User
Pass
2FA
 
 

Hunter-Beast Mastery PvP
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Cataclysm
Author Message10929
Airwaves

[Creep]



Status: Offline
(since 12-06-2013 10:03)
Joined: 23 Dec 2010
Posts: 534, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 64.3
Votes: 18

Post Posted: 19-03-2012, 21:18:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lifetap wrote:
Imi place cum arata asa la prima vedere, insa mai ai putin de muncit la el mai adauga ce crezi tu ca ar fi esential si important, bafta.

Pe parcurs am aflat si eu ca multe lucruri nu am adaugat.Insa timpul este putin si nu prea am vreme sa il editez..cum o sa prind nite timp sa ma ocup ma voi ocupa de el.Am aflat ca un spell pe care eu nu il foloseam este EXTREM de util.Ma refer la Kill Command deci mai am de editat la el.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adiy

[asdjafwjkgbbjhlfwbaj]



Status: Offline
(since 12-08-2017 05:09)
Joined: 24 Jan 2011
Posts: 369, Topics: 27
Location: Sibiu,Romania

Reputation: 381.8
Votes: 12

     
Post Posted: 19-03-2012, 22:34:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tirion4Ever wrote:
adiy wrote:
Da-o dracului de treaba....BE la hoarda pt BM?Orcul a fost,este si va fi cea mai buna rasa de hunter de la hoarda datorita la raciala care da 5% increase dmg la pet plus raciala de attack power care te ajuta la un burst mai bun.


si BE e ok pt racial


Poate pentru MM/SV mai merge dar pentru BM in nici un caz.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
That

[Guardian of Death]



Status: Offline
(since 06-01-2015 13:36)
Joined: 09 Aug 2010
Posts: 266, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 134.5
Votes: 9

 
Post Posted: 21-03-2012, 08:49:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Intradevar ghidul e bunicel creatie proprie nu cred sa fie copiat dar ai omis sa zici ca pt hunter bm e f important mastery.de ce?pt ca mastery-dmg mai mare dat de pet eu sincer am prins 80k intr-un mag full vicious eu nefiind full sa nu va mai zic sa acel duel sa lasat cu amentitari ca eu sunt hacker si cum sa dau 80k cu petu in fine bm este o clasa de burst si pare simpla dar e destul de complicata cand este vorba de arene..Eu joc 2 vs 2 bm/enha un combo foarte tare impotriva casterilor mai ales mage si la 3 vs 3 fac beastcleave adica holy pala/bm/enha.Bm mai merge cu retri la 2 vs 2 sau mag fire si ala e combo cat de cat de 2200 dar sa nu incercati sa jucati bm/healer ca nu o sa faceti nimic va trebuie comp de burst pe asta se bazeaza bm....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Azwraithz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-09-2014 01:39)
Joined: 11 Mar 2011
Posts: 919, Topics: 323
Location: Perfection.

Reputation: 112.6
Votes: 104

Post Posted: 22-03-2012, 15:00:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
III.Rotatie
Rotatia este una chiar simpla.Tot timpu dati Bestial Wrath si Rapid Fire la Cooldown.Mentineti Serpent Sting si Hunter's Mark (wowhead link) tot timpu pe target si spamati Arcane Shot (wowhead link).Cand ramaneti fara focus dativa Aspect of the Fox (wowhead link) si dati 2-3 Cobra Shot (wowhead link).Dupa ce ati ajuns la full focus schimbati inapoi la Aspect of the Hawk (wowhead link) si reveniti la spam de Arcane Shot (wowhead link).

Total gresit,asta inseamna ca ce?vezi un player cu 30% HP tu fiind full si dai bestial wrath sa il omori sau cum?
2. Cand ramaneti fara focus dativa aspect of the fox si dati 2-3 cobra shot ca sa ajungeti full? cine te-a mintit pe tine asa ceva? aspect of the fox se foloseste doar cand e nevoie sa te misti,daca targetu sta pe loc poti da si cu hawk cobra shot + de asta nu scrie nicaieri ca daca folosesti aspect of the fox ai un focus increase mai mare sau ***** de genu.
3. Rapid fire se da doar la burst nu la cooldown ca nu are niciun rost asa; Ex: Vad un player cu 20% hp,dau rapid fire sa il omor?Sincer acum.
4.Sockete cu crit?fi serios se joaca ori la 20 ag 20 crit ori la 40 agil.
5. Shale spider?Se joaca la Spirit Beast;Iti dai crit buff cu wolf apoi switch si joci cu spirit Beast.
6.Bloodelf la hoarda?Aia e cea mai proasta rasa posibila in jocu asta se joaca Orc preferabil(cea mai buna rasa ca bm cat si hunter) sau Troll,deasemenea cat si undead.
7. Nu se joaca cu mastery pe boots,pentru ca e must have http://www.wowhead.com/item=52781
8. Nu se joaca la mastery(Cel putin la noi pe server pentru ca in momentu de fata nu functioneaza cum trebuie)
9. 130 agility pe 2h weapon? sa iei 10 secunde disarm dupa?Nu,nu are rost,daca vrei sa joci cu 130 agil pe 2h,joci in felu urmator:
Macro de weapon switch intre un 2h weapon cu pyrium weapon chain si un 2h weapon cu 130 agility,ca sa nu iei 10 sec disarm(desigur sa stii si cand sa schimbi arma respectiva)

Am mai scris si la hunter topics,daca va place sa induceti playerii in eroare cu tot felu de aberatii,ar fi mai preferabil sa incetati.Nu am nimic cu tine dar multi daca citesc ce ai scris tu mai sus chiar cred lucru respectiv.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Cataclysm  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 05-05-2024, 20:45:11
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x