User
Pass
2FA
 
 

Heroes of Newerth

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message635
dwarf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-08-2023 20:40)
Joined: 17 Jun 2011
Posts: 53, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 19.4
Votes: 3

 
Post Posted: 21-02-2013, 18:30:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu prea am vazut discutii despre acest joc online care dupa parerea mea este cu mult peste Dota, Dota 2 si LoL. Este un joc bazat pe Dota, cu o grafica superba, foarte bine gandit si structurat, care beneficiaza constant de update-uri si eroi noi si pe deasupra este free to play. Sfatul meu este sa-l incercati o perioada si garantat nu o sa mai reveniti la celelalte jocuri de acest gen.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 22-02-2013, 21:39:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dwarf wrote:
Nu prea am vazut discutii despre acest joc online care dupa parerea mea este cu mult peste Dota, Dota 2 si LoL. Este un joc bazat pe Dota, cu o grafica superba, foarte bine gandit si structurat, care beneficiaza constant de update-uri si eroi noi si pe deasupra este free to play. Sfatul meu este sa-l incercati o perioada si garantat nu o sa mai reveniti la celelalte jocuri de acest gen.


Hai sa te contrazic perfect cu fiecare fraza nu de dragul de a fi rau sau ca urasc vreun joc -> Discutii au mai fost , suntem o comunitate zic eu selecta si ne preocupa si alte chestii decat jocurile , nu este peste dota / dota 2 ... peste lol da (care este o copie fidela care a incercat sa vina cu ceva nou dar l-au limitat la originalitatiile proprii de au stricat frumusete de mecanica si gameplay intr-un joc) ... peste dota no way (nu sunt fanboy) dar cu ce vine in plus hon??? Aceeasi eroi cu numele schimbate si numele spellurilor de asemenea sa nu uitam. Grafica "superba" un motor grafic optimizat mai prost ca cel de la dota 2 (care merge pe cel de la valve -> cel mai bun motor grafic din istorie pt jocurile multiplayer) ... bine structurat si gandit? ... Dota a fost bine structurata si gandita deci rezulta ca si acesta este o tentativa "bine structurata si gandita bine" (o copie nu detine aceste calitati). L-am incercat mult timp , am vazut buguri mai multe ca dintre toate 3 ... nu ma pot pronunta cu ce este de curand ... de 3 luni incoace , dar jocul este de multicel. Si da ,am revenit la ce e bun nu la ce e "mai cu grafica" . Apreciez gameplay-ul curat , original , producatori seriosi cu o amprenta lasata in istoria gaming-ului care fac o treaba fara reprosuri in continuare.


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 12-08-2024, 08:44:11
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x