User
Pass
2FA
 
 

Guild recruitment
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 35, 36, 37  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message94251
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 23-09-2012, 13:19:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La Dummy maioneza . /w unui ofiter

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dualcore

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-01-2014 07:32)
Joined: 23 Sep 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Brasov

Reputation: 35
Votes: 3

Post Posted: 23-09-2012, 13:44:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca imi zici cum il leg . da il am pve full nimic pvp pe mine
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
takumi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 06:44)
Joined: 25 May 2012
Posts: 8, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 66.3
Votes: 2

 
Post Posted: 24-09-2012, 19:36:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :pe zi 4-5 ore,daca e raid cit e nevoie

2. Clasa: hunter
3. Main Spec/OFF spec: SV/MM
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Takumi
5. De ce ai ales specul pe care joci acum:este mai eficient in raiduri desi parerile sunt impartite
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc):pe sv conteaza agilitate-haste,ideal ar fi sa ai 20% si critic ,gearul e important si e normal dar depinde si de experienta in clasa ,rotatia e mark-serpent sting-explozion shot-4xcobra shot-black arrow si kill shot cind e sub 20%viata
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). :am 2 ani de cind joc pe freakz,inainte am jucat pe scape.wow si crusader
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :opus dei-a fost binisor mai ales pe WOTLK,si deth ground care sau desfiintat, au plecat multi pe oficial,inner sanctum- ghilda buna dar au plecat mulri pe oficial si sa spart nucleul
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :am vazut ca sunteti seriosi,aveti progres

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
marsik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2015 20:32)
Joined: 23 Oct 2010
Posts: 123, Topics: 9
Location: Europe

Reputation: 130.6
Votes: 5

 
Post Posted: 25-09-2012, 09:06:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ takumi nu apreciem ca ne-ai lasat la sfarsit(stii la ce ma refer) dar /w un ofiter online pt teste


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nanelu16

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-06-2013 20:41)
Joined: 25 Sep 2012
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 52.1
Votes: 2

Post Posted: 25-09-2012, 19:04:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?:dimineata de la 9:00-12:00 si seara de la 7:00 Pana la 12:00
2. Clasa: Warrior
3. Main Spec/OFF spec:Fury
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Fairfighter
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?:Este un spec care ma atrage dmg mare,si e unul dintre cei mai mare dmg dealer si dps....
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). :nu stiu sa va explic explic dar nu este prima oara cand joc war si ma descurc cat de cat
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). :Pai joc de pe TBC - cea mai mare perioada a mea a fost WOTLK si cataclysm joc cam de cand a aparut,am jucat TBC si WOTLK pe blizz...si cam atat..
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):Niciuna
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:Pai vreau o guilda de oameni cu care poti sa faci progress si sa speram ca asa va fi:D
Cam asta este tot
Cya in da GAME:P

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZoomZoom

[Cica Gica Hagi]



Status: Offline
(since 28-04-2019 10:39)
Joined: 13 Feb 2012
Posts: 509, Topics: 26
Location: in padure

Reputation: 191.5
Votes: 16

 
Post Posted: 25-09-2012, 23:21:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nanelu16 wrote:
1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?:dimineata de la 9:00-12:00 si seara de la 7:00 Pana la 12:00
2. Clasa: Warrior
3. Main Spec/OFF spec:Fury
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fairfighter
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?:Este un spec care ma atrage dmg mare,si e unul dintre cei mai mare dmg dealer si dps....
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). :nu stiu sa va explic explic dar nu este prima oara cand joc war si ma descurc cat de cat
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). :Pai joc de pe TBC - cea mai mare perioada a mea a fost WOTLK si cataclysm joc cam de cand a aparut,am jucat TBC si WOTLK pe blizz...si cam atat..
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):Niciuna
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:Pai vreau o guilda de oameni cu care poti sa faci progress si sa speram ca asa va fi:D
Cam asta este tot
Cya in da GAME:P


sa`ti legi contul de wow cu contul de forum te rog


CE`S AIA HEALERI?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nanelu16

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-06-2013 20:41)
Joined: 25 Sep 2012
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 52.1
Votes: 2

Post Posted: 26-09-2012, 08:46:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ZoomZoom wrote:
nanelu16 wrote:
1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?:dimineata de la 9:00-12:00 si seara de la 7:00 Pana la 12:00
2. Clasa: Warrior
3. Main Spec/OFF spec:Fury
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Fairfighter
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?:Este un spec care ma atrage dmg mare,si e unul dintre cei mai mare dmg dealer si dps....
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). :nu stiu sa va explic explic dar nu este prima oara cand joc war si ma descurc cat de cat
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). :Pai joc de pe TBC - cea mai mare perioada a mea a fost WOTLK si cataclysm joc cam de cand a aparut,am jucat TBC si WOTLK pe blizz...si cam atat..
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):Niciuna
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:Pai vreau o guilda de oameni cu care poti sa faci progress si sa speram ca asa va fi:D
Cam asta este tot
Cya in da GAME:P


sa`ti legi contul de wow cu contul de forum te rog


Am facut-o dar nu se schimba:Fairfighter e contu,dar nu stiu ce are de nu se schimba

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bancila

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-09-2013 17:32)
Joined: 25 Sep 2012
Posts: 12, Topics: 2
Location:

Reputation: 66.6
Votes: 2

 
Post Posted: 26-09-2012, 21:11:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.pe zi ma joc cam 5 ore pe zi iar in weekend mereu
2.druid
3.main spec restoration/off spec balance
4.http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Condoleantze
5.lam ales fiindca este heal aoe si imi place druidu
6.e bine sa dai mereu wild growth si lifebloom si mai dai si regrowth uneori cand e o urgenta iar cand dai rejuvenation dai swiftmead
.7 lam vazut pe fratele meu cand se juca si iam spus sa ma lase si atunci era tbc la un moment dat ma jucam pe fun cu un prieten si dupa am invatat si pe woltk era mai usor si era mai distractiv si jucam pe freakz cresteam jucam pve pvp,iar pe cataclysm e mult mai usor e mai simplu
8.am fost in kissmydarnassus si am iesit fiindca erau aroganti si plini de fite si aveau un program nasol pentru mine
9.si as dori sa intru la voi in guilda ca am auzit ca sunteti seriosi uneori si distrati de minune va intelegeti nu sunteti aroganti si faceti raiduri mereu si sunteti foarte buni

Posturi unite automat, 26-09-2012, 22:11:40

iar daca e raid cat e nevoie

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
marsik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2015 20:32)
Joined: 23 Oct 2010
Posts: 123, Topics: 9
Location: Europe

Reputation: 130.6
Votes: 5

 
Post Posted: 26-09-2012, 21:15:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

leagati contul si mai vb


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bancila

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-09-2013 17:32)
Joined: 25 Sep 2012
Posts: 12, Topics: 2
Location:

Reputation: 66.6
Votes: 2

 
Post Posted: 26-09-2012, 21:46:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.am dispozitie de dimineata pana la ora 12 si seara de la 18:00 pana la 22:00 dar cand e raid stau pana se termina
2.druid
3.main spec restoration off spec balance
4.http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Condoleantze
5. lam ales ca da mult heal si e aoe
6.dai cu lifebloom si wild grothw si rejuvenation sa dai wiftmed si regroth si copacu cand e necesar urgenta
7.cand eram mic ma uitam la fratele meu si asa am jucat cu un prieten pe unu fun dupa pe woltk freakz iar acu pe cataclysm freakz iar acu e mult mai usor!
8.am fost in kissmydarnassus si am iesit fiindca erau aroganti si nu prea erau seriosi si nu se tineau de cuvant iar programul era nasol
9.as vrea sa ajung la voi in guilda fiindca sunt capabili sa faca toti bossi sunt respectuosi seriosi si va pricepeti de minune la raiduri

Posturi unite automat, 26-09-2012, 22:46:09

1.am dispozitie de dimineata pana la ora 12 si seara de la 18:00 pana la 22:00 dar cand e raid stau pana se termina
2.druid
3.main spec restoration off spec balance
4.http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Condoleantze
5. lam ales ca da mult heal si e aoe
6.dai cu lifebloom si wild grothw si rejuvenation sa dai wiftmed si regroth si copacu cand e necesar urgenta
7.cand eram mic ma uitam la fratele meu si asa am jucat cu un prieten pe unu fun dupa pe woltk freakz iar acu pe cataclysm freakz iar acu e mult mai usor!
8.am fost in kissmydarnassus si am iesit fiindca erau aroganti si nu prea erau seriosi si nu se tineau de cuvant iar programul era nasol
9.as vrea sa ajung la voi in guilda fiindca sunt capabili sa faca toti bossi sunt respectuosi seriosi si va pricepeti de minune la raiduri

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZoomZoom

[Cica Gica Hagi]



Status: Offline
(since 28-04-2019 10:39)
Joined: 13 Feb 2012
Posts: 509, Topics: 26
Location: in padure

Reputation: 191.5
Votes: 16

 
Post Posted: 26-09-2012, 23:15:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu ai inteles... am vazut postul tau, dar trebuie sa`ti legi contul de wow cu contul de forum. ai in bara de sus optiunea "leaga conturi"

CE`S AIA HEALERI?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Altayrz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-10-2019 15:42)
Joined: 31 May 2012
Posts: 61, Topics: 23
Location: Braila

Reputation: 256.9
Votes: 10

 
Post Posted: 28-09-2012, 17:42:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)
-fara numar:))
2. Clasa:
Paladin
3. Main Spec/OFF spec:
retry 355/holy nu mai tin minte ce ilvl am -
4. Link Armory*:-
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Altayrz
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?-
pai mi se pare de departe cel mai bun dps dintr-un raid
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
pai aici depimde de fiecare....eu joc->Crusader strike->judgement->holy wrath->templar's verdict....exorcism prefer numai la proc....la stats strenght ftw si mastery bineinteles dupa ce atingu hit cap si expertize
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
pai pe scurt am inceput sa joc wow acum 4 ani pe TBC unde eram si GM unei guilde de romani....am toate instantele posibile facute(ma mandresc ca
am luat primul glaive care a picat la loot in guilda noastra:>)......am cam acum 2 ani am inceput sa joc si pe freakz pe LK...mi se parea foarte
ciudat la inceput dar incet incet am strans undeva la 5700gs dupa aia am dost plecat o perioada cu munca prin tari straine si cand am revenit
,surpriza CATACLYSM era on air.....am jucat cateva luni bune dupa care acum 1 luna m'am intors si sunt gata de actiune -
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)-
sunt in guilda unor prieteni dar e foarte greu cu pve'ul
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?-
din tot ce am citit pe aici pe la guild recriutment sunteti cam singura guilda care nu are criterii de selectare cretine si idioate si in + am auzit ca
sunteti o comunitate respectuoasa

PEACE -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkz0ne

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-11-2012 18:26)
Joined: 29 Sep 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 50
Votes: 2

Post Posted: 29-09-2012, 22:33:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Sunt la facultate (an 1) asa ca am timp mai mult decat suficient pentru wow, cu o mica exceptie: sesiunea-atunci o sa o las mai usor cu jocurile.
2. Clasa: Priest
3. Main Spec/OFF spec: Disci/Holy
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Darkzone
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Am ales Priest disci pentru heal/suport. Intr un raid cu priest disci se vede diferenta, shieldurile reduc dmg luat de raid, mai ales intr un encounter cu dmg aoe mare (Ex: ods-dmg aoe de la magmatron sau rotatie electron toxitron, maloriak, council...)
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
O sa incep cu stats: ca la orice caster main stat e intellect (mareste spellpower, mana pool si crit), dupa care urmeza mastery pentru ca mareste absorb, spirit pentru mana regen, crit pentru proc-divine aegis, haste.
Talente folosesc 31/7/3
Ca si roatie sunt 2 situatii:
Single Target Healing:
1) Penance
2) Power Word: Shield
3) Greater Heal / Heal
4) Prayer of Mending

AoE Healing:
1) Prayer of Healing (+Power Word: Shield, Prayer of Mending pe CD)

Cooldowns:
1) Pain Suppression
2) Power Word Barrier
3) Power Infusion
4) Hymn of Hope
5) Shadowfiend
6) Divine Hymn
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am jucat wow vanilla cateva luni, TBC cap-coada si cand a aparut wotlk m am lasat de wow, iar recent m am apucat de cata (cred ca joc de 6-7 luni cataclysm).
Stiu full script pe hc, mai putin valiona cu ultimele modificari.

8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am fost in mai multe guilde de leveling fara progres
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Doresc sa ma alatur guildei pentru pentru pve-raiduri organizate fara randomi de pe global care strica tot encounterul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ray16

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2014 17:20)
Joined: 17 Jun 2011
Posts: 58, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 139.1
Votes: 6

 
Post Posted: 29-09-2012, 23:17:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

leaga contul de wow cu cel de pe forum
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
marsik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2015 20:32)
Joined: 23 Oct 2010
Posts: 123, Topics: 9
Location: Europe

Reputation: 130.6
Votes: 5

 
Post Posted: 30-09-2012, 14:18:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

leaga-ti contul si vb nu iti fura nimini characterele tale


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 35, 36, 37  Next    


The time now is 22-09-2024, 01:03:47
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password