User
Pass
2FA
 
 

Guild recruitment
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 35, 36, 37  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message91103
Sott

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2015 18:08)
Joined: 12 Dec 2011
Posts: 172, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 62.8
Votes: 13

Post Posted: 12-06-2012, 16:28:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

jumatate din gear e pvp... oricum /w sott/hwt/qwt sau altui officer/gm pt teste


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eli06

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-07-2013 11:36)
Joined: 11 Jun 2012
Posts: 6, Topics: 1
Location: baitza rullz!

Reputation: 57.2
Votes: 2

   
Post Posted: 13-06-2012, 15:14:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sott wrote:
jumatate din gear e pvp... oricum /w sott/hwt/qwt sau altui officer/gm pt teste


din pacate m-i s-a stricat pc-ul si numai vineri mi-l pot repara dak o sa mai fie valabila cererea e ok intru in guilda cu drag

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
sayram

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-05-2013 09:48)
Joined: 05 Jan 2011
Posts: 15, Topics: 10
Location: Bucuresti

Reputation: 102.7
Votes: 2

 
Post Posted: 16-06-2012, 00:06:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?: 6-7 ore pe zi

2. Clasa: Priest

3. Main Spec/OFF spec: Holy/Shadow

4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Deaththekid

5. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Mi se pare mult mai usor ca healer pe priest, fiind o clasa care se bazeaza mult pe DoTs ca dps. Ideea e ca ma descurc bine pe orice healer, de aici si motivul principal al alegerii.

6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Spec:
http://www.wowhead.com/talent#bchZfhrrR0bkfdoh

Importanta gear: Armura cu spirit (obligatoriu) dupa care haste, si putin mastery ici si colo.

Importanta unor stats in fata altora: Intellect>Spirit>Haste>Mastery>Crit

7. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Doresc sa fac parte dintr-o ghilda serioasa cu oameni capabili care stiu ce inseamna respectul fata de ceilalti.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 16-06-2012, 08:53:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu personal sunt impotriva aplicarilor la recruit atunci cand faci deja parte dintr-o guild , in fine am vrut doar sa zic asta, nu pot sa zic daca te acceptam sau nu , pentru ca nu mai stiu de ceva vreme ce nevoi are guild -, din partea mea iti urez succes

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sott

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2015 18:08)
Joined: 12 Dec 2011
Posts: 172, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 62.8
Votes: 13

Post Posted: 16-06-2012, 12:46:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

respins... atat gearul cat si achivurile lasa de dorit


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ReDBullXXX

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-10-2013 20:35)
Joined: 14 Jun 2012
Posts: 28, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 54.2
Votes: 2

 
Post Posted: 16-06-2012, 18:15:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Am la dispozitie sa joc wow pe zi 3-4 ore ( 5-7 ore sambata si vinerea)
2.Clasa:Druid
3.Main spec/Off spec: Balanced -main/Resto-off
4.Link armoury: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Yix
5.Am ales acest spec deoarece eu am o pasiune pentru casteri, si mi-a placut druidul pentru ca acesta poate da tone dps in mod direct cat si in mod indirect prin DoT, l-am ales special pt PvE
6.Pai, eu , spre deosebire de alti druizi ince cu Fairy fire ( -12% armour inseama bonus dps) apoi pun DoT ( insect swarm si Moonfire) dupa care incep sa dau starire pana ajung la la eclipsa, dupa care dau wrath pana ajung la 0 si fac tot asa si pun doturile cu 3 sec inainte sa expire si dau si starfall cateodata daca nu mai sunt multi mobi pe langa boss sau il dau in pvp cand sunt mai mult de 3 playeri pe langa mine.
7.Pai, prima data am jucat wow pe molten tot duid balance si de acolo a inceput pasiunea. Apoi am inceput cataclysm pe freakz si am adorat jocul.
8.Pai am fost doar in Unstoppable, si am fost dat afara din cauz unei absente de 2 sapt. Eram prins intr-o perioada cu concursuri ( matematica si informatica) si de abia mai venea acasa pt ca statea cu profesori si repetam si asa nu m-am putut juca wow pt ca si rezolvam probleme acasa, dar guilda a fost excelenta.
9.Doresc sa ma alatur guildei deoarece doresc sa intalnesc playeri cu experienta, ca sa pot invata de la ei lucruri noi si ma distrez si sa rad cu membrii guildei.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sott

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2015 18:08)
Joined: 12 Dec 2011
Posts: 172, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 62.8
Votes: 13

Post Posted: 17-06-2012, 10:59:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w hwt/sott/qwt sau altui officer/gm pt teste


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
surub

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2020 05:00)
Joined: 28 Apr 2012
Posts: 31, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 81.4
Votes: 3

 
Post Posted: 19-06-2012, 16:52:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xD


Last edited by surub on 19-06-2012, 21:33:03; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkspirit15

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-02-2017 19:20)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 145, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 87.2
Votes: 5

 
Post Posted: 19-06-2012, 18:48:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

respins...lam intrebat la maloriak pe heroic sa imi zica scriptu si el " stiu ca apare o oala "
fii serios....daca nici la maloriak ; achiv-uri cu bossi pe heroic mode doar chimaeron....




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bibby

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-12-2015 22:23)
Joined: 13 Nov 2011
Posts: 66, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 103.9
Votes: 3

Post Posted: 20-06-2012, 09:46:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 7-8 ore
2. Clasa:priest 362 ilvl
3. Main Spec/OFF spec:holy/shadow
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tearofblood
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pt ca e clasa care o joc de pe wotlk si are mai multe butoane ca alti healeri + mass dispell
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
-spirit-haste-mastery .... are leap of faith care ajuta foarte mult la arthamedes
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
-joc popa de 3 ani holy pve / shadow pvp
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
- am fost in opus dei dar treaba s-a cam stricat(certuri la raiduri,raidurile de 10 heroice le fac aceeasi oameni etc.)
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
-vreau ceva nou + ca sunteti seriosi

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sott

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2015 18:08)
Joined: 12 Dec 2011
Posts: 172, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 62.8
Votes: 13

Post Posted: 20-06-2012, 22:29:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Leaga-ti contul de wow cu cel dupa forum... si vb dupa


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Silviu.X

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-03-2013 19:59)
Joined: 12 Sep 2011
Posts: 297, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 20.7
Votes: 4

 
Post Posted: 22-06-2012, 20:46:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Avand in vedere ca a venit vacanta: MEREU -

2. Clasa:
Priest 362 ilvl

3. Main Spec/OFF spec:
Holy/Disci

4. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Moreea

5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Avand in vedere ca si pe Wotlk am jucat shamy healeuzic ca acest spec ma reprezinta.

6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Armura cu spirit si haste, si putin mastery/

Stats: Intellect>Spirit>Haste>Mastery>Crit

7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc WoW de pe TBC dar nu am apucat sa-l experimentez la maxim. Pe Wotlk am fost shamy resti 6200 gs PVE si am facut tot fara Lich King.

8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Momentan sunt in Fallen Angels Alliance si am ales sai parasesc din cauza unui singur jucator din aceea guilda si consider ca iam ajutat cu tot ce am putut.

9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Am vazut ca ati facut tot si va jucati si LoL si ma gandeam poate dam cateva meciuri.


_____________________________________

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sott

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2015 18:08)
Joined: 12 Dec 2011
Posts: 172, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 62.8
Votes: 13

Post Posted: 23-06-2012, 08:18:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w sott/hwt/qwt sau altui officer pentru teste


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Brober

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2019 09:34)
Joined: 03 Jun 2012
Posts: 27, Topics: 3
Location: United Kingdom

Reputation: 77
Votes: 5

 
Post Posted: 23-06-2012, 17:54:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Am la dispozitie 12 ore pe zi
2.Rogue
3. Main spec : Combat (PVE) / Off Spec : Subtetly (PVP)
4. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Brober
5. Imba dps !!!
6. Pai rotatia mea e cam asa .. : 2 ss - snd - 4 ss - 1 rs - eviscerate ( apoi daca mai am timp din snd mai folosesc o data rotia de la snd la sfarsit daca nu reincep rotatia)
7. Am inceput sa joc Wow De pe WOLTK .. Avusesem priest .. dar schimbarea brusca ( inainte cu 2 luni de a se muta freakz pe cata Am inceput sa joc ) M'a pus la grele incercari - adica faza cu .. " UNDE FAC LEVEL DE LA 80" Si chestii de astea pe care pe mine pur si simplu ma enervau cand vedeam globalu plin de intrebari de genu acestora... In raid .. Am full run bwd si bot .. Achiv cu vali hc halfus hc si chima hc.. Mna .. stiu toate script pe hc chiar si ods omnotron . tot ce este nevoie pentru a fi intr'o guilda cu interesu de a face full run .. -
8. Prima data am fost in "District" .. Am stat aproximativ o luna.. pana cand ma descoperit Un bun prieten care se numeste Pdr .. Si m'a chemat in guilda "OPUS DEI " .. Acolo am stat si am facut ceva item timp de o luna jumatate.. Dar am iesit din cauza draciiei asteia cu transformatul item.. Ma obligau sa farmez reputatii .. si in ziua aia chiar nu aveam chef de nimic.. Asa ca m'am certat cu mai toti de pe acolo .. si am hotarat sa ies din Guilda respectiva.. Acum m'am alaturat celor de la "FALLEN ANGELS ALLIANCE" .. dar numarul redus de membri si lipsa raidurilor.. ma duc cu gandu de a parasi aceasta guilda .. si sa imi incerca sansa de a intra in guilda voastra..
9. Doresc sa ma alatur guildei voastre pentru ca din cate am vazut sunt cativa player's capabili de a face un raid calumea.. Si dorinta de a deveni mai bun sau cum sa zice .. Sa am mai mult skill in a juca cu rogue. . - Sper ca cererea mea sa fie luata in considerare si mna.. .Bafta tuturor din guilda voastra daca nu o sa fiu acceptat !! -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkspirit15

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-02-2017 19:20)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 145, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 87.2
Votes: 5

 
Post Posted: 24-06-2012, 08:41:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w neadruid/neadk sau /w sott/hwt/qwt sau orice alt officer/ sgm pt teste



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 35, 36, 37  Next    


The time now is 23-06-2024, 22:02:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x