, mai am cativa tov care sunt cls a 12-a, si incep si ei pe 10 sept, deci imediat in perioada urmatoarea activitatea nu ar fi fost o problema, i-am lasat nr lui Florin daca e ceva sa-mi zica, ca vezi domne neaparat sa fi on ca e nevoie de lume - raid important, ca e nevoie de lume, il faceam pe dracu in 4 si poate imi faceam timp. Cand a fost sedinta l-am rugat pe eco sa-i zica lui florin ca nu pot ajunge, nu stiu daca a facut-o, dar din ce am vb pe atunci nu parea sa fie o problema recenta mea inactivitate.
Nu sunt deloc suparat, ba chiar tin sa va multumesc, alaturi de betrayers a fost frumos, lumea ok, ba chiar ma cam atasasem de guild, se vede ca aveti oameni dedicati dat fiind si vechimea guildei 5-6 ani...mi-am echipat magul frumos la voi, nu am plecat imediat spre mai bun cand m-am vazut imbracat sau cand guilda a avut momente mai putin placute - gen eventul cu bwd - cum au facut alti playeri, rage asupra itemelor nici atat, am fost rabdator si mi-am luat ce aveam nevoie cand majoritatea prezenta la raid deja aveau acele iteme.
Daca mai e nevoie de lume, nu ezitati sa ma chemati chit ca nu mai sunt la voi, voi veni cu cea mai mare placere, tinem leg - si sper sa aud numa de bine despre Betrayers si in viitor.
PS: Free cookies, si nutela cine vrea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 30-09-2024, 23:14:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password