User
Pass
2FA
 
 

Grupe DS 10N.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message533
Igetwicked

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-06-2021 03:45)
Joined: 28 Apr 2014
Posts: 84, Topics: 20
Location: Anglia

Reputation: 189.8
Votes: 11

 
Post Posted: 17-07-2014, 21:17:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vreau ca careva sa spuna aici cate grupe DS10N sunt ,membrii din ele,si rolul fiecaruia,dupaia o sa dau edit la post (eu am uitat ca de 20 de zile nam jucat)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Allerion

[zm2.freakz.ro]



Status: Offline
(since 10-06-2019 20:06)
Joined: 09 Apr 2013
Posts: 1847, Topics: 39
Location: Bucuresti

Reputation: 15.2
Votes: 44

       
Post Posted: 25-07-2014, 19:13:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Vreau ca careva"? "Nam"(legat)? Fratie nu te mai apuca tu sa faci topicuri de capul tau fara sa intrebi, si macar daca faci alandala macar scrie corect ca ne faci de ras. Si ca tot am ajuns la discutii de genul sunt curios de unde ai capatat poza de pe forum, probabil ca daca te intreb cine'i ala habar nu ai...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Igetwicked

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-06-2021 03:45)
Joined: 28 Apr 2014
Posts: 84, Topics: 20
Location: Anglia

Reputation: 189.8
Votes: 11

 
Post Posted: 26-07-2014, 07:43:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Allerion wrote:
"Vreau ca careva"? "Nam"(legat)? Fratie nu te mai apuca tu sa faci topicuri de capul tau fara sa intrebi, si macar daca faci alandala macar scrie corect ca ne faci de ras. Si ca tot am ajuns la discutii de genul sunt curios de unde ai capatat poza de pe forum, probabil ca daca te intreb cine'i ala habar nu ai...


Sincer nu prea ma intereseaza gramatica,nu sunt profesor,si daca ai inteles la ce ma refer,e bine.
Cum am zis un rocker / punker de la care tu asculti muzica,nu ma intereseaza cine e , si daca ti-am luat poza care-i faza ca nu inteleg ?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hellzdude

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-10-2016 20:02)
Joined: 24 Sep 2011
Posts: 56, Topics: 15
Location: Norway

Reputation: 76.9
Votes: 17

 
Post Posted: 26-07-2014, 10:11:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Igetwicked wrote:

Sincer nu prea ma intereseaza gramatica,nu sunt profesor,si daca ai inteles la ce ma refer,e bine.


Nu ai nici macar o scuza pentru asta. Nu trebuie sa fii profesor ca sa poti scrie corect romaneste, iar gramatica face parte din (in)cultura generala a tuturor. Si, ca un "heads up", daca nu poti scrie romaneste corect, pot avea pretentia sa poti scrie intr-o limba straina un text corect si coerent?
In orice caz, asta este sfatul meu pentru tine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Igetwicked

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-06-2021 03:45)
Joined: 28 Apr 2014
Posts: 84, Topics: 20
Location: Anglia

Reputation: 189.8
Votes: 11

 
Post Posted: 26-07-2014, 11:23:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hellzdude wrote:
Igetwicked wrote:

Sincer nu prea ma intereseaza gramatica,nu sunt profesor,si daca ai inteles la ce ma refer,e bine.


Nu ai nici macar o scuza pentru asta. Nu trebuie sa fii profesor ca sa poti scrie corect romaneste, iar gramatica face parte din (in)cultura generala a tuturor. Si, ca un "heads up", daca nu poti scrie romaneste corect, pot avea pretentia sa poti scrie intr-o limba straina un text corect si coerent?
In orice caz, asta este sfatul meu pentru tine.


Si sincer nimeni nu te-a bagat in seama , in fine , scriu cum vreau , daca vreau sa scriu corect , scriu , dar chiar nu vad de ce e asa importanta gramatica in aceasta discutie sa fim seriosi , nici tu nu scrii corect, asa ca Cheesechips nu te lua de mine cand stii ca si tu suferi de acelasi "defect" pe care il observi la mine imediat si sari cu gura, insa nu si la tine.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Struti

[Ghost Master]



Status: Offline
(since 04-02-2018 11:31)
Joined: 13 Apr 2013
Posts: 1120, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 1634.6
Votes: 139

 
Post Posted: 26-07-2014, 13:22:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Terminati dramele si deschisul la topicuri fara sens. Astea le faceti pe privat/wisp sau cum vreti voi nu mai vreau sa vad deschis nici un topic fara sens pe subforum, sau discutii de drame. Le rezolvati in-game pe whisp. Asa ca topic closed (ipotetic)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 06-05-2024, 19:35:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x