User
Pass
2FA
 
 

Happy Halloween!
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message4356
Drik

[Debil]



Status: Offline
(since 26-01-2024 20:57)
Joined: 08 May 2010
Posts: 3338, Topics: 181
Location: Romania

Reputation: 1285.6
Votes: 166

       
Post Posted: 31-10-2012, 14:51:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Happy Halloween!

Dacã ataci replica unui prost, riști sã te trezești cu tot prostul în discuție
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
FaithOfDarkness

[Shade of death]



Status: Offline
(since 03-06-2018 15:03)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 1067, Topics: 28
Location: Look behind you

Reputation: 60.2
Votes: 15

   
Post Posted: 31-10-2012, 14:59:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O sa stau acasa si o sa ma uit la TV sau o sa fac ceva ce fac in fiecare zi obijnuita.
Halloweenu nu e sarbatoare recunoscuta de biserica crestina...E cum zic unii "sarbatoare pagana" n-am nimic cu el da nici nu il sarbatoresc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nastyblabla

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-05-2023 20:12)
Joined: 29 Mar 2012
Posts: 340, Topics: 81
Location: Romania

Reputation: 176.2
Votes: 33

 
Post Posted: 31-10-2012, 15:07:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Happy shit:))ce e asa interesant?pt romani asta nu e decat un prilej sa agate si ei ceva intr-1 club mai mult nu ce religie ce crestinism:))romania e tara nimanui pisi pe ea de tara plina de prosti si incuiati la minte:)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lockdownz

[Account disabled]



Status: Offline
(since 23-11-2012 15:23)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 624, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 46.6
Votes: 5

Post Posted: 31-10-2012, 15:14:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

My opinion about Halloween
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sartorius

[s a d b o y s]



Status: Offline
(since 09-09-2018 07:14)
Joined: 26 Sep 2011
Posts: 10698, Topics: 177
Location: hehe

Reputation: 383.9
Votes: 249

 
Post Posted: 31-10-2012, 15:41:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Claraa wrote:
Suntem romani deci cum sa sarbatorim Halloween ??


ce zice paduraru-i lege pentru clara.

eu de halowin nu fac nimic.


gandacel wrote:
avioane, daca ai lasa forumul si ai inceta in a te mai da superior userilor, folosind niste butoane, mai bine ai termina liceul si le-ai arata profesorilor ca esti superior. noua ne dai warn/ban gata ne-ai linistit dar adevarata provocare e la liceu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sangrial

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-10-2012 13:49)
Joined: 16 Jan 2012
Posts: 61, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 49.1
Votes: 3

 
Post Posted: 31-10-2012, 15:49:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dorm.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
blader

[Madness?]



Status: Offline
(since 05-01-2016 15:32)
Joined: 31 Jan 2007
Posts: 3476, Topics: 83
Location: Berna

Reputation: 468.4
Votes: 44

Post Posted: 31-10-2012, 17:15:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Padurarul wrote:
TRADATORI DE NEAM SI DE TARA !

Cum puteti sarbatori MIZERIA aia americana ? Mi se face scarba doar cand aud de Halloween si Valentine's day . Ce mai lipseste ? Ziua recunostintei nu vreti sa o sarbatoriti ? Ati vazut voi francezii , nemtii , italienii sa sarbatoreasca gunoiu ala american ? NU , ei macar au coloana vertebrala nu ca romanasii nostrii care inghit cu lingurita tot ce le ofera Dumbfukistan aka 'murrica aka AmeriKKKa aka Jewnited States of Americunts.

Ne subminam identitatea nationala cu astfel de porcarii . Sa ramana acolo la ei sarbatoarea , avem si noi sarbatorile noastre , nu ne trebuie gunoiul lor .

Aveam de gand sa fac un post de genul, dar iti multumesc Padurare ca mi-ai luat-o inainte.



Dereglat, ca un ceas antic.
Exile the Ninja wrote:
In2ition , esti un carnat afumat. Ada' slanina aici si o felie de pita, te mananc ba.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vyrz0r
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-06-2015 12:46)
Joined: 06 Jan 2011
Posts: 1711, Topics: 171
Location: Bacau

Reputation: 30.2
Votes: 24

 
Post Posted: 31-10-2012, 17:53:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Padurarul wrote:


TRADATORI DE NEAM SI DE TARA !

Cum puteti sarbatori MIZERIA aia americana ? Mi se face scarba doar cand aud de Halloween si Valentine's day . Ce mai lipseste ? Ziua recunostintei nu vreti sa o sarbatoriti ? Ati vazut voi francezii , nemtii , italienii sa sarbatoreasca gunoiu ala american ? NU , ei macar au coloana vertebrala nu ca romanasii nostrii care inghit cu lingurita tot ce le ofera Dumbfukistan aka 'murrica aka AmeriKKKa aka Jewnited States of Americunts.

Ne subminam identitatea nationala cu astfel de porcarii . Sa ramana acolo la ei sarbatoarea , avem si noi sarbatorile noastre , nu ne trebuie gunoiul lor .

Iti garantez eu ca italienii sunt mult mai disperati ca romanii pt halloween, nu de alta da traiesc printre ei.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LightPaladin

[.: -Light Inside- :.]



Status: Offline
(since 25-01-2022 20:01)
Joined: 11 Jun 2011
Posts: 1162, Topics: 116
Location: Bucureºti - Ferentari

Reputation: 322.1
Votes: 17

           
Post Posted: 31-10-2012, 17:55:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Padurarul: Nu, nu sunt hipster, nici pe departe. Doar ca NU sunt mandru ca sunt roman, tara asta decade din ce in ce mai mult pe zi ce trece. O tara plina de "jmekeri", cocalari si manelisti. Daca tu cu asta te mandresti, e alegerea ta personala, eu unul sunt revoltat de chestiile astea. Si nu, nu am nici iPad, nici iPhone, nici nu merg la Starbucks, nici nu postez pe Facebook cand ma duc la toaleta. In opinia ta, oamenii se impart in doua categorii: Cei care sunt mandrii ca sunt romani si hipsteri? Prietene, ai probleme serioase.

Chiar mi-e rusine ca sunt roman, tara asta decade din ce in ce mai mult, iar noi, "poporul" nu facem nimic sa schimbam asta. Niste oameni au iesit in strada, au incercat sa schimbe ceva. Replica celorlalti? "Haha, uite prostii incercand sa repare ce nu se poate repara". Ramane-ti la mancat ceafa de porc si drob de miel, ca o sa se indrepte lucrurile de la sine. Cel mai bine, duce-ti-va mai pupati niste moaºte, poate va cad banii din cer sau va vindeca "Cel de sus" de boli.

Si ca sa raman macar un pic ontopic, n-am inteles de ce ati inceput aceasta discutie. Omul ala a facut topicul ca sa le ureze "Happy Halloween" celor care sarbatoresc asta, nu ca sa incepeti voi razboiul patriei si poporului.

Patrioþilor care sunteþi voi patrioþi.


"Oh, you think darkness is your ally. But you merely adopted the dark;
I was born in it, molded by it." - Bane (The Dark Knight Rises)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
muthambals

[Mingonos]



Status: Offline
(since 02-10-2023 13:03)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 9029, Topics: 117
Location: Bucuresti

Reputation: 500.2
Votes: 88

 
Post Posted: 31-10-2012, 19:12:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fite pe capul vostru. E inca o zi in care poti sa bei pe moca in diferite localuri, so for me e ok. O.O
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 13-08-2024 09:04)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 31-10-2012, 19:35:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LightPaladin wrote:
@Padurarul: Nu, nu sunt hipster, nici pe departe. Doar ca NU sunt mandru ca sunt roman, tara asta decade din ce in ce mai mult pe zi ce trece. O tara plina de "jmekeri", cocalari si manelisti. Daca tu cu asta te mandresti, e alegerea ta personala, eu unul sunt revoltat de chestiile astea. Si nu, nu am nici iPad, nici iPhone, nici nu merg la Starbucks, nici nu postez pe Facebook cand ma duc la toaleta. In opinia ta, oamenii se impart in doua categorii: Cei care sunt mandrii ca sunt romani si hipsteri? Prietene, ai probleme serioase.

Chiar mi-e rusine ca sunt roman, tara asta decade din ce in ce mai mult, iar noi, "poporul" nu facem nimic sa schimbam asta. Niste oameni au iesit in strada, au incercat sa schimbe ceva. Replica celorlalti? "Haha, uite prostii incercand sa repare ce nu se poate repara". Ramane-ti la mancat ceafa de porc si drob de miel, ca o sa se indrepte lucrurile de la sine. Cel mai bine, duce-ti-va mai pupati niste moaºte, poate va cad banii din cer sau va vindeca "Cel de sus" de boli.

Si ca sa raman macar un pic ontopic, n-am inteles de ce ati inceput aceasta discutie. Omul ala a facut topicul ca sa le ureze "Happy Halloween" celor care sarbatoresc asta, nu ca sa incepeti voi razboiul patriei si poporului.

Patrioþilor care sunteþi voi patrioþi.


Romana vs Lightpaladin.

Romana has achieved [Hot Streak].

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blasphemy

[Creep]



Status: Offline
(since 25-03-2018 17:42)
Joined: 25 Oct 2010
Posts: 582, Topics: 184
Location: Pitesti

Reputation: -368
Votes: 31

 
Post Posted: 31-10-2012, 19:49:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pro Padurarul!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 4 days ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 31-10-2012, 20:08:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

muthambals wrote:
Fite pe capul vostru. E inca o zi in care poti sa bei pe moca in diferite localuri, so for me e ok. O.O


Pe bune ? Bautura GRATIS ? Nu te cred ! aaaaaaaaaaa , ca ai o OCAZIE sa mergi in club sa te freci de gagici imbracate sexy in costume de pisicute / varcolaci poate asa mai da DAR GRATIS NU TE CRED !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zaku

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 04-05-2013 17:38)
Joined: 18 Sep 2012
Posts: 1882, Topics: 68
Location: Craiova

Reputation: -51.3
Votes: 7

 
Post Posted: 31-10-2012, 20:17:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LightPaladin wrote:
@Padurarul: Nu, nu sunt hipster, nici pe departe. Doar ca NU sunt mandru ca sunt roman, tara asta decade din ce in ce mai mult pe zi ce trece. O tara plina de "jmekeri", cocalari si manelisti. Daca tu cu asta te mandresti, e alegerea ta personala, eu unul sunt revoltat de chestiile astea. Si nu, nu am nici iPad, nici iPhone, nici nu merg la Starbucks, nici nu postez pe Facebook cand ma duc la toaleta. In opinia ta, oamenii se impart in doua categorii: Cei care sunt mandrii ca sunt romani si hipsteri? Prietene, ai probleme serioase.

Chiar mi-e rusine ca sunt roman, tara asta decade din ce in ce mai mult, iar noi, "poporul" nu facem nimic sa schimbam asta. Niste oameni au iesit in strada, au incercat sa schimbe ceva. Replica celorlalti? "Haha, uite prostii incercand sa repare ce nu se poate repara". Ramane-ti la mancat ceafa de porc si drob de miel, ca o sa se indrepte lucrurile de la sine. Cel mai bine, duce-ti-va mai pupati niste moaºte, poate va cad banii din cer sau va vindeca "Cel de sus" de boli.

Si ca sa raman macar un pic ontopic, n-am inteles de ce ati inceput aceasta discutie. Omul ala a facut topicul ca sa le ureze "Happy Halloween" celor care sarbatoresc asta, nu ca sa incepeti voi razboiul patriei si poporului.

Patrioþilor care sunteþi voi patrioþi.
Nu Paduraru are o problemã , ci tu. Cum poþi spune cã nu îþi place þara asta deoarece are "cocalari".te asigur cã orice þarã are defectele ei , cum prin Italia vezi prin oraºele mai mici numai oameni de culoare care vând tot felul de porcãrii la colþ de strada . Nu iubeºti o þarã doar pentru cã are oameni OK. O þarã trebuie iubitã ºi pentru istoria sa , pentru marele persoane care au fost români. Dar tu cum vezi doar defectele nu o sã înþelegi. Aceastã "sãrbãtoare" este o porcãrie made in USA , ºi nu trebuie tratatã ca atare . Este un mod bun de a ieºi in club ºi de a se face o petrecere "specialã".

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Juhziz

[🌟Most Wanted]



Status: Offline
(since 09-08-2024 15:52)
Joined: 07 Jun 2012
Posts: 8405, Topics: 314
Location: Destination Unknown

Reputation: 2821.7
Votes: 133

     
Post Posted: 31-10-2012, 20:24:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum ai putea sa "IUBESTI" o tara?

Va inselati nevestele cu tara?

=)


-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Juhziz, 01 November 2012 13:53



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 18-09-2024, 17:12:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x