User
Pass
2FA
 
 

@Freakz - Legendare! (daca ma sustineti.. lasati comentui sa vada cat mai multa lume)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message712
Akim2222

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-05-2016 18:33)
Joined: 21 Dec 2013
Posts: 57, Topics: 5
Location: Iasi

Reputation: 64.1
Votes: 4

 
Post Posted: 07-02-2015, 13:56:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buna ziua tuturor! -

Ma tot framanta faptul ca in viitorul apropiat o sa se treaca la MoP si ca o sa incepem iar o noua sesiune de raiding intens cu guildele noastre, ceea ce este extrem de bine.
Chiar ieri stateam asa pe la ora 23 dupa ce terminasem un ds cu guilda si din cauza faptului ca nu aveam somn am zis sa mai fac cate ceva prin wow... mi-am curatat inventarul am minat am vorbit, dar toate nu au durat mult din cauza ca ma plitiseam - asa ca am inceput sa ma uit pe YouTube si am vazut questline-ul de la legendara http://www.wowhead.com/item=71086/dragonwrath-tarecgosas-rest... Atunci mi-am spus ca am sa il fac si eu... am inceput sa fac questurile, dar pe langa faptul ca erau doar "accept-complete" la un momentdat NPC-ul nu era prezent deloc - am facut ticket si raspunsul care l-am primit a fost ca nu e scriptat questline-ul din cauza ca nu e scriptat nici firelands...este destul de corect din punct de vedere ca lucreaza putini oameni aproximativ pe gratix... si inteleg ca si ei trebuie sa traiasca, dar cred ca s-ar putea ca serverul sa fie mai populat si mai "fericit" daca se merge pe deviza "calitate NU cantitate"... cel putin asa cred eu si prin asta ma refer ca ar trebui ca tot contentul(endgame) sa fie accesibil oricui.

In final sugestia mea @Freakz Staff este sa permiteti playerilor sa se bucure de un item care l-au castigat cu mana lor nu doar sa fie top DPS si sa se laude ca apar si ei pe recount - si acum voi va veti gandi: Da, dar bani noi de unde mai facem ca sa intretinem serverul? am o solutie si pentru asta. Questline-ul de legendare sa fie accesibil dar sa fie foarte greu de facut(in sensul ca requirements de la quest sa aibe un drop chance sau daca au deja, acesta sa fie mai mic decat normalul)... astfel cei slabi de inger sau cei care poate nu au timp pentru ca lucreaza, si nu pot farma raiduri 9-10 saptamani la rand pentru o legendara sa fie nevoiti sa o cumpere -

Multumesc in avans pentru atentie si scuze de deranjul provocat -

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raster

[ACNA]



Status: Offline
(since 02-09-2016 09:51)
Joined: 24 Feb 2011
Posts: 5377, Topics: 210
Location: In my mind palace

Reputation: 765.4
Votes: 81

     
Post Posted: 07-02-2015, 14:24:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu e facut questlineul de la staff pentru ca nu sunt scriptati bossi din Firelands, nu stiu daca te-ai uitat pe questline dar iti trebuie ceva de la Ragnaros ca sa poti completa penultimul quest + phase 1 care iti cere sa omori inca 4 bossi din Firelands ca sa iei ceva drops.

Zici ca ai primit acelasi raspuns cand ai facut ticket, atunci nu prea stiu de ce ai facut postul asta. Vrei sa primesti stafful din 3 questuri auto complete sau cum ? Vorbesti de bani dar ai observat ca questlineul pentru daggere a fost implementat ? Asteapta MOP, o sa fie bine pentru toti, daca planurile nu se modifica si se trece prin tot contentul o sa apuci sa te bucuri de tot ce nu ai dat bani ca sa experimentezi pe blizz.



воронья
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fomitzaftw

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-05-2016 11:12)
Joined: 21 Oct 2014
Posts: 75, Topics: 13
Location: Italy

Reputation: 57.5
Votes: 7

     
Post Posted: 07-02-2015, 15:04:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Useless topic daca ai primit raspuns prin ticket+ daca cautai mai este 1 post (era,nu sunt sigur daca mai este).

 
Staff message (Snoppy):
 
useless reply. +1 warn off-topic.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Snoppy, 07 February 2015 17:30



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 24-04-2024, 03:50:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x