User
Pass
2FA
 
 

Frostwindz 5: Frost Power - Frost Mage PvP in World of Warcraft [Trailer]
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies
Author Message4669
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 02-04-2013, 21:05:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Allybetrayer wrote:
@Kinook
"Vai criticii astia domne..."
Macar eu rad si critic videoul lui nu ca a scris RecoonecT IA si nu I-A.
Si @Loveheal nu trebuie sa fiu pro player ca sa ii spun ca e pe langa cu clasa si cu filmele, iar de trailer nu mai spun..."to be continued". Nu am nimic cu omul si nu incetez cu nimic, am voie sa imi spun parerea, ce imi place si e frumos laud, ce e de kkt rad si critic fie ca autorului ii place sau nu.
Vreti sa nu mai aveti critici nu mai postati aici si gata, oricum nea Frostwindz nu tine cont de "critici", scoate filme pe banda de 2 luni si la fel de prost joaca.
Dar asa a fost mereu aia nabi se apara intre ei, iar aia care au o vechime in jocul asta isi spun sparerea fara frica.
Edit : am mai vorbit de treaba cu " Daca te crezi mai bun fa tu un film si nu mai critica", sunt sigur ca toti care fac filme si le scot pe piata asta zic publicului " Nu iti place? fa tu unul ", asta e si scopul de a il pune pe freakz/filme, sa vezi parerea playerilor, si parerea mea ca a multor altora e ca el nu a invatat nimic de cand tot posteaza filme pe freakz. Deci voi care il pupati pe domnul, luati.va de mana cu el si l2p daca sunteti de parere ca baiatul asta stie sa joace sau macar a progresat in ultima vreme.

vezi doamne, ca sa fii zeu trebuie sa critici incepatorii, aia cu vechime au oua de 10 kile bucata(care desi sunt asa mari, suspect, nu ii deranjaza la mers).

cum ziceam: Mentalitatea romaneasca fratilor, de rahat, de pe freakz. hai sa suferim. de ce sa suferim? de orice. Nu il apar pe frostwindz, nici nu il cunosc pe om. E incepator, trebuie sa suporte criticile. Cum facem, ne impartim in 2 tabere, frostwindz fans si haters?

Quote:
Dar asa a fost mereu aia nabi se apara intre ei, iar aia care au o vechime in jocul asta isi spun sparerea fara frica.

asta a fost randunica maxima:)) Ba, nab nu e acelasi lucru cu batut in cap. Nab inseamna incepator. Daa, frostwindz e incepator.

si chestia asta cu vechimea ma, chiar nu are nicio legatura cu atitudinea pe forum, gandeste-te si tu nitzel. Si nici cu skillul in wow. Am un prieten mag care joaca din vanilla pe oficial, PVE hero, si il rup in dueluri.

oh, si daca te intrebi de vechimea mea in wow, joc din TBC, patch 2.0.12. Nu sunt mare skill, dar cred ca sunt peste 75% din playerii de pe server in ceea ce priveste PVP-ul ca druid feral


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
heartilly

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-09-2017 19:40)
Joined: 15 Feb 2013
Posts: 155, Topics: 31
Location: Suceava

Reputation: 47.9
Votes: 18

 
Post Posted: 02-04-2013, 21:23:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[quote="Kinook"]
Allybetrayer wrote:
@Kinook

oh, si daca te intrebi de vechimea mea in wow, joc din TBC, patch 2.0.12. Nu sunt mare skill, dar cred ca sunt peste 75% din playerii de pe server in ceea ce priveste PVP-ul ca druid feral


Ce ne spui tu acum este ca pentru a juca druid feral iti trebuie skill ? o.O

ON TOPIC: Cat despre trailer , mi-a placut si nu prea....50 de secunde e un intro in care ti-ai prezentat charul iar in urmatoarele ai introdus o faza dintr-un bg in care ai prins 2-3 crituri. Deci ce va urma ? Sa ne prezinti caracterul si cum te plimbi ? Sa-l cocotezi pe niste munti si sa infingi steagul ? Sau partea de actiune unde faci PvP ? Iar despre efecte nu stiu ce sa zic. Cred ca un video cu putine efecte da bine la ochi . Efectele tale imi obosesc ochii si nu prea inteleg ce se intampla acolo ...Nota 6/10 -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exorder1337

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 25-09-2016 22:35)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 3194, Topics: 55
Location: Craiova

Reputation: 1.8
Votes: 59

       
Post Posted: 02-04-2013, 21:27:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Kinook pana la fans si haters,este o cale lunga.Ce face el@frostwindz este o porcaria,in sensul ca se grabeste sa aiba cat mai mult filmulete.Face filme de 5 minute in care 2 minute i-a un flag din AB,2 arata cum da 100 blinkuri si 30 nova si 1 minut crits.Daca vrei sa faci ceva,fa-l calumea,nu iti bate joc,sau altii o sa-si bata joc de tine.

"Oltean raman, sunt dintr-o bucata!" - Byga

"Bunã seara Adrian Pãunescu, ultimul nostru zid de apãrare"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 02-04-2013, 21:30:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Exorder1337 wrote:
@Kinook pana la fans si haters,este o cale lunga.Ce face el@frostwindz este o porcaria,in sensul ca se grabeste sa aiba cat mai mult filmulete.Face filme de 5 minute in care 2 minute i-a un flag din AB,2 arata cum da 100 blinkuri si 30 nova si 1 minut crits.Daca vrei sa faci ceva,fa-l calumea,nu iti bate joc,sau altii o sa-si bata joc de tine.

10000% agree. Dar totusi poate daca ii dam niste sfaturi ceva invata si el...

@heartilly, ce sa fac, nu e vina mea ca feralu e OP. Fiecare patch are cate o clasa sau doua FOTM (flavour of the month)


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exorder1337

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 25-09-2016 22:35)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 3194, Topics: 55
Location: Craiova

Reputation: 1.8
Votes: 59

       
Post Posted: 02-04-2013, 21:35:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai si frate,cum a zis Allybetrayer,de 2 luni tot pune filmulete si nu asculta deloc,face aceleasi greseli.

"Oltean raman, sunt dintr-o bucata!" - Byga

"Bunã seara Adrian Pãunescu, ultimul nostru zid de apãrare"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
heartilly

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-09-2017 19:40)
Joined: 15 Feb 2013
Posts: 155, Topics: 31
Location: Suceava

Reputation: 47.9
Votes: 18

 
Post Posted: 02-04-2013, 21:45:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kinook wrote:
ce sa fac, nu e vina mea ca feralu e OP. Fiecare patch are cate o clasa sau doua FOTM (flavour of the month)


Glumetule, OP-ul acela nu are legatura cu skilul...Cat de OP esti tu ...pot sa-mi pun caracterul in joc ca te bat la duel cu mai mult de 80% HP . Faptul ca toti spun acelas lucru si tu esti invers nu-ti zice nimic ? Crezi ca daca ne dam cu parerea si nu suntem de acord cu tine suntem niste persoane cu mentalitati de lemn ? Ca asta afrimai mai inainte, te luai de mentalitatile romanilor, ai o problema cu romanii ?
Tu inca mai crezi ca tipul face o treaba buna? Eu unul am aproape 5 zile de cand lucrez la un video si nu sunt nici la jumatate...El in schimb arunca 2 filmari intr-un montaj, baga un text si ce-i ca tine il ridica in slavi. Bai nene...Dacã vrei sã faci o treabã bunã, fã-o . Daca nu mai bine laso balta ....



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 02-04-2013, 22:44:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

heartilly wrote:
Kinook wrote:
ce sa fac, nu e vina mea ca feralu e OP. Fiecare patch are cate o clasa sau doua FOTM (flavour of the month)


Glumetule, OP-ul acela nu are legatura cu skilul...Cat de OP esti tu ...pot sa-mi pun caracterul in joc ca te bat la duel cu mai mult de 80% HP . Faptul ca toti spun acelas lucru si tu esti invers nu-ti zice nimic ? Crezi ca daca ne dam cu parerea si nu suntem de acord cu tine suntem niste persoane cu mentalitati de lemn ? Ca asta afrimai mai inainte, te luai de mentalitatile romanilor, ai o problema cu romanii ?
Tu inca mai crezi ca tipul face o treaba buna? Eu unul am aproape 5 zile de cand lucrez la un video si nu sunt nici la jumatate...El in schimb arunca 2 filmari intr-un montaj, baga un text si ce-i ca tine il ridica in slavi. Bai nene...Dacã vrei sã faci o treabã bunã, fã-o . Daca nu mai bine laso balta ....


ma, eu nu am zis ca joaca bine sau ceva, mie mi-a placut doar traileru. a fost cat de cat acceptabil. Ca gameplay mai are foarte mult de invatat.
Ce m-a iritat pe mine a fost nenea care a zis ca joaca naspa intr-un filmulet cu un trailer, de la asta a inceput totul. Nu ca l-as proteja pe frostwindz, sau o fi vreun prieten de-al meu. Traileru nu e chiar asa de rau cum erau videourile precedente(ma rog, nici prea marfa nu e...), dar e OK. asteptam full movie, poate vedem vreun progres ceva.

Cat despre feral, din punctul meu de vedere, este destul de OP. Damage, mobilitate, rezistenta, CC....
as accepta provocarea ta la duel daca am juca pe acelasi realm la acelasi faction


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 02-04-2013, 22:52:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Defapt pe tine te.a deranjat ca am ras de el ca pune " to be continued" intr.un trailer=)), ceea ce trebuie sa recunoasteti e funny shit.
Nu i.am spus de gameplay sau efectele de rahat pentru ca a mai fost atentionat de asta in topicurile vechi si nu a invatat nimic.
Un singur plus are videoul asta fata de restul.... m.a facut sa rad.
Edit: " mentalitatea de roman" iti spun si eu putin despre ea? Normal ca il aperi cand esti in guilda "Frostwindz army"....fan much?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dudeuronfire

[Creep]



Status: Offline
(since 10-12-2018 15:29)
Joined: 12 Jan 2011
Posts: 819, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 125.7
Votes: 16

 
Post Posted: 03-04-2013, 07:14:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ai... guilda numita Frostwindz Army?-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
hai sa zicem ca, desi esti intr-o stare de stagnare in privinta skill-ului de la mage si a filmelor , stare care pare sa persiste de la primul film si pana acum, aveam ceva respect pentru tine si consideram ca ai potentialul de a te imbunatati

















































...s-au dus -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
noxuris

[Blood Bath ]



Status: Offline
(since 04-01-2018 23:24)
Joined: 15 Nov 2011
Posts: 590, Topics: 99
Location: Mangalia

Reputation: 426.7
Votes: 19

Post Posted: 03-04-2013, 14:42:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Random Question:
Hmmm ai venit la hoarda?

*no comment*


I drink your blood and I eat your skinn.
http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/Tenzor/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Frostwindz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-03-2014 16:08)
Joined: 23 Feb 2013
Posts: 53, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 41
Votes: 5

 
Post Posted: 03-04-2013, 15:09:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

noxuris wrote:
Random Question:
Hmmm ai venit la hoarda?

*no comment*

Da.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MihneaS
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-11-2013 19:54)
Joined: 04 Jun 2012
Posts: 447, Topics: 74
Location: Brancoveanu

Reputation: -33.7
Votes: 6

   
Post Posted: 16-04-2013, 17:18:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://youtube.com/watch?v=lNbfC0L5Qfk:


Daca tu zici ca iti ia mult sa le faci..
Poftim, oh dar ce e asta!
Intro-ul si melodia este exact ca al lui Cartoonz!-
Si tot in av -))))))))


http://www.twitch.tv/shoneEu
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Frostwindz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-03-2014 16:08)
Joined: 23 Feb 2013
Posts: 53, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 41
Votes: 5

 
Post Posted: 16-04-2013, 17:24:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MihneaS wrote:
https://youtube.com/watch?v=lNbfC0L5Qfk:


Daca tu zici ca iti ia mult sa le faci..
Poftim, oh dar ce e asta!
Intro-ul si melodia este exact ca al lui Cartoonz!-
Si tot in av -))))))))

Da exact, sa stii.. intro-ul este exact ca al lui Cartoonz.. Este vreo problema ca am facut in av? Este vreo problema ca imi place locul ala? + Ca sunt frost.. Unde voiai sa fac? In Firelands.. nu?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MihneaS
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-11-2013 19:54)
Joined: 04 Jun 2012
Posts: 447, Topics: 74
Location: Brancoveanu

Reputation: -33.7
Votes: 6

   
Post Posted: 16-04-2013, 17:26:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frostwindz wrote:
MihneaS wrote:
https://youtube.com/watch?v=lNbfC0L5Qfk:


Daca tu zici ca iti ia mult sa le faci..
Poftim, oh dar ce e asta!
Intro-ul si melodia este exact ca al lui Cartoonz!-
Si tot in av -))))))))

Da exact, sa stii.. intro-ul este exact ca al lui Cartoonz.. Este vreo problema ca am facut in av? Este vreo problema ca imi place locul ala? + Ca sunt frost.. Unde voiai sa fac? In Firelands.. nu?


Mai este inca o problema ca e aceeasi melodie, si da!
Chiar ar fi misto sa vezi un frost mage prin firelands -


http://www.twitch.tv/shoneEu
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Frostwindz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-03-2014 16:08)
Joined: 23 Feb 2013
Posts: 53, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 41
Votes: 5

 
Post Posted: 16-04-2013, 17:35:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MihneaS wrote:
Frostwindz wrote:
MihneaS wrote:
https://youtube.com/watch?v=lNbfC0L5Qfk:


Daca tu zici ca iti ia mult sa le faci..
Poftim, oh dar ce e asta!
Intro-ul si melodia este exact ca al lui Cartoonz!-
Si tot in av -))))))))

Da exact, sa stii.. intro-ul este exact ca al lui Cartoonz.. Este vreo problema ca am facut in av? Este vreo problema ca imi place locul ala? + Ca sunt frost.. Unde voiai sa fac? In Firelands.. nu?


Mai este inca o problema ca e aceeasi melodie, si da!
Chiar ar fi misto sa vezi un frost mage prin firelands -

Ma iei la misto acum, nu? Si.. in legatura cu melodia.. acum nu pot sa o folosesc pentru ca a folosit-o Cartoonz, nu? Ma intreb de ce nu l-am lasat pe mute. Daca puneam alta.. spuneai ca am luat-o de la....Swifty sau nu stiu de unde..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 09-09-2024, 17:00:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x