User
Pass
2FA
 
 

Hack

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message737
outplay

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-06-2013 14:12)
Joined: 02 May 2011
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 66.2
Votes: 2

Post Posted: 02-05-2011, 02:41:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am facut duel cu un mage si la un moment dat fugise departe de mine si a ajuns exact la pomul de langa stormwind,acolo unde dai join la arene.Cand am ajuns aproape de el sa teleportat imediat in spatele meu la o distanta de peste 50 yards dupa acel pom din imagine.El a spus ca a dat blink,dar am si eu mage si blinku te teleporteaza decat 15-20 yards nu mai stiu acum exact si uitativa la print si o sa vedeti ca cd-ul de la blink nu apare in addon pe ecran ca celelalte.Am facut si print dar l-am facut cand am ajuns mai aprope de el pt ca, cand sa teleportat mi-a sarit tinta si imi aparuse aia de forfeit la duel si un mage cand esti aproape de el si da blink nu are cum sa se indeparteze asa mult incat sa apara aia de forfeit si mai aveam 4 sec si am apucat sa pun click pe el si sa fac print inainte sa se termine duelu.Va rog sa luati masuri.Numele lui este Feelmeh.IMG: http://img820.imageshack.us/img820/6721/wowscrnshot050211032320.jpg
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sovereign
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-10-2013 13:05)
Joined: 25 Aug 2010
Posts: 2166, Topics: 119
Location: In ciorba.

Reputation: -485.9
Votes: 36

   
Post Posted: 02-05-2011, 13:47:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si unde anume se vede in poza ca a folosit vreun hack? Poate a fost un bug, n-ai de unde sti sigur.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
outplay

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-06-2013 14:12)
Joined: 02 May 2011
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 66.2
Votes: 2

Post Posted: 02-05-2011, 20:29:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

la asta m-am gandit ...ca nu prea se vede din print....dar am mai spus ca la addon nu apare cd-ul la blink...cum a putut el sa ajunga acolo cand el are langa vendori de arene:|...el singur a zis ca a dat blink dar am uitat sa fac print la chat...si nu e nici un bug...adik cu cati mage am dat duel si nici unu nu se teleporta asa...ala a fost hack curat sa vaz clar si nu doar in duelul ala a fost asa...in fiecare duel sa teleportat numai acolo,exact in acelasi loc fara sa aiba cd la blink...si nu numai eu am vaz....au fost si alti pe langa mn si chiar si ei au zis...dar atc nu am facut print deoarece cand se teleporta dupa pom era in apropierea lui si am zis ca a dat blink...dar cand a ajuns la vendorii de arena si sa teleportat la peste 50 yards tot dupa acelasi pom fara cd la blink sa vaz hack-ul clar.Si a folosit hack pt ca se lauda ca ma bate...si la inceput nu la folosit...dar a vaz ca nici cu iteme date jos de pe mn nu a reusit si a folosit hack....avea coordonatele locului respectiv si sa teleportat intotdeauna acolo cand avea low hp:|
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-06-2024, 01:36:38
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x